Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

aaa kızıyom bak tek yumurtalıkla 37 yaşında benim bile umudum varken sen asla pes etme tamammı:)

kuzum o zaman sana moral vereyim bende. arkadasımda kist olduğu için tek yumurtalığını aldırdı ve evlendi 2 sene sonra bebiş oldu tabi tedavi ile femara ve çatlama iğnesiydi sanırım kullandıkları suan oo kadar tatlı bi oğluşu varki ALLAH bizede nasip etsin:KK16::KK16:

kuzum o zaman sana moral vereyim bende. arkadasımda kist olduğu için tek yumurtalığını aldırdı ve evlendi 2 sene sonra bebiş oldu tabi tedavi ile femara ve çatlama iğnesiydi sanırım kullandıkları suan oo kadar tatlı bi oğluşu varki ALLAH bizede nasip etsin:KK16::KK16:
ha şöyle aşkım siz bana moral verin:)))))olur elbet rızklarını Allah nasip etmişse olur ama benim çatlatma iğnesini bile gerek görmedi bu işlem aşılamadamı yapılıyo cnm bu arada?

Ben su aralar tam yumurtlama evrezindeyim bugun yarin catlar . Otomatik takvimle ovu testim gecen ay tam tutmustu . Bu haftadan sonra bende beklemeye gececem:)))

Canim bende varim dicem .de insaallah yetistiririm. Esma yi cekerim digeri ezberlesem oda kolay .. sen ekle beni yinede. Allah buyuk

insallah kuzum.. iyi değerlerndir o gunleri.. :KK16::KK16::KK16:

neyse kızlar yarın görüşürüz .....hazal hanım ben gidiyom bak ilk olacak ama ....ütü yapacam buraya taklımaktan yapamadım işimi:)))))hepinize mutlu huzurlu akşamlar......

X