Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Gunaydin bana daha aymadi bile grip oldum yatak döşek misali yatiyoruumm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın kızlar bu ay ilk defa yumurtlama döneminde akıntım olmadı benim gibi olanlar varmı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugun aksam okuyoruz degilmi canim benide ekleermisn listeye

samsung Galaxy s3mini - rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr !

Bugun aksam okuyoruz degilmi canim benide ekleermisn listeye

evet cnm hemen ekliyorum
Ya Latif......1000 kez
Salavat-ı Fatih 100 kez okunacak olursa bütün kapılarını rabbim aralarmış özellikle pazartesi gecesi perşembe yada cuma geceleri okunacak.....Pazartesiyi ve perşembeyi kaçırdık cuma gecesi için varmısınız dua ile semaya ellerimiz açılsın rabbimize dileklerimiz için.....varsanız liste yapacam haydi Bismillah.....
1-polyanna23-ALLAH KABUL ETSİN
2-Berrakbay
3-mina87
4-KTOZOGUL
5-BenimAşkPstam
6-PaytiPo
7-2020-ALLAH KABUL ETSİN
8-Baldantatli
9-ALPPIN
10-ademelmas33
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH......
dün okudum hepimize dua ettim yanlız kendime değil bu gece de okuyacağım ve hepimize Allahım kabul etsin inşallah:)

Sagol canim allahim kabul etsin insallah

Merhaba Herkese :))

Doktor bana yumurtalarım tembel teşhisiyle ilaç vermişti.İlacı biraz araştırdım diyet yapanlarada verilen bir ilaçmış. Etkisini bende hemen görmeye başladım iki gündür kullanıyorum yarım kilo gitmiş bile :)) İştahım kesildi sık sık tuvalete çıkarıyor birde bol sıvı ihtiyacı hissediyorum. Doktorun planı şöylemiydi acaba beni zayıflatarak daha seksi bir vucut daha fazla arzu= Action=Gelsin bebişler

Erkekler bız kadınlar kadar dayanıklı degıl ne yazıkkı onlar daha cok uzuluyorlar bu konuya daha cok korkuyorlar ama bız kadınlar bunu dıle getırıp dertlesıp konusabılıyoruz onlar konusamıyor daha cok ıcıne atıyorlar onlar ıcın gururda cunku bılırsın.Ve bız kadınlar farkında olmadan ılgısızlesmeye baslıyor ne ıstıyorsak ona odaklanıyoruz aslında eslerımızle daha cok ılgılenmelı bu konuyu ona cok aksettırmemelıyız cunku erkekler streslı gergın ve moralı bozuk olunca ısteksızde oluyorlar bızde oyle oluyoruz.Bı bayan anlatımıstı sureklı bebekten bahsedıyor ve of olmuyor neden olmuyor gıbı seyler sureklı soyleyınce ve mutsuzlugumuz yansıyınca erkekler bu durumu ustune alınıyormus ona soylenıyormus gıbı ve kadın kcoasına yaklastıgında onun ıcın onu ıstedıgın ıcın degılde sadece bebek ıcın ona ıhtıyac duyuldugunu dusunuyor ve ısteksız bırlıkte oluyormus.Sonra kadın bu durumu farketmıs gerek okuyarak gerek anlatılarak farketmıs ve bebekten bahsetmemıs test yaptıgında esıne bahsetmemıs olmadı dıye ve esıyle daha cok ılgılenmeye baslamıs tabı adamında moralı duzelmıs yuzunede yansımıs zaten keyıflı olması fln artık gorev gıbı degıl ısteklı yaklasmıslar bırbırlerıne gezmısler tozmuslar bu konuyu acmamıslar tabı ve kısa bı sure sonra bebeklerı olmuş=) cok etkılenmsıtım ben ve bıkere daha stres dedım ya herseye engel..

ay sonu yıl dönümümüzdü ona hediye olur dedim olmadı
bayrama bekleyeceğiz artık
ama anlamadım neden olmadığını hala :44:

adetlerın duzenlımı?
ilişki sıklıgı?
dr hıc gıdıp muayene oldun mu yumurtlaman ne durumda
hormon testlerını yaptırdın mı canım troıdlere fln bakıldımı?

Pollyanna canimmmm.ben adetimmm ama.okuyamadim bitsin okurum.tatlim olur muuu..:) unuttum adet oldugumu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…