Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir yıllık evliyim ilk gunden bu yana istiyoruz ama malesef daha kismet olmadi haziranın 8 de adet oldum bakalım hayırlısı inşallah Rabbim herkesin gonlundekini verir 🙏
merhaba tatlım hoşgeldin dahaçok yenisin şimdiden takma tatlım olur inşş cm

Evettt kızlar hamisim adete 3 gun kala degerim 52 ciktiiiii😊😊😊😊ins sagliklidir tutunur bana isteyen herkese nasip olsun ins
beranaycım hayırlı olsun tatlım rabbim kucagına almayıda nasıp eder göbegine ismimi yaz kız neolurrrrrrrrr:KK49:

ayyy topikde yavaş yavaş herkez hamişşş kalıyo inşşş rabbim bizlerede verir o sevinci teker teker bizlerde paylaşırız innşş:KK16::KK16::KK16::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

kızlar kısmet olursa bu ay bende aşılama olacağım lütfen dua edin olumlu sonuç alalımm çok heyecanlıyım :KK49:

Hamişler hayırlı olsun :)) bızı duanızda unutmayın.kızlar reglım yenı bıttı sıkı calısmalara devam ! Bebiş bebiş..

Evettt kızlar hamisim adete 3 gun kala degerim 52 ciktiiiii😊😊😊😊ins sagliklidir tutunur bana isteyen herkese nasip olsun ins

Canım tebrikler :) sağlıkla doğar inşallah :)
Bak bide spermler geri kaçtı diye ağlıyordun :KK70:

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bide kasık batmaları hissettin mi canım? Ben bu ara hissediyorum. Daha önceki aylarda da hissetmiştim ama bu ay daha değişikti bence. Hani böyle iğne vurulurken uyuşuklukla karısık bi ağrı oluyo ya, kasığımda öyle bir batma var zaman zaman..
Bunu yaşayan hamileler varmı yardım ediiiinn! :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Selam.kizlar bugün bende bebe time gebelik testi yaptm yapmadan önce yere düşürdüm:/ test negatif çıktı. Bebek yapma gibi dusuncemiz yoktu ama adetim 5gun gecikti. Ilk defa test yaptm. Adet agrisida yok sadece belim ağrıyor. Dusuncenz nedir deneyimli hanimlar:)

Kizlar yaa bnm bat dun duadetten 4 gun onece erken gebelik testi ve busabah normal test yaptim negatif klomen kullanmistim ve 12.gunde 3yumurtam 18mm di yani muhtemelen 14.gun fln catlamis olmasi gerekir di tutsaydi eger testte mutlaka cikardi dimi yaa 😯 daha adet olmadim hicbi belirtimde yok kist flnmi oldu acaba

Nabersiniz kizlarrrrr ooo hamisler de ciiikiyor yavas yavas hadi hayirliai ben.bu ay bos gectimmm allaha biraltim olursa.olur olmazsa saglik.olsun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Berenayyyyy hayirliaiyla.kucagina alirsin insallahhh :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam kızlar ben adete göre 7 haftalık hamileyim dün doktora gittim kese güzel oluşmuş gayet güzel ilerliyor dedi ama kalp atışı duyamadık haftaya kesın duymamız lazım korkuyorum hamile olanlar sizin ne zaman duyuldu ilk gebeliğim inşallah Allahım nasip ettiği gibi kucağımıza almayıda nasip eder ://::KK43:

X