Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

geliyor inşallah annesi hayırlı sağlıklı olur inşallah .....gebesindir bence çünkü silikte olsa kolay kolay çıkmıyor:)sabırsızlıkla beklicem.....

inş canım inş darısı sana olur gelirken eczaneden laboguick dışında iki farklı gebelik testi aldım çıkıyor canım :))

saol kuzum yaaa 2. klomende sonuç vermeyince hsg istedi doktorrr inşallahh tatlım

canım sen iğneyi oldukan sonra ovulasyon yaptığında sonuç her halukarda pozitif çıkar çünkü ovulasyon lh hormonundan bakılıo we çatlatma iğnesiyle vücuduna bu hormonu veriyolar senin

anladım canım. çok sağol bilgi için. İğneden sonraki 2 gün üst üste ilişki oldu zaten. Bundan sonra da gün aşırı ilişikiye devam edip bekliyim o zmn en iyisi

saol kuzum yaaa 2. klomende sonuç vermeyince hsg istedi doktorrr inşallahh tatlım
hiç kafan karışmasın tatlım korkutmasında kısa bir işlem şimdi kanaltürkte bir doktor vardı kesinlikle hanımlara hamilelik öncesi tedaviye başlama süressinde ilk isteyeceğim tetkik hsg dir dedi bu tetkik ilk işlem olmalı yoksa bir sürü soru kafada en azından tıkanıklık varsada onun için tedavi görürsün inşallah yoktur gerek kalmaz cnm

hepimizi yaz hepimizi:))))))geliyo oğluşumuz dandini:))))))inşallah sünnetini askerliğini düğününü görürüz hep beraber:)))))

Ayyy inş canımın içi güldürdün beni inanki kuzum sağlıklı olsunda ne olursa olsun allahım o duyguyu siz dostlarımada nasip etsin inşşş

canım 3 yıllık evliyim 5 aydır bebk istiyoruz. 2 kez klomen denedik olmayınca hsg dedi zararlı birşeymi ki

yok canım zararlı bişe olduğundan deilde bende bu ay ikinci klomeni kullandım bu ayda olmazsa hsg istedi ama 1 yıl olmadan çekilmiomş kimsede önermedi o yüzden sordum benim 8 ay oldu ewleneli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…