Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir yıllık evliyim ilk gunden bu yana istiyoruz ama malesef daha kismet olmadi haziranın 8 de adet oldum bakalım hayırlısı inşallah Rabbim herkesin gonlundekini verir 🙏

evet black lütfeeeeeeennnn yaz hemen:))))))
Bana isimleri yazın gercek isimleri yazıcam. Bu arada dr dan geldım mınnakım da cok ıyıymış hafya pıı pııt duycaz ınsallahhh,..

cnm varya olursa topik topik gezer herkesin adını alırım ayyy inşallah:))))
Dua etmez mıyım cnm ben namaz kılmıyorum ama her akşam yatarken ve her persembe yasın okuyorum o zmn hepınıze dua edıyorum. Rabbım kabul etsın ınsallah

insallah gülüm ya beklemek zor her an düsünmek acaba hamilemiyim diye.negatifi görünce insan kötü oluyor.senin gebelik belirtilerin neler oldu gülüm
Yumurtlamadan sonra ara ara hep kasıklarım agrıdı. Adete 1 hafta kala gogusler sıstı. Daha once dogum yaptıgım ıcın bı damar cıkması olmadı bende sut yolları acık oldugundan. Alnımın ortasında koca bı sıvılce cıktı. Idrarım hep lımonata rengındeydı. Bı de gaz sanccım oluyodu adete 4 gun kalafelan. Aklıma gelen bunlar tatlım.

tamam gülüm cok sagol canım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…