Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canm iicindeki umut hep olsun ama benmde gecen ay 12 gun gecti bi umit beklerdim doktora gittim bakti pko gibi dedi ama emin olamadi rahim duvari kalinlasmis adet geliyo dedi ki 2 gun sonra geldi icinde acaba hamilemiyim umudu oldukca gecikiyo adet :-( insallah bebegin seninledir doktora git ultrasonla baksin vakit kaybetme

Tamam canmm pazar günü bi kan testi yaptırmayı düşünüyorm hala negatifse pazartesi randevu alıp gidecm doktora ...senin adına da üzüldm tatlmm Rabbim istediğin zmanda verir inşaallahh

💕✨

benim de regl tarihim 4 haziran :-) ama ben bu aydan çok ümitliydim belkede psikolojik olarak öyle hissettim de gidip kan testi yaptırdım sonuç negatif henüz adet tarihime 13 gün var çok mu erken davrandım acaba diye de düşünmeden edemiyorum hala .... ne yapalım kısmet temmuz ağustos diyelim artık:KK43:

Ya doktor kesin konustu negative hamile degilsiniz dedi. Demek ki 1 hafta kala da olsa degerin bi seviyede olmasi gerekiyor. Kendime hamile gozuyle baktim meger pms donemi halleriymis. Ben daha nasil hamile kalinir neler yapilabilir bilemiyorum.. kitabina uygun yaptik herseyi.. anneme gicik oluyorum.. babam ceket atsa hamile kalmis hem de ilk gece bana hamile kalmis.. 2 tane de aldirmis biri de dogdu erkek kardesim.. ben yumurta takibinden tut bosalma tekniklerine kadar dene doktor doktor gez ama tutturama.. ben kutuk gibiyim ureme yapamiyorum kedi kadar yetenegim yok:KK43:((((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım öyle deme Allahın gücüne gider. Herşey nasip kısmet, bende üç büçük yıl oldu bekliyorum..

Kizcelerim nasilsiniz bakayim??

Bugun 18.gun galiba yumurtlamiycam derken ovulasyon testi yaptim 2.cizgi hemencik kapkalin belirdi. Ilkinden bile koyu oldu 3 dakikada:)) Bu aksam allahin izniyle calismalar hizlansin :))

Insallah gelir yavrucugum. Zaten hsonu misafirlik var imkansiz gibi bisey.. Hemen catlayiverir insallah yumurtacigim.

canım inşallah tutar hayırlı haberlerini bekliyoruz...

tatlım öyle deme kendine haksızlık etme belki eşinde sperm yetersizliği olabilir bunun için herhangi bir dr gittinizmi ? bak bende ilkçocuğuma 4 ay sonra hamile kalmıştım şimdi 2. çocuğu istiyorum ama 3 ay geçti olmuyor demekki bir yerlerde yanlışlık yapıyoruz

Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi kaçırdık perşembe ve cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020
8-Baldantatli
9-ALPPIN
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH......

Canim ya Latif ve salavat -i fatihi ikisini birden mi okuyacagiz. Bu gece bende okuyayım ozaman

canım bukadar üzme kendini herşeyin bir vakti zamanı var. Benim annemde öyle beş kardeşiz en az üç tane de aldırmış 3 kız kardeşimde ikişer üçer çocuk sahibi (benden küçük kız kardeşimin bile çocuğu var) ama strese girince iyice sarpa sarıyor ben elimden geleni yapıyorum kalanı rabbimin takdiri artık. Cuma günü hürmetine rabbim dualarımızı kabul eder İnşallh daha fazla bekletmez bizi :KK43:(

Cuma saati Rabbim vermiyorsa bunda da vardir bir hayir.. dunya ustunde yasayan tum cocuklar bizim.. bi oksuzu buyutmek vardir belki kaderde.. hic bir anormallik yok ne esimde ne de bende sebebi bilinmeyen infertilite dediler.. 2009da evlendik.. her yolu denedik.. arkadaslarimin cocuklari ilkokula basladi.. vardir bi hikmeti heralde..

o zaman ne diyoruz önümüzdeki ay gelsin minik bebişimiz:KK9: canım kendini çok kasma oluruna bırak birazda ne kadar çok olacakmı diye beklersek o kadar olumsuz sonuç alıyoruz sanırım stresten kaynaklanıyor birazda hadi bakalım bol şans

Destek icin sagol arkadasim.. vardir bi bildigi.. 5 yillik evliyim Allah isteyenlere versin insallah..

o kadar garip hikayeler dinliyorum ki halime şükrediyorum canım. Allahım hayırlısını versin, olmaması belki de hayırlı olan. Her insan ister bir evladı olsun. ben hissediyorum olacak bir gün ama zamanını bilemiyorum. Para ile alınacak bir şey olsa gider alırız. Aşılama tüp bebek vs bir yöntem denedin mi?

X