Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

niye ki uyuz benim umudum var taaaaaammıııııı....bu arada kahve ikram edecem ama resim eklemeyi bilmiyom içmiş kadar ol:)))

sen yapmış kadar olduysan bende içmiş kadar oldum ellerine sağlık kuzum...walla doktor 6 ay verdi klomen için... sonrasında tedaviyi değiştiririz dedi ama 6 aya kadar olmazsa bırakıcam artık

Günaydın kızlar bende ikiz istiyorum Allah nasip eder inşAllah 6 aydır birini yapamadık ama neyse :KK70:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

haklısın valla berrak bi taneyi yapamadık Rabbim belki ikiz verir

klomen kullanınca çifter olma olasılığı çok oluyo niye kız birtane olmuş işte ....bu sefer de olur inşallah hazal sizin sebepsiz mi bu arada?

walla kuzum sebepsiz sanırım... doktor bişey yok dedi... bi tane olmuş olmuyo diye birşey sözkonusu değil bdedi... birde normal doğum yapmışsın kesinlikle korkulacak birsey yok dedi bana ama olmuyo işte 2 seneyi de geçti sanırım

haklısın valla berrak bi taneyi yapamadık Rabbim belki ikiz verir

walla kuzum sebepsiz sanırım... doktor bişey yok dedi... bi tane olmuş olmuyo diye birşey sözkonusu değil bdedi... birde normal doğum yapmışsın kesinlikle korkulacak birsey yok dedi bana ama olmuyo işte 2 seneyi de geçti sanırım

İkiz içinde dua vardır kızlar ne dersiniz ?

Yok dr 1 sene birşey önermedi bana çalış çalış dedi :KK70: herşey normal dedi eşim için sperm testi düşünmeye başladım ama onun haberi yok :p

valla cnm hep söylüyorum ben bir ay öncesine kadar eşimde bişey olduğunu bilmiyorduk bence tedbiren yaptırsın en azından neden olmadığını anlamanızda kafanızdaki sorular netlik kazanır ve tedavi olur genel olarak söylüyorum tabi umarım bişey yoktur.....

Arkadaşlar mrb ☺️ benm adetim hiç gecikmezdi ilk kez gecikiyorm bugn 6. Günm. Adete 3 gün kala kan testi yaptırdm negatif 3 gün geçti yaptm yine negatif idrar testlerim de negatif sizce bi sorun mu var ya da acaba çıkar mı daha erken hamile olabilirim diye mi düşünmeliyim ??

💕✨

X