Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

a Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi ve perşembeyi kaçırdık cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23-ALLAH KABUL ETSİN
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020-ALLAH KABUL ETSİN
8-Baldantatli
9-ALPPIN
10-ademelmas33
11-iclem
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH......
dün okudum hepimize dua ettim yanlız kendime değil bu gece de okuyacağım ve hepimize Allahım kabul etsin inşallah:)

ben geldim de sen nerdesin bacım... alışverişe gittim bi sürü kıyafet aldım yeni yeni ciciler aldım ooohhh keyfim gıcır
oh keyfin yerindedir şimdi Maşallah Allah bozmasın ben yürüyüş yapıyom ya bitanem yürüyüşten geldim 1 saat yürüdüm ayakkabı sıktı geri döndüm de bu sefer sen yoksun

Leyla maşallah bacim ne güzel dua günü acmisin. İlerleyen zamanlarda bende katilirim. Su ara biraz zor. Grip uyku mide bulantisi mahvolmuş durumdayimm yemek yapamiyorum. Ahh anacimm nazil aramam seniii

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oyyy kuzum bugünlerde geçecek sabır biraz

cnm benim ya Allah yardımcınız olsun senin oğlanda uzun sürmüşmüydü benim 1 ay falan sürdü geçti sonra inşallah sendede öyle olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…