Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar bugün ovitrelle yaptıralı 5 gün oldu. Bat'a 10 gün var. Bu sabah kasık ağrım başladı yanlız yumurtamın geliştiği sol tarafta değil de sağ tarafta.
Bu durumda yumurta çatlama ağrsı değil bu sanırım. Acaba kist falan mı oldu

benden de al o kadar temmuzda ben sana eşlik ederim tatlım üzülme Allah büyük inşallah temmuzda olur ...ama bu ay olsa daha iyi olur tabi

Ben bu aydan umutluydum aslında. Rabbım buyuk, ben şöyle dusundum fırsat olmayınca, belki şimdi olması hayırlı değildir kısmet. Çunku hep fırsat bulduk ovulasyona kadar, çift çizgiyi gördüğümde, sonrasında ve silindiğinde hep olaganustu bışeyler oldu, yanlız kalamadık değerlendiremedik, işaret belki. Ovulasyondan 3-4 gun once bir ilişkiyle olasılık çok az ama kısmet diyorum. Olursa buyuk mucızem olur olmazsa mubarek ayda olur. Hepsi kabulum Allahım yeterkı nasip etsin:26:

benim de yumurtalık yok biri tüp te tıkanmış alınan tarafnaptın peki nasıl bir yol izliyorsun kaderdaşım:)

Canim ben yumurtalık ameliyatları mi bekarken oldum o zaman tüp mup bilmiyordum 😉 evlendikten sonra sonra öğrendim ameliyat olduğum için doktorum rahim filmi cekelim tüpler kapalı mi diye dedi bende çektirdim çok. Şükür temiz dedi ama neden hala hamile. Kalamadim o ayrı bisi😄 ben 7.8 ay tedavi oldum Klomen kullandım çatlatma iğnesi yaptırdım tık yok.sonra. yoruldum 2.3 aydır gitmiyor dum ama yarın tekrar baslicam akıntı m. Çoğaldı bakalım çikolata kist im. Ne alemde

evt tatlım ya bende çalışma oldu düzenli macunlarıda götürdük eşimle ama ne bilim kendimi bir sonraki aya odakladım zannımca ama kısmet işte:)

peki evlendiğinizden beri kavga ediyormusunuz yoksa bu "ondan hiç beklemezdim" diyeceğin bir durummu ??

Canlar ben aşılama. Yaptırmayı düşünüyorum yaptirdin iz mi nasıl yapılıyor. Çok. Acı var.mi

cnm ben de 2 yılda bir düşük o da dışgebelikmiş sonrasındada son bir yıldır özellikle çok istedik ama henüz bişey yok ama eşnde baktırsın bizim morfoloji düşük çıktı geçen ay.....ben böyle o öyle bakalım hayırlısı bu batta gidecem bende klomene başlamayı düşünüyorum hayırlısı:)

gözünüz aydın o zaman :) valla bence hastaneye gitmen kolay olacaksa ara al bi iki güne randevu eğer adetinin 3 günü çağırırsada kontrol randevusuna girer birdaha parada ödemezsin

hapı kullanmaya devam edeyım mı etmıyeyım mı cnm yaa 2 gundur kullanmıyorum bıtmedı aslında adetım de 10 gun gectı.

canım sen hapı ne zaman kullanmaya basladın.ve hapı kulanmaya basladıktan ıtıbaren o tablet bıtene kadar kullacaksın ıcınde kac tane var onuda say .hapı kullanırken adet olamazsın hap bıtıcek bı kac gune olursun adet , ve hapı yarıda kesersen adet dengenı bozar senın tatlım

gözünüz aydın o zaman :) valla bence hastaneye gitmen kolay olacaksa ara al bi iki güne randevu eğer adetinin 3 günü çağırırsada kontrol randevusuna girer birdaha parada ödemezsin
öylemi yapim haklısın aslında vakit kaybetmemek lazım birde......dur arayayım bakim randevu amaya çalışayım....sağol tatlım senin meslek danışmanlık mı kız değilse düşün derim

orası oyle be kuzum valla ben ınsanlıktan cıktım su ıkı gunde aynaya bakınca kendımı tanıyamııyorum artık bu ben dıılım dıyorumm ama baska turlusude eımden gelmıo.benım bır hafta ızın kulanma hakkım var.gecen hafta ya kadar dıyorum esıme cok bunaldım bıras uzaklasalım burdan antalyaya gıdelım tatıl ıkımızede ıyı gelcek dıyodumm o nun ıslerı yogun ızın alma sıkıntısı var..ama sımdı boyleykende tatıle gıtme hevesım yok.

Canlar ben aşılama. Yaptırmayı düşünüyorum yaptirdin iz mi nasıl yapılıyor. Çok. Acı var.mi

merhaba canım 3 kere yaptıran biri olarak ben yazayım sana
aşılama çok basit ve 2 dakika süren bi işlem canında yanmıyor merak etme korkma.
benim 3. de tutmadı eşimde hareket sorunu var başka bişey yok şükürler olsun ama aşılama da şans çok az
%10-15 tuttanda çok tabi nasip bu iş bu hafta tüp için görüşmeye gideceğim herşeyin hayırlısı
eğer yaptırabilirsen direk tüp yaptır derim sana

Canim esimde baktirdi adam sağlam 😄 bende problem :) hayırlısı olsun bu ay soğan kürü yapmıştım belki ise yarar ama adam akıllı bişey yapamadık çok yoğun çalışıyor adt biteli 10 gun oldu iki kez yaptık o yüzden umidim malesef yok

öylemi yapim haklısın aslında vakit kaybetmemek lazım birde......dur arayayım bakim randevu amaya çalışayım....sağol tatlım senin meslek danışmanlık mı kız değilse düşün derim

bende bu sabah gidecektim aslında medipole hani 5. gün gel demişti ya dr, ama sonra vazgeçtim içmicem klomen bu ay bizim orda yeni devlet hastanesi açıldı esenler kadın doğum ve çocuk hastanesi diye ordan aldım randevu perşembe sabah gidicem çatlayamayıp kist olan bi yumurta varmı baksın bi bide incir yiyorum günde 2 kez yumurtalara iyi geliyormuş içinede cevizi koyuyorum harika oluyor :)

peki evlendiğinizden beri kavga ediyormusunuz yoksa bu "ondan hiç beklemezdim" diyeceğin bir durummu ??

öfke kontrolu yok esımde bu yuzden anı cıkmaları oluyodu.e tabıı yenı evlendıgımızde bırbırımızı tanıma surecı alısma surexı aynı evde olmaya zor alıstım alıstık cunku duzen degısıyo o alıstıgı anne yemeklerı gıdıyor bnm bıldıgım yemekler gelıyor bunlar bıle konu oluyordu bu oyle yapılmaz ben bunu ılkkez göruom gıbı laflar.bılmedıgı annesını ona yapmadıgı bı yemgı ben yaptıgımda ben bunu bılmıyorum yeme oluyodu..bunun gıbı konu edılmıcek seylerden kavga cıktı zaten gecen senede bosanmanın ucundan donduk ama o zamn oturup konusabıldık bırbırımızı anladık .sımdı ıse konustuk zamnında yıne kavga edıyoruz bu sefer uzak kalalım bırbırımızden bırbırımızın kıymetını bılelım dıyor.

Tüm hayatını ona odaklama bi kendine gel alışveriş yap kuofore git arkadaşlarınla dışarı çık suan özgürlüğün tadını çıkar eğer o yokken de hayat var unutma ailenle vakit geçir anne baba dan ötesi yok ben onu bilir onu söylerim benim babamın 3 ay önce kanser olduğunu ogrendim keşke evli olmasaydı m diyorum eşim sağolsun hergün git kal diyor ama evliliğin sorumlulugu çok ağır o yüzden bazı şeylerin kıymetini bil derim

tmm cnmsagol oyle yapayım o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…