Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yarın doktora gidiyorm kızlar dr klomenin sonucunda yumurtalar ne durumda bakack catlatacak mı filan hersey belli olacak çok meraklandm inşallah iyi seyler söylerrrr

tesekkur ederim cnmmmm cok saol.suan idrar testinde bişi cıkmaz deilmi yapsam.ve böle üstüne görmeler kısamı sürüyor.bir arkadasım dediki iki yumurtadan biri diğerinden tembel oldugu için az calısır.ondan kısa sürer dedi ama bukadarda kısa olurmu şaşırdım kaldım.

idrar testinde 15 günden fazla çıkmıyogeçmesi gerekiyo en iyi sonuç kan testi hemen çıkıyo cm

Allah yardımcn olsun canm ilkinde bulantı 2 gün oldu bi dahada hissetmemiştim ..bakalım şimdi nasıl olacak...ama yinede beslenmene dikkat et ilk aylar çok önemli biliyorsun

Yemek yiyiyorum zor da olsa. Ama kokular pek fena. Oglumda yemek yapamazdim yiyemezdim resmen surunurdum. Bunda ayni olacak galiba.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyy çok heyecanlıyım adetime 5 gun var:KK52::KK52::KK52: ve hiçbi,r hamişlik belirtisi yok:KK52: ney,ne heyecanlanıyorsam:) hamiş oldugumu düşünüp kendi kendime heyecan yapıyorum yaaaaa:KK53: doktor kan testi yaptır demişti yaptırmadım. 1 tane predictor 2 tanede normal gebelik testi aldım:KK52::KK52::KK52: ama yapmıyorum:) nasıl bir psikopatlıksa:))) çünkü hep negatifi görmekten sıkıldım birazda böyle kendimi kandırayım bariiii:KK33:

alemsin :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: çok güldüm

ama benm de çok farkım yok. arkadaşım erken gebelik testi al dedi. ilişkiden 16-24 sa sonra hamile misin gösteriyormuş. :KK52::KK52:

hemen aldım. hakkaten öyleymiş üzerinde de yazıyor. dolapta bekliyor :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

arkadaşım her gün arıyor ben burda meraktan çatlıyorum sen merak etmiyor musun die.

ediyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

8 gün kaldı bat a :118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:

:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

alemsin :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: çok güldüm

ama benm de çok farkım yok. arkadaşım erken gebelik testi al dedi. ilişkiden 16-24 sa sonra hamile misin gösteriyormuş. :KK52::KK52:

hemen aldım. hakkaten öyleymiş üzerinde de yazıyor. dolapta bekliyor :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

arkadaşım her gün arıyor ben burda meraktan çatlıyorum sen merak etmiyor musun die.

ediyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

8 gün kaldı bat a :118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:

:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

İlişkiden 16-24 saat sonra mı??? 😳

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

ayyy çok heyecanlıyım adetime 5 gun var:KK52::KK52::KK52: ve hiçbi,r hamişlik belirtisi yok:KK52: ney,ne heyecanlanıyorsam:) hamiş oldugumu düşünüp kendi kendime heyecan yapıyorum yaaaaa:KK53: doktor kan testi yaptır demişti yaptırmadım. 1 tane predictor 2 tanede normal gebelik testi aldım:KK52::KK52::KK52: ama yapmıyorum:) nasıl bir psikopatlıksa:))) çünkü hep negatifi görmekten sıkıldım birazda böyle kendimi kandırayım bariiii:KK33:

Benimde adetimi 5 gün var düşünmeyim diyorum ama olmuyor :p

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403028120.644089.jpg
Kızlar bunu görmüş müydünüz? Belçikada bir kadın ameliyat olurken tam o sırada yumurtası çatlamış yani yumurtlamış. Ameliyat eden doktor da bunu fotograflamış. İşte böyle yumurtluyoruz, o küçük sarı şey de yumurta :)

yarın doktora gidiyorm kızlar dr klomenin sonucunda yumurtalar ne durumda bakack catlatacak mı filan hersey belli olacak çok meraklandm inşallah iyi seyler söylerrrr

herşey gönlünce olsun canım.iyi şeyler duyarsın inşallah.bende perşembe günü gidecem adetin 14.günü ilaçsız yumurta gelişimine bakacak bende heyecanlıyım .

Kislaaaaaaaarrrr
Bi yavru kedi buldum bu simdiye kadar bulduklarimin en minigi hep meme ariyo ve bogazima yakin yerde durmak istiyo aksi halde ciyaklayip duruyo. Tam uc saattir ayni pozisyondayim uyusun diye. Cigerleri catlicak bagirmatan. Ben annesi oldum suan:))

iste bu ! supersin.psikolojiyi kaybetmek bir dakika geri kazanmak ise yillarca.beden ve ruh sagligimizi korumaliyiz.Mevla buyuktur.neylerse guzel eyler.dusunsene saglikli olmayan ruh ve bedenden bin tane cocugun olsa neye yarar.o yuzden aynen boyle devam.sana bisey soylim mi.sen olayin %80 nini atlattin .bitti .bi tek degerin sifirlanana kadar kan takibin kaldi.

Daha dış gebelik geçirdiğimden emin olmadan önceki akşam senin başına gelenleri okudum.Yazdığın bişey beni çok etkiledi .Başına gelen onca şeye rağmen 'Çok büyük derdim var demedim, çok büyük rabbim var dedim hep' yazmışsın ya. Vay be ne kadar inançlı bi kız maşallah dedim. Senden ilham alıyorum yani canım :nazar:

merhaba arkadaslar durumlar nasil

Mrb cnm valla bulantilar basladi sanirim as ermede. Esimi gönderdim umarim bulur çok fena ya delircem düşündükçe agzim sulaniyo valla. Sen nasilsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Kislaaaaaaaarrrr
Bi yavru kedi buldum bu simdiye kadar bulduklarimin en minigi hep meme ariyo ve bogazima yakin yerde durmak istiyo aksi halde ciyaklayip duruyo. Tam uc saattir ayni pozisyondayim uyusun diye. Cigerleri catlicak bagirmatan. Ben annesi oldum suan:))

Kuzum kediler kişilik yapar tüyleri dikkat et olur mu? Bende çocukken çok kedi baktim adet olmaya baslayinca annem eve almadi bi daha.

Eki Görüntüle 1160474
Kızlar bunu görmüş müydünüz? Belçikada bir kadın ameliyat olurken tam o sırada yumurtası çatlamış yani yumurtlamış. Ameliyat eden doktor da bunu fotograflamış. İşte böyle yumurtluyoruz, o küçük sarı şey de yumurta :)

Çok ilginç spermle nasip bulusuyo peki merak ettim :KK66:

X