Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canım ayrı kalmak da araya sogukluk gırermı dıye dusundurdu sahsen benı bıkacgun belkı tamamda 2 hafta çok,ustelık aılelerde ogrenecek bu sefer ve daha cok zorlanacaksın , ama bıraz senden ayrı kalıp degerınıde anlaması ıyı olur aslında ama :S

bende boyle dusundum dun olmaz falan dedımm ben duramam dedımm..bılmıyorum cnm yaa neyın dogru olucanı dusunemıyorumm..beynım durdu adeta..bılmıom ama dayanamıcam ben yuzde yuz 3 gun sonra msj atarımm ararım bılmıom.kı?

kizlar elim ayagim titriyo suan benim bat geceli 10 gun oldu en son 3. gun yapmistim negatifti o gunden sonra test yapmamistim az once yaptim pozitif
sibel çok mutlu oldum ilk okuduğum mesaj seninkiydi yüzümde ve içimdeki mutluluğu anlatamam bak geldi meleğin SAĞLIKLA KUCAĞINA İL İNŞALLAH:)))

canım şu yazdıklarını okudumda bana eski beni çok hatırlattı sana bu kadar zarar veren birini sevmek ne kadar zor bilirim ama şimdiki aklım olsa hiçbirine katlanmazdım bunuda biliyorum gerçi benim eşim değildi bahsettiğim kişi 6 yılımı verdiğim erkek arkadaşımdı sonra birgün bana dediki keşke bukadar üstüme düşmeseydin kendini çekseydin belki o zaman senin kıymetini anlardım.. ama şimdi düşünüyorum seven insan için oyunlara ayrılıklara taktiklere hiç gerek yok seven insan ayrı duramaz seven insan kıyamaz heleki dayak bunu nasıl yapabilir hadi ufak bi tokat desen kızgınlıkla ona bile hayır ama sen dayak diosun kafam gözüm şişti diosun.. bide nasıl annesine gitsin diyor hiç düşünmüyormu ailen ne diyecek bu durumu öğrenirlerse nasıl bakacak yüzlerine bence eşin şuan çok yanlış yolda.. ama sen yanlış ylda olma senin yapman gereken şey hiç taviz vermemek anlattıklarına bakılrsa senin bi suçun yok bence annenlere git tartıştığınızı eşininde ayrı kalmak istediğini söle ama sakın dayak olayını söleme.. ve eşinide kesinlikle arama bırak o seni arasın aradığındada ne kadar üzüldüğünü kırıldığını belli et çünkü eğer etmezsen bu ne son kavgası nede son fiziksel şiddeti olur..

d.k hapını kullanıyorsun bıttıkten sonra bıkac gun sonrasında regl olursun canım

Aslında bır sure arama msjda atma sesızlıgını koru annende kal madem oyle sende sesız kal, senı araması gereken kişi o ,ayrıca sen kendın yuzyuze konusup onun agzından duysaydın keske daha iyi.

cnm seninde mi yumurtalığın ve tüpün tek?

Günaydınnlar Allah razı olsun hepimize inşallah. Bu ay testler çok işe yaradı ama değerlendiremedim hiç şans yok yani, mucize Allahtan o ayrı ama umutlar temmuz sonuna kaldı :26:
benden de al o kadar temmuzda ben sana eşlik ederim tatlım üzülme Allah büyük inşallah temmuzda olur ...ama bu ay olsa daha iyi olur tabi

böylemı yapmalıyımm gercektenn en dogrusu bu gıbı oldunu dusunuyorum bende artık. .erkek aklı ıle kadın aklı ben hep bırbırını zıttı olmustur bnm sımdıye kadar ogrendıgımm hıc bır zamn bır erkek kadının yerıne kendısını koyup ben onun yerınde olsam napardım dememıstır.ama kadın erkegın yerınde koyar kendısını kendı ıstedıgınıde dusunur.oyle karar verır.erkekler ıle aramızdakı fark bu olsa gerek..ben cahıl bı ınsan degılım kolesıde dıılım..unıversıte bırırıp elıme kendı meslegım dısında bırde pratıkten muhasebeyıde meslek edındı.istesem kendı meslegımı yapsam acamıycagım kapı yok önum acılır..ama erkek kadının onune gecer her konuda ıste sen kadınsın masa bası ısı neyıne yetmıyo olur..2 hafta önce konusuyodumm.yenıden sınavlara gırmek ıcın ıstedıgım bır meslek daha var.maaş olarakta çok ıyı oldunu dusundugum bır meslek.amacım hem kendımı yukseltmek hemde memur olup çalışarak meslegımı garantı altına almak..ben calışmayı sevıyorum evde bos oturup bekleyemıyorum..koç burcunun özellıgı olsa gerek ne ıstıyorsam ona odaklanıp basarana kadar vazgecmeden devam etmek.bu aralar evlılıgım dısında hıc bısey dusunemez oldum

Buda inşallah iyi bir gelişmedir canım sen bence git annenlere yada izin alabilirsen işten bi tatile git başka bi şehre daha iyi gelicek eşine de mesaj at beni özlemen için hatalrimizi görmemiz için gidiyorum de bırak 1 hafta zaten eğer pişman olup gelirse gelir gelmezse artık buna bişey yapamazsın canını da sakin skma sağlıktan önemli hicbirsey yok bu dünyada sağlığın kötü olursa bırak esini hiç kimse sana bakmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…