Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

inşallah geç döllenmedir tatlım 10 gün geçince mutlaka tekrar yap testi inşallah kalbine göre olur:))))

Allah razı olsun inşallah 5 aydır çok istiyoruz ama olmadı pazartesi kan versem çıkar mı kanda? iki ay kadar önce de 5 gün gecikmişti. yıllardır ilk defa. 5.gün olmuştum. simdi gelen giden yok hala. belim de adet olacakmış gibi ağrıyor. heveslenmek de istemiyorum sonra cok üzülüyorum

cnm bizimkide başladı inşallah dediğin gibidir bizim kalitede biraz sorun var ayyyyyy çok sevinirim bu ay olsa:))))

leylacım innnşşş olcak canım içsin bırakmasın sakın eğer rabbim ol derse mutlaka olur bebeğim eşini sık boğaz etme kuzum dinlene dinlene ilşki olsun hergün olmasın pert oluyor adamlarda bizlerde :)

o zaman şöyle söylim peteğim gecikmeler gebeliğe hazırlık belirtisidir normalde düzenliyse adetlerin rahim bebiş arıyo tamammı sen yinede tedbiri elden bırakma tam gecikmenin 10. gününde tekrar kan yenile nolur nolmaz olmazsada üzülmek yok çok uzun bir süre değil tabi çeken bilir ama inşallah hemen olur:))))

leylacım innnşşş olcak canım içsin bırakmasın sakın eğer rabbim ol derse mutlaka olur bebeğim eşini sık boğaz etme kuzum dinlene dinlene ilşki olsun hergün olmasın pert oluyor adamlarda bizlerde :)
cnm ne kadar süre kullandı eşin 3 ayda etki ediyo falan spermlere diyorlar da lafta galiba baksana bir arkadaşın eşindede çok farklılık vardı uzun bir süre geçmeden:))))

Aaa bunu yenı duydum işe yarıyorsa. Ben yazarım hepinizi :)

black şöle kızzz önce niyet tabi ki ben namaz kılarken öle dua ettim ki arkadaşa isminide yazdım allah istedi ve onada nasip etti sende yazz hatta benide çünkü hala muallaktayım ben veee booollll dua et bizim için rabbim bebişine sağlık sıhhat versin inşşş

cnm ne kadar süre kullandı eşin 3 ayda etki ediyo falan spermlere diyorlar da lafta galiba baksana bir arkadaşın eşindede çok farklılık vardı uzun bir süre geçmeden:))))

benimkisi 1 aydır kullanıyor ilk başta aldırdım yaa bu biraz mızmızlandı bide çok yğun çalıyor kuzum mesai nöbet pöfff hal kalmıyordu sonra bi iki içti baktım kendisi içmeye başlıyor sabahları kaşığını evyenin içine atıp gidiyomuşş manyak sanki ben anlamayacam teeee :))) sonra ititraf etti valla ben inanmıyordum bu kadar faydalı olacağına dedi ve gerçekten faydalı kuzum ama aksatmadan kullansın mutlaka :)

insallah rabbim isteyen herkese sağlıklıca hayırlı evlatlar versin inş. dün idrar testi yaptım o negatifti.eğer pazartesiye kadar olmazsam pazartesi tam 1 hafta olcak. kanda çıkar artık demi geç döllenme de olsa. yoksa 10 gün geçsin mi tam kan testi için. idrar testi yapmaya cesaretim yok artık. bi de kan degeriniz 0.100 gebelik yok sesleri de kulağımda hala önceki gecikmem de 2 kez kan testi yaptırdım da

Son düzenleme:
aynı benimkide öyle yaptı tatlım önce biraz nazlandı her sabah kalkıyom keçiboynuzuna bulanmış kaşık lavabo içinde tabi uçuyom sevinçten birde macun almıştık çakşırlı bal polenli bir macun onuda kullanıyo 15 gün falan oldu hiç zorlamadım ama çok üzülüyo işte inşallah hayırlısı işe yarar bak sana dün gece gördüğüm rüyayı anlatim:kapı çalınıyo kapıyı açıyom birde bakıyom yeni yürümeye başlayan böle 1 yaşlarıda 3 çocuk arkamdan geliyo kapıya bakmak için 2 si erkek biri kız kızı kucağıma alıyom kapıyı tam açıyom sonrasını hatırlamıyom dandini rüyası bile çok güzeldi:))))))

cnm benim Allah rızkını vermişse çıksada çıkmasada boş kanı bence adet öncesi yumurtladıysan 10. günü yaptır dediğim gibi bu son şansın değil hayırlısıyla olursanda bak kürler var hepimiz kullanıyoruz çok şükür zararını görmedik topikte çoğu kişi hamiş kaldı eşinde problem yoksa da keçiboynuzunu içir sende çörek otu kürü yaparsın olur evel Allah hiç ümitsizliğe kapılma daha yeni....doktora gittinmi hiç sıkıntı yoktur inşallah?

üzülmemek elde değil insan ne derse desin ama olcak deyin hep hiç olmıcak demeyin rabbim rüyanı hayr etsin inşş belkide üçüzlerin olur bellimi olur sen böle dedin yaa için çook temiz bende rüya gördüm kuzum gebelik testi yaptığım gün zaten ondan gebelik testi yaptım yoksa şimdiyapmazdım bi göl vardı suyu bayağı kabarmıştı bir elimde kızımın elini tutuyorum birde diğer elimde yani kucağımda bir erkek bebk vardı onları karşıya geçirmeye çalışıyodum sonra uyandım öle etkisinde kaldım rüyanın allah hayırlara vesile etsin canım çok gönülden sölüyorum rabbim sanada ve burdaki isteyen arkadaşlarada nasip etsin kuzum inşşş

cnm Allah hayır etsin inşallah ikinci bebişin erkek Allahında izniyle çok güelrüyan çok maşallah.....bu arada eşim ikiz o yüzden olabilirmi bilmem ama valla olsun isterim ....herkesin kalbinden geçeni versin rabbim inşallah:)))))

İnşallah hamişsinizdir kızlar. Benımde yumurtlamadan sonra kasık agrılarım hep devam ettı adete 4-5 gun kala hafıf batma seklındeydı. Insallah dua edıcem sıze.

insallah gülüm ya beklemek zor her an düsünmek acaba hamilemiyim diye.negatifi görünce insan kötü oluyor.senin gebelik belirtilerin neler oldu gülüm

kız işte birinci derceden ikiz sahibi olabilirsin eşin ikizmiş yaaa ayy ne güzel inşşşş olur inşşşş valla bende çok isterim ikiz olmasını ama yinede hayırlısı tabi canım bebğim sağlıklı olsunda ilk isteğim bu gerçekten ama 5 aylıkken kaybettiğim oğluiumun herşeyi duruyor orda ne yalan sölim erkek olsun isterim ama rabbim ne verirse versin başım üstüne gelsin yeterki sağlıkla sıhhatle gelsin inşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…