Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Teşekkür ederim canimmmm bişey daha sorabilirmiyim peki şayet suan bişeyler olursa içerde bir yerde yani bebek olmaya çalışıyorsa bunu yaptığım zaman düşük olur mu çünkü bugün adet im biteli 8.9 gün oluyor dün adet gibi kasigimda sanci vardı idrarim da sap sarı akıntı m da var ya iltihabı m arttı yada başka bişey o yüzden yarın yapsam bişey olur mu ki 🙀☝

slm kizlar bi kac gundur giremedm ozledm sizleri ben hala adet olmadm bugun gecikmenin 11 gunu gebelikte yok ne yapicam ben boyle bilmiyorum

canım benim batı düzelt 16 temmuz olacak

canım adetin biteli 8 9 gun oluor ovilasyon dönemin 12 gün veya 14.cü gun olması gerek yani inşallah hamişsindir fakat bu aralar ilişki yasadıysan ben pek zannetmem hamile kaldığını.Gönlüm hamile olmandan yana tabiki sakın yanlıs anlama.burda zaten onun için ugrasıorz:)yarın yap bu zaten iltihap sökücü ve tüpleri acıyor.bebiş varsada zarar verceğini zannetmem.bence sendeki iltihap olabilir bendede her adetten sonra oluyor.yada söyle yap bi doktora git önce ağrılarının sebebini öğren sonra yap nolur nolmaz.Bişi olcağını sanmam ama genede dikkat et yani.bide mesela kistin varsa onada dikkat önce bi tedavisini gör.cunku hamile kaldığın zaman kist varken.bebekle beraber kistte buyuyormus.tabi doğuma girince ikisini birden alıorlarmıs ama hem bebişin hem kistin ağrısını cekmeye gerek yok.

tabi takmamak gerek muhakkak, genelde sakinim bende, ama test günü yaklaşınca heyecan kaplıyor,merak artıyor. Ama diyorumki iyiki burası var, seninle aynı şeyleri yaşayan insanlarla paylaşmak, gerçekten yükünü yarıdan fazla azaltıyor insanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…