Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Te allam yok benimki girtlak varsa kin tutmaz(:-) sen de onune koy yemegi sabirla elbet yiycek bigun.. cocuk gibiler,,

Shimmmyyyy senin bat gecti mi?? ben is yerinde zor durdum eve geldim saatlerdir uyuyorum.. gogsumde ki damarlar belirginlesti ve tursu suyu iciyorum 1 haftadir acili.. gogus baslarim da dokunulmaz derecede sis ve agri var sutyen giyemiyorum.. 1 haftadir kabizim ve kirpiklerim yuzunden onumu goremez oldum.. yoksa yoksaaaaa??? Bata 1 gun kaldii ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yavru senın anlattıklarım gebelık belırtısı baya bayaaa kırpıkler fln tursu suyu gogusler fln :KK66: hadı hayırlısı ıns yaaa =)

Herkese günaydınnnnn kızçelerrr yenı gun yenı umutlarımız olsunnn Rabbım hepımızın yuzunu guldursun İnşallah..

uzayan akıntı ıse yumurtlamadır canım belkı erken yumurtlamıssındır :KK66: bende pembe akıntılar gectı kasık agrımda gectı. ben telefonuma bı program kurdum adı "takvimim" orda regl gununu ısaretlıyorsun sana abı sonrakı regl tarıhını ve dogurganlık gunlerını fln soyluyor sımdı ben o takvıme baktıgımda benim bu ayın 21-22-23-24-25 dogurganlık gunlerm 26 sı tam yumurtlama gunu dıye gosterıyor.ve 26 sıda zaten reglımın 14. gunune gelıyor yanı 26 sı tam degerlendırmem gun gereken bu durumda oyle degıl mı?

Çok ona takılma canım, onlar tahmini. Geç de yjmurtlayabilirsin, erken de. Tam 14. Gün yumurtlayaksın diye bi şey yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba dandini bebegin hayirli olsun bnmde su sn adetim geciyo testler pozitif ama adetim daha bi gun gecti sen doktora gtmissin sanirim direk ultrasondanmi gozuktu bebis yoksa betahcgmi baktirdin baktirdiysanda kaccikti cok merak ediyorum ve cok heycanliyimm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb canım yok ben dr a gitmedim kuzum sadece sağlık ocağında kan verdim bugün öğleden sonra çıkıcak valla testler pozitifi gösteriyor ama omayadabilir ben herşeye hazırım inşş vardır bebiş sağlıkla gelir inşş yoksada devam :)

Hic belli olmaz tatlim dedim ya kimisi o agriyla hamilelik haberi aliyo kimiside benim gibi adet oluyo. Bata cok varmi

Yarim litre sutu icsem ya ben:)))

canım ben dun denedim bakalım gelişmeleri bildircem:) 1 saate kadar durdum öyle simdi calısmalara baslıcaz.bu arada bi kere yapmak kafiymiş haberiniz olsun cunku cok sökücü bi karışımmış.ohoo süt içen hamile kalsaydı:)ben bir düzüne doğurmuştum:):):):):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Herkese günaydınnnnn kızçelerrr yenı gun yenı umutlarımız olsunnn Rabbım hepımızın yuzunu guldursun İnşallah..

Amin canim ya bugun igneden sonraki 16. Gunum dua edin nolur test yapmaya elim gitmiyo o kocaman Negatifi gormek istemiyorum ama goguslerim sisti,yumurtaliklarim agitiuo sancim var adet olucam galiba :KK43:(

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

İnş çıkar canım lütfen sonucunu haberdar et bnde perşmbe günü gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun.inş bebişlerimiz bizimledir.:KK49:

mrb canım yok ben dr a gitmedim kuzum sadece sağlık ocağında kan verdim bugün öğleden sonra çıkıcak valla testler pozitifi gösteriyor ama omayadabilir ben herşeye hazırım inşş vardır bebiş sağlıkla gelir inşş yoksada devam :)

Canim tum yazdıkları ni okudum çokkk üzüldüm allahım yardım etsin sana ama bu kadar çok üstüne gidersen daha çok sinirlenmez mi bence bekle bıraz ne yapmak istiyorsa yapsın sen zaten sevgin için dayağı görmezden geliyorsun Ailene de söylerse söylesin eğer eşini biliyorlar sa kızgınlık la yapıldığını bilirler sen yıpratmak kendini

çok sağol cnm ya dun gıttımm konusmak ıcın saat sekız gıbı uyanmıs cıkmıs kuslarına bakmaya.bende arkadasımdaydım uyanmasını beklıodum.arkadasım sen dur önce ben bı konusayım dedı.gıttı bı yarım saatkonustular konusmalarını dıledımhep.ilk önce yıne olmuyo kavga edıyoruz hep cevap verıyo faln fılan dedı..sonra arkadasım konustu.oturun sakın sakın konusun dedı bu boyle olmaz falan..boyle konustular.sonra demiş abla sakın sımdı gelmesın yanıma konusmayalım daha sınırlıyım moralım bozuk bnde sabah ısten geldım uyuyamadım butun gun.demıs..gıtsın 2 hafta annesıgıle kafasını toplasın bende kafamı topluyım bu sınırle konusursak daha da kalbını kırarım feln dedı.kafasını toplayınca gelsın demiş.birbirimizin degerini daha ıyı anlarız uzak kalalım bıras bıbırımızden demiş.bız 2 yıldır hıc ayrı kalmadık.faln demiş...eee si bugun istemeyerekte olsa annemlere gıtcem dun arkadasımda kaldım.bır yandan çok yıprandım su ıkı gunde bır yandan uzak olmak ıyı gelıcek belkıde bır yanımda 1 hafta neysede 2.hafta dayanamıcakmısım gıbı gelıo.napıcm bn dogru olan bu mu sızce kızlar...şükürler olsun hanı ayrılma noktasını gectık buna sevındım.bugun bıras daha ıyıyımm...dun cok kotu oldum yaa bos mıdeyle sabah ayrı aksam ayrı ıstıfra ettım..bilmiyorum saglıklı dusunemıyorummm bu aralar...

Sabah sekiz aksam alti calisiyorum aksamlari bir bucuk saat yuruyus yapiyorum. Cok negatif insanlarla calisiyorum ve sitemizde komsularda oyle .. belkide bunlar etkiliyordur bilmiyorum.

süpersin

bak yürüyüş yapıyormuşsun. ritmini artır. daha hızlı yürü ve yürüyüş sırasında seni sinir eden heeeer şeyi düşün

senden önemli değil hiçbir şey :KK34:

:emir_bebek:

Çok ona takılma canım, onlar tahmini. Geç de yjmurtlayabilirsin, erken de. Tam 14. Gün yumurtlayaksın diye bi şey yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dogru soyluyorsun canım cunku ben yumurtlama belırtılerıne bakarsak adet bıtımınde ve adetıme yakın yasıyorum bu belırtılerı.tahmını seyler oldugu ıcınde en ıyısı gun asırı ılıskı dedık ve oyle yapıyoruz =) inş tutar :)

:nazar: BU AY GÖBİŞ, DOLSUN BEBİŞ :emir_bebek:
AYAKLAR FORAA :81::87::86:

:nazar:http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=724674:nazar:
:emir_bebek:TEMMUZ TOPİĞİMİZ HAYIRLI OLSUN.:emir_bebek:

Öncelikle bir bakalım en büyük düşmanımız kimmiş? STRES
Peki bu stres bize ne kötülükler edermiş bakalım;
Kortizol, böbrek üstü bezinin kabuk bölgesinde üretilen, vücudun strese gösterdiği tepkiyle ilişkili bir kortikosteroid hormondur. Kan basıncını ve şekerini artırır, *****KADINLARDA KISIRLIĞA NEDEN OLUR***** Ve bağışıklık sistemini baskılar.

Topiğimiz hayırlı olsun öncelikle. Bu toiğin bazı değişmez kuralları vardır arkadaşlar.

* Umutsuzluk yok.
* Karamsarlık yok.
* Şeytan vesveselerine kulak verip can sıkmak yok.
* Kadere isyan etmek yok.
* Rabbimden umudunu kesmek yok.
Bu topikte huzur var,neşe var, sizin gibi yüreği güzel insanlarla hoş paylaşımlar var, birbirimize umut vermek var, sevgi var, en önemlisi bolbol hamiş var olacak inşallah. Biz buna inanıyoruz. Sadece Haziran değil her ay en çok hamişi olan topik bu olacak inşallah.

Bu liste bizim umut listemiz. İnşallah bütün listeyi minik bebeklerine kavuşmuş göreceğiz.

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla,

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Safransarı15 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Asibayburtlu25 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Elifd8827 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
EBurcak4427 Mayıs3.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Asıkalp02 haziran1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Ghkat28 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Nahidemia27 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Yasmin67346 Haziran1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Blackberry346 Haziran302.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
09Boncuk4 Haziran1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Ankaram?????????1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Pirelideve2 Haziran191.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Zambak846 Haziran301.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Sedenim? Haziran30?.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Mutsuz287 Haziran?.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Waysofmom18 Haziran1.bebekHAMİLE :nazar: :emir_bebek:
_aliya_? Haziran1. BebekHAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Spawns? Haziran1. BebekHAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Mmsl1 Haziran1.????????
dincersemra12 Haziran1.????????
Asikalp912 Haziran1.???????
Ece10263 Haziran1.???????
Bebekıstıyom3 Haziran1.???????
Ays_794 Haziran1.?????????
Nur485 haziran1.?????????
Naginagi19906 Haziran1.Beklemede
Seltol7 Haziran1.Beklemede
Askbahcem8 Haziran1.Beklemede
Duam8 Haziran2.Beklemede
Ayshenn8 Haziran1.Beklemede
Miyankizu9 Haziran1.Beklemede
Baderdgn10 Haziran1.Beklemede
Kelebek221111 Haziran1.Beklemede
Yasmin673412 HaziranBeklemede
Sbl_912 Haziran2.Beklemede
Ayseluzun12 Haziran1.Beklemede
Ömrüm320813 Haziran1.Beklemede
Gulumse8813 Haziran1.Beklemede
Rhye_8413 Haziran1.Beklemede
Senben6014 Haziran1.Beklemede
Acr3414 Haziran1.Beklemede
Missladybird14 Haziran1.Beklemede
emrecinar15 Haziran1.Beklemede
İstanbull2215 Haziran?Beklemede
Esra5116 Haziran1.Beklemede
Hanife5516 Haziran 1.Beklemede
Sykapusuz16 Haziran 1.Beklemede
Delfn17 Haziran1.Beklemede
Berfn18 Haziran1.Beklemede
Teolog552518 Haziran1.Beklemede
Ayshe938819 Haziran1.Beklemede
Keser8420 Haziran1.Beklemede
Denizhaziran20 Haziran1.Beklemede
Eylulcicek20 Haziran1.Beklemede
Sirine8220 Haziran1.Beklemede
Arenbulut20 Haziran1.Beklemede
Doraysun21 Haziran311.Beklemede
Maral_22 Haziran30 yaş3.Beklemede
Mayıs22 Haziran30 yaş1.Beklemede
Medi6122 Haziran30 yaş1.Beklemede
Elif554123 Haziran1.Beklemede
Ademelmas3323 Haziran1.Beklemede
Berenay0623 Haziran1.Beklemede
Badefne23 Haziran1.Beklemede
Lucystar_3424 Haziran1.Beklemede
Kubra540125 Haziran1.Beklemede
Coopermaker25 Haziran1.Beklemede
Eylül0725 Haziran1.Beklemede
Hanfendi2525 Haziran1.Beklemede
Mrv06_srkn28 Haziran1.Beklemede
Dandinidandini28 Haziran1.Beklemede
Flower8828 Haziran1.Beklemede
Kimyager150828 Haziran1.Beklemede
Kaeder29 Haziran1.Beklemede
Polyanna2329 Haziran372.Beklemede
Patriyn29 Haziran1.Beklemede
Esra_the_teacher29 Haziran1.Beklemede
Eakgul29 Haziran1.Beklemede
Shimmy30 Haziran1.Beklemede
Haoz30 Haziran1.Beklemede
Megabitli30 Haziran1.Beklemede
MEYRAAAAA30 Haziran1.Beklemede
Benimaşkpastam30 Haziran1.Beklemede
Paytipo2 Temmuz1.Beklemede
ACDEFCD2 Temmuz1.Beklemede
Kocamlaben3 Temmuz1.Beklemede
Ecetuba844 Temmuz2.Beklemede
Kardeleeeen5 Temmuz1.Beklemede
Hkbinici5 Temmuz2.Beklemede
Denısee066 Temmuz1.Beklemede
Polisesi6 Temmuz1.Beklemede
Siyah__papatya6 Temmuz1.Beklemede
Curcu_277 Temmuz1.Beklemede
arzum911077 Temmuz1.Beklemede
Korkusuzkorkak10 Temmuz1.Beklemede
[tr]
[td]NICK[/td]
[td]BAT[/td]
[td]YAŞ[/td]
[td]KAÇINCI BEBEK[/td]
[td]SONUÇ[/td]

[/tr]

canım günaydın benide listeye eklermisin sat 21.06.2014 tahmini bat: 20 temmuz 2014 ilk kez listeye eklenicem ilk çocugum olacak allah nasp kısmet ederse:)

Amin canim ya bugun igneden sonraki 16. Gunum dua edin nolur test yapmaya elim gitmiyo o kocaman Negatifi gormek istemiyorum ama goguslerim sisti,yumurtaliklarim agitiuo sancim var adet olucam galiba :KK43:(

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Biz bayanlar cok karamsarız hemen kotuyu dusunuyoruz ve kendımızı cok dınlıyoruz aslında oluruna bırakmayı ogrenemedık canım hepımız boyleyız evrene hemen kotu msj gonderme regl olucam dıe :KK66:

çok sağol cnm ya dun gıttımm konusmak ıcın saat sekız gıbı uyanmıs cıkmıs kuslarına bakmaya.bende arkadasımdaydım uyanmasını beklıodum.arkadasım sen dur önce ben bı konusayım dedı.gıttı bı yarım saatkonustular konusmalarını dıledımhep.ilk önce yıne olmuyo kavga edıyoruz hep cevap verıyo faln fılan dedı..sonra arkadasım konustu.oturun sakın sakın konusun dedı bu boyle olmaz falan..boyle konustular.sonra demiş abla sakın sımdı gelmesın yanıma konusmayalım daha sınırlıyım moralım bozuk bnde sabah ısten geldım uyuyamadım butun gun.demıs..gıtsın 2 hafta annesıgıle kafasını toplasın bende kafamı topluyım bu sınırle konusursak daha da kalbını kırarım feln dedı.kafasını toplayınca gelsın demiş.birbirimizin degerini daha ıyı anlarız uzak kalalım bıras bıbırımızden demiş.bız 2 yıldır hıc ayrı kalmadık.faln demiş...eee si bugun istemeyerekte olsa annemlere gıtcem dun arkadasımda kaldım.bır yandan çok yıprandım su ıkı gunde bır yandan uzak olmak ıyı gelıcek belkıde bır yanımda 1 hafta neysede 2.hafta dayanamıcakmısım gıbı gelıo.napıcm bn dogru olan bu mu sızce kızlar...şükürler olsun hanı ayrılma noktasını gectık buna sevındım.bugun bıras daha ıyıyımm...dun cok kotu oldum yaa bos mıdeyle sabah ayrı aksam ayrı ıstıfra ettım..bilmiyorum saglıklı dusunemıyorummm bu aralar...

öfke kontrolü ile ilgili bir şeyler yapmalı

bunun önüne geçebilecek tek kişi o

sizin pozitif bakmaya çalışmanızla değişecek bir şey değilki....anlayışla sevgiyle bir yere kadar!

aile terapisi alabilirsiniz,bence mutlaka uzman desteği alın.

uzman öfke kontrolü ile ilgili daha bilinçli önlemler alabilir.

öfke kontrolü ile ilgili bir şeyler yapmalı

bunun önüne geçebilecek tek kişi o

sizin pozitif bakmaya çalışmanızla değişecek bir şey değilki....anlayışla sevgiyle bir yere kadar!

aile terapisi alabilirsiniz,bence mutlaka uzman desteği alın.

uzman öfke kontrolü ile ilgili daha bilinçli önlemler alabilir.

aslında bunu bızde dusunmustuk farkında oluyor bırden ofkelendıgının ama ıs ısten gectıkten sonra bı ara kendısı ıstemıstı ama vakıt bulup gıdemedı..aslında en guzelı bırlıkte gıtmeyı tekrar onermek olucak.

ben dun test yaptımm bı umut ıste negatıf cıktı.dun aslında 9 gun gecmıstı bugun 10.gunum.kıslerım vardı.d.k. kullanıyodumm..hap kullanırken adet olunamıyo mu bılgınız var mı 2 gundur ıcmıyorum eger oleyse olabıleyımm dıye.ee tabı bıde olamamanın stresı var.

X