Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ah be angel bunlar tembel tem-bel..

Ben istemeden annemle babami duyardim odamdan libido tavanlardaydi.. annem gun asiri dus alirdi sinir olurdum:-)

Buna 1 ay dokunma aklina gelmez yeni nesilde is yok azizim(:-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen cooper maker katılıyorum sana , bizimkilerin sadece dilinde, iş icraata geldi mi tık yok. Bilgisayar başından kaldıramıyorum bi türlü, kalkınca da direkt yatış.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sagolasin arkadasim cok tatlimis(:-)

Bizim ailedeki tum yasitim hatunlarin, esimin ailesindeki gelinlerin kizlarin sirayla bebekleri oldu.. baby showerlar mevlutler 40 ucurmalar.. mudavimi oldum artik(:-)

muhabbet eninde sonunda hep bana donuyor... 5 yillik evliyim en erken biz evlendik.

ben de is yerine atiyorum topu.. sozlesmesi var dogum yapamam ki isten cikartilirim diyorum :p

Yutmuyorlar tabi:KK70:

afiyet olsun gülüm:KK1::KK1::KK1: insallah bebeişin cabucak gelir sizin sorun ne peki:KK43: öyle demen iyi olmus canım en azından sesleri kesilir yanında

Bütün erkekler aynı sanırım, bişeyler için mücadele etme yok , hep hazıra konalım istiyorlar. Biz kadınlar olmasa bunların hali ne olur acaba çok merak ediyorum.

Pazartesi onu da doktora götürcem, bakalım onun spermler ne durumdaymış. Bi de onu öğrenelim de o da ona göre davransın artık. 4 aydir deniyoruz olmadı.benden dolayı olmuyor sıkıntısından kurtulmam lazım artık

bunların hepsi aynı anlasılan:KK1::KK1::KK1::KK1:ayne valla bebek gibi keci boynuzu özünü agzına ben götürüp sokuyorum.:KK53::KK53::KK53:ilacını içiriyorum.ohhhhh :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: götür canım insallah sorun yokturdur..

afiyet olsun gülüm:KK1::KK1::KK1: insallah bebeişin cabucak gelir sizin sorun ne peki:KK43: öyle demen iyi olmus canım en azından sesleri kesilir yanında

Biz de sebebi belirlenemeyen infertilite var.. ikimiz de tibbi acidan sorunsuzuz, sanirim stresten ureyemedik,, doktor kafanizdan atin filan yuzyilin geyiklerini yapiyor artik ezberledim ama olmayinca olmuyor.. asilamalar bile tutmadi..,,

Pes etmek yok(:-)

bunların hepsi aynı anlasılan:KK1::KK1::KK1::KK1:ayne valla bebek gibi keci boynuzu özünü agzına ben götürüp sokuyorum.:KK53::KK53::KK53:ilacını içiriyorum.ohhhhh :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: götür canım insallah sorun yokturdur..

Inşallah canım, insanda heves denen bişey bırakmıyorlar ya, bu gün beni iyice dellendirdi

Bugün 7.Gün canım. 5. Gün adet bitti akşamı ilişki olmuştu, bi gün arayla olması gerekiyordu işte ama olmadı. Bu ay bal tarçın çörekotu kullanıyorum kasıklarımda hep ağrı var adet birleşimden beri. Umutlu olduğum için günü gününe ilişki olsun istiyorum atlamadan, ama olmuyor işte sinir oluyorum

sen iyice bi konus ben bu aci seyi niye yiyorum o zaman filan de. daha adetin yeni bitmis bu zamanlar iki gün ara olsa da bisi olmaz, yarin olur. ama yumurtlama günlerinde böyle yapmasin bosa gider bak bütün caba, onu da söyle. yumurtlama günlerinde 3 gün falan üstüste calisin

bu arada ben de cörekotu kürünü yaparken 5. - 7. günler civarinda kasik agrilarim olmustu. anlam verememistim. hatta burda sormustum kürden mi diye. evet demislerdi.

sen iyice bi konus ben bu aci seyi niye yiyorum o zaman filan de. daha adetin yeni bitmis bu zamanlar iki gün ara olsa da bisi olmaz, yarin olur. ama yumurtlama günlerinde böyle yapmasin bosa gider bak bütün caba, onu da söyle. yumurtlama günlerinde 3 gün falan üstüste calisin

bu arada ben de cörekotu kürünü yaparken 5. - 7. günler civarinda kasik agrilarim olmustu. anlam verememistim. hatta burda sormustum kürden mi diye. evet demislerdi.

Kür baya etki etti bana hissediyorum evet, inşallah hamile de kalırım bu ay, ovulasyon testi kullanıyor musun canım sen

söyledim :p tutunsun velet!

peki hic tekrar test yaptin mi? ben olsam denerdim. gecen ay bnm 6 gün gecikti kac test yaptim valla. hep negatifti, bir silik cizgi gördüm ama üzerinden saatler gecmisti o da sayilmaz heralde
ben de takvim yapip yatakodasina asicam diyodum da gerek kalmadi, maasallah benimki bu ay programa uydu sadece bir gün disinda. ama biz ovulasyondan sonra da iki günde bir devam edicektik onu yapmadik iste. simdi de küsüz zaten artik yapamayiz :105:

Ya shimmy doktor gebelik yok dedi ben de eyvallah diyip aglayarak ciktim hastaneden.. zaten adet sancilarim basladi 25ine bile kalmaz belki eli kulagindadir..

Yaa barisma munasebeti diye bi olgu var amaa hem daha tutkulu olur:KK66:

Kür baya etki etti bana hissediyorum evet, inşallah hamile de kalırım bu ay, ovulasyon testi kullanıyor musun canım sen

insallah kalirsin cnmcm. evet kullaniyorum. aslinda adetlerim düzensiz degil ama ben dayanamayip yine de test yapiyorum. 4 ay test yaptim iki ayda cift cizgi yakaladim ikisinde yakalayamadim.

Son düzenleme:
Biz de sebebi belirlenemeyen infertilite var.. ikimiz de tibbi acidan sorunsuzuz, sanirim stresten ureyemedik,, doktor kafanizdan atin filan yuzyilin geyiklerini yapiyor artik ezberledim ama olmayinca olmuyor.. asilamalar bile tutmadi..,,

Pes etmek yok(:-)

Allah yardımcınız olsun canım tv de sarac oglu sebepsiz infertilite için kür önerdi kadına ve erkege.erkege 6-7 keci boynuzu 3 e 4 e kırıp 1,5 su bardagı suda
7-8 dk kaynat agzı kapalı.ılıyınca içsin esin.bol soya fasulyesi yesin ve bide dogal e vitamini içsinler dedi.sperm sayıları normal olsada bi yabancı isim dedi suan unuttum o eksik olunca yumurtayı kırıp gecemiyormus spermler.kadınlarda incir havuc kürü yapsın dedi canım.

Ya shimmy doktor gebelik yok dedi ben de eyvallah diyip aglayarak ciktim hastaneden.. zaten adet sancilarim basladi 25ine bile kalmaz belki eli kulagindadir..

Yaa barisma munasebeti diye bi olgu var amaa hem daha tutkulu olur:KK66:

insallah hamilesindir ve olmazsin ama eger adet olursan ve klomen kullanmiyorsan cörekotu kürü dene bu ay? denemismiydin hic?

kizim biz barisana kadar bat gelir :KK70: hamileysem de artik küs küs söylerim :KK43:

insallah hamilesindir ve olmazsin ama eger adet olursan ve klomen kullanmiyorsan cörekotu kürü dene bu ay? denemismiydin hic?

kizim biz barisana kadar bat gelir :KK70: hamileysem de artik küs küs söylerim :KK43:

Corekotu kuruu tarifini yazar misiiin hemen deniycem be shimmy.. sen nasil uyguladin??

Pozitif testi kafasina atarsin beklemedigi anda:KK70:

Allah yardımcınız olsun canım tv de sarac oglu sebepsiz infertilite için kür önerdi kadına ve erkege.erkege 6-7 keci boynuzu 3 e 4 e kırıp 1,5 su bardagı suda
7-8 dk kaynat agzı kapalı.ılıyınca içsin esin.bol soya fasulyesi yesin ve bide dogal e vitamini içsinler dedi.sperm sayıları normal olsada bi yabancı isim dedi suan unuttum o eksik olunca yumurtayı kırıp gecemiyormus spermler.kadınlarda incir havuc kürü yapsın dedi canım.

Yaa pasta dilimim o kadar cok duymaya basladim ki bu foruma takildikca bi suru sey ogrendim,.

Hepsini onumuzdeki ay bu adamin ustunde deneyip elini kolunu bagliycam(:-)

Tarifini buldum internetten

Corekotu kuruu tarifini yazar misiiin hemen deniycem be shimmy.. sen nasil uyguladin??

Pozitif testi kafasina atarsin beklemedigi anda:KK70:

bu topigin ilk sayfasinda yaziyor canim. diger kürler de yaziyor
12 silme tatli kasigi cörekotu (ögütülmüs olmasi gerekiyor ama ben cektiremedigimden cignedim iyice) 10 yemek kasigi saf bal ve 10 cay kasigi toz tarcin. karistiriyosun. adetin 2. gününde baslayip 12. güne kadar sabah aksam bir tatli kasigi ac karnina veya yemekten 1,5- 2 saat sonra yiyosun.

ilk sayfayi oku mutlaka cok bilgi yazmis black sagolsun :)

Yaa pasta dilimim o kadar cok duymaya basladim ki bu foruma takildikca bi suru sey ogrendim,.

Hepsini onumuzdeki ay bu adamin ustunde deneyip elini kolunu bagliycam(:-)

Tarifini buldum internetten

dene gülüm bende deniyorum simdi keci boynuzu yediriyorum bakalım bi bunu yesin.bu dediğimi bende kayıt ettim belki bende esime yaparım.sifa olsun gülüm:KK56::KK56::KK56:afiyet olsun:KK1::KK1::KK1:

Kocayla kavga ettik kızlar :KK43: kardeşinin yüzünden, moralim çok bozuk. Kavgadan sonra ilk anda hamile olmasam daha iyi bile dedim kendi kendime. :KK43:((

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Gunaydin cnm oluyor öyle takma kafana boşver hele hamileyken neler dusunuyo biraz tartisinca insan. Allah canlarina saglik versin onları da basimizdan eksik etmesin. Aksama barisirsiniz canim önemli olan uzatmamak.

öncelikle tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin.
bende 4 yıldır hamile kalmak için ugraşıyorum tüp bebek aşamasındayım
tesadüfen izmir tınaztepe hakkında bilgi ararken şimdiki yazılarına denk geldim
sanırım daha önce sende tınaztepede tüp bebek yaptırmışsın.
bende orda yaptırdım ve negatif malesef :KK50:
14 yumiden 2 tane döllenme oldu o da tutmadı:KK14:
rica etsem ordaki deneyimini memnuniyetini ve memnuniyetsiliklerini bana yazabilirmisin?
2.kez denememi nerde yaptıracagım bilemiyorum
bende sorun yok eşimde sperm morfoloji bozuklugu var.
şimididen çok tşk ederim.
Canim iyi dileklerin icin tesekkur ederim.benim 1kere taze 1kere de dondurulmus transferi negatif sonuclandi orda.kadin dogumcumdan ekip cok iyi ve basarili diye referans alarak gittim.ilgililer bi sorun yasamadim.olumsuz bi durum yok.ama degistirmeyi dusundum artik.3.denemeyi istanbulda bi tanidigimin brbrgi olan yerde yapacaktim.son ay kendiliginden oldu.isallah sana da nadip etsin rabbim

X