Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canım beni listeden sil adet oldum ben yine..........................

ve sabah 10 a kadar dı sanırım kan verme olayı.ama özelde gecede gittiğin zaman labaratuar her daim acık ve 1 saate veriolar testini

Cevapladığın için teşekkür ederim tatlım sağlık ocağım uzakta t. S. M. Yakın olduğundan bi fikrinizi alayım dedim tekrar sağol

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim ben rahim filmi çektirdim temiz dedi türlerin falan iltihap ta yok demişti ama ben iltihap olduğunun farkındayım ayrıca ben 3 ten yumurtalık ameliyatı gecirdim birinde yumurtaligim alındı diğerleri dermoid kist oldum anladigin gibi yumurtaligim in biri yok malesef çikolata kisti için de ameliyat yada tedavi demedi geçer hamile kalırsan dedi ay bilemedim başka bi doktora mi gitsem.acaba benim normalde ameliyat doktorum Prof du o başka bi şehirde oturdugumuz yerdeki doktorum da iyi özel hastane bilemedim şimdi 🙊

cok sıddetlı degıl ama bazen anı batmalar oluyo we kasıgım sureklı sızlıyo muhtemelen bende adet olcam :/

Hic belli olmaz tatlim dedim ya kimisi o agriyla hamilelik haberi aliyo kimiside benim gibi adet oluyo. Bata cok varmi

Yarim litre sutu icsem ya ben:)))

Kizlar ben cook sinirliyim yaa. Afedersiniz ota boka sinirleniyom. Durup durup sinirden agliyom . Cok yasamam ben bu sinirle... ne yapsam ne etsem yaaa icim catliyo boyle...

Rapor almak kolaymi hastaneden bilen varmi bu ayki yum. donemimi evde gecirmek istiyom ben yaa..

8 gun var canım bata hayırlısı artık adet olursam da napayım.. bugun nedense bıraz fazla gerıldım.

Yakaladııım seniiiiii gerginlik yok bacım bak bgünlerde herkes gergin marsın etkileri devam ediyo daha ondan balııım 7 temmza kadar ha gayret kısceler😜😜

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dımı yaaa 7 temmuza kadar ne kaldı kı zaten 14 gun :) benı test yapmama da 22 gun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…