Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

klomeni 5 gün kullandım yumurtam 16 santim oldu çatlatma ignesi yapıldı 36 saat sonra ilişki dedi zaten ilişki bana bi eziyet gibi geliyor mahvoluyorum

25de adet olacam işallah olamam

canım valla ben bişey anlamadım bat 25 i diosun yani daha 7 gün var, 9 gün önce test yaptım diosun ee bu hesaba göre senin yumurtlama 7 gün önce olmuştur o silik çizgi nasıl oluştu :S senin kafa karışlığını çözelim dedik benim kafam karıştı

polyana nerdesin tatlım bişey sorcam bugün dua edilcekdi ya akşam mı yoksa şimdide okuyabiliyomuyuz

Hastaneden geliyorum doktor yumurtalıklarımda bişi olmadığını söledi.Hiç bir sorunum yokmus.Durumumu anlattım.Yani 2 gun kanamam olup sonra durdugunu böle hastalarının oldugunu hamile olabileceğimi söledi:):):) ama kan testi istedi simdi onu bekliorm inşallah hamileyimdir Allahım hüzünlendirme beni nolur mutlulugum bozulmasın azda olsa bi ümidim var oda kırılmasın bu ayda:18::18::18::18::18::18:

Rabbim gönlüne göre versin canım benim... umarım mutlu haber verirsin bize

hayırlısı olsun tatlım, kendini çok şartlama, inşallah hamişsindir

cnm benim sağoıl öylemi yapim bu hormon testini yenilememi isters peki neyse ya en iyisi bunu gidip öğrenmek ama hani korunmuyorum ya adetin son günü gidim en iyisi nolur nolmaz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…