Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Daha dış gebelik geçirdiğimden emin olmadan önceki akşam senin başına gelenleri okudum.Yazdığın bişey beni çok etkiledi .Başına gelen onca şeye rağmen 'Çok büyük derdim var demedim, çok büyük rabbim var dedim hep' yazmışsın ya. Vay be ne kadar inançlı bi kız maşallah dedim. Senden ilham alıyorum yani canım :nazar:

tesekkur ederim canim.sen benden guc almiyosun aslinda,senin fitratinda var gucluluk.bugun moralin nasil peki

canm eger adet olmadıysan doktor bana inofolik toz verdi suda karıştırıp sabah akşam içtim 2. gün adet oldum hamile kalmana da yardımcı olacak dedi devlet karşılamıyo zaten 25 tl bi kutusu 30 tane var içinde

adet olmadim hala tatlim hemen aliyim o soyledigni daha once duymamistim hic tskur ettim:)

Mrb cnm valla bulantilar basladi sanirim as ermede. Esimi gönderdim umarim bulur çok fena ya delircem düşündükçe agzim sulaniyo valla. Sen nasilsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bulanti ve kusma bendede cok olmustu allh kismet ederse ikincide nasil olcam bakalim bol bol aser sen adamlarin isi ne arayip bulsunlar:KK70: bende hala adet olmadm ama karin agrim basladi az once geliyo galiba gelsinde zaten gelecegi varsa gorecegde var:KK70::KK70::KK70: iste naparsn moral bozuklugndan arada zirvaliyorm:KK70:

Kislaaaaaaaarrrr
Bi yavru kedi buldum bu simdiye kadar bulduklarimin en minigi hep meme ariyo ve bogazima yakin yerde durmak istiyo aksi halde ciyaklayip duruyo. Tam uc saattir ayni pozisyondayim uyusun diye. Cigerleri catlicak bagirmatan. Ben annesi oldum suan:))

Kuzum kediler kişilik yapar tüyleri dikkat et olur mu? Bende çocukken çok kedi baktim adet olmaya baslayinca annem eve almadi bi daha.

Benim de bir kedim var canım ve inan çok başka bir sevgi ve bağlılık. .
Eger aşıları tamsa tuylerinin insan tuyunden farki yok yani tamamen zararsız. ..
Hatta biz bilerek çocuk olmadan aldik onunla beraber büyüsün diye...

Eklentiler

• $1403035138290.jpg
    $1403035138290.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 41
Çok ilginç spermle nasip bulusuyo peki merak ettim :KK66:

Canım Internet'ten bı arat ıstersen spermın yumurtayla buluşmasının vıdeosu var boyle spermler yumurtaya doğru gıdıyor o yolda azalıyor azala azala yumurtaya ulaşan oluyor ve ıcerı gıdıyor cok degısık mutlaka ızlemelısın:)

arkadaşlar bu gün adet olmam lazımdı erken gebelik testi aldım negatif çıktı adette yok ? sizce güvenilirmidir test.eczacı adet öncesi gebelik varmı yokmu çıkar hmen dedi ama? adet yok göğüslerim ağırıyo kasıklarım batıyo ve vajina daha ıslak gibi...bi bilginiz varmı

herşey gönlünce olsun canım.iyi şeyler duyarsın inşallah.bende perşembe günü gidecem adetin 14.günü ilaçsız yumurta gelişimine bakacak bende heyecanlıyım .

:) amin cnm sağol, bnmde yrn 14.gün cnm gecen ay baktı yumurtam 8.8mm olmuş yeterli diil sansınız yok dedi adet oldm zaten inş bu ay iyi gelişmiştr.

olsun iclemcim bende ilk üye oldugumda başka yerlere yazzmışdım alışırsın zamanla kurdu bile olursuninnşş düşer tatlım

dün karar verdim artık bol bol yürüyüşe çıkacağım birazdan 2 saat yürüyüş yapacam biraz göbeklendim eritmem lazım:)sonra yine görüşürüz kızlar.......

Canim benim prolaktinim 46 idi. Hapla düşmedi aktardan aslan pencesi otu aldım sabah akşam demleyip içtim 1 haftada düştü :KK66:

Canim tesekkurler yardimci oldugun icin.bende bu kutuyu bitirince kontrole gidecem eger dusmezse dedigin gibi yaparim bende cok sagol

Yemek yiyiyorum zor da olsa. Ama kokular pek fena. Oglumda yemek yapamazdim yiyemezdim resmen surunurdum. Bunda ayni olacak galiba.

Ceviz fındık hurma kuru üzüm bunları bol tüketmeye çalış.bebeğin beyin gelişimi için çok iimiş..ama ceviz fındık gibi şeyler kavrulmuş olmasın canm..inş bu günlerde geçer sağlıklı olsunlarda katlanılır..

Ceviz fındık hurma kuru üzüm bunları bol tüketmeye çalış.bebeğin beyin gelişimi için çok iimiş..ama ceviz fındık gibi şeyler kavrulmuş olmasın canm..inş bu günlerde geçer sağlıklı olsunlarda katlanılır..

Amin canim tabi ki saglikli olsunlar da. Yine de insan hastalikli gibi dolaniyo. Valla makyaj yapacak tip yok yaa. Rabbim canlarina saglik versin.

Aayyyyy kizlarr rabbil.buyuk gelecegi zamani bilir ve evladinizi.yollar en.kisa.zamanda...ins en kisa zamanda bebislerinz sizible olur..cani gonulden diliyorummm..ben bu ay bal tarcin corek otunu yapiyorummm bakalim faydasi olacak mi...ilac almak iatemoyorum..spora da.basladim.hadi gacilarrrr uzulmek yok yollaaaaaa deevammmm :KK70:

Çok ilginç spermle nasip bulusuyo peki merak ettim :KK66:

Şöyle canım;
Bu gördüğün yumurtalık, yumurtalığa bağlı tüp var biliyosun. Yumurta atılınca tüp tarafından tutuluyor. Eğer kısa süre önce ilişki olmuşsa yani tüpte canlı sperm varsa hemen yumurtayı döllüyor. Yoksa da yumurta orda döllenmek için 12-24 saat kadar bekliyor.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Aayyyyy kizlarr rabbil.buyuk gelecegi zamani bilir ve evladinizi.yollar en.kisa.zamanda...ins en kisa zamanda bebislerinz sizible olur..cani gonulden diliyorummm..ben bu ay bal tarcin corek otunu yapiyorummm bakalim faydasi olacak mi...ilac almak iatemoyorum..spora da.basladim.hadi gacilarrrr uzulmek yok yollaaaaaa deevammmm :KK70:

Aminn inş herkesın bebesı gelsın hayırlısı ile ,bu ay bende basladım bal tarın corek otuna inş faydası olur sana bana yapan herkese =)bat tarıhın ne zaman ? spora basladın ama dıkkat et canım hamıle kalırsın sen farkedemeden spor zararlı olur o durumda fln Allah korusun

Amin canim tabi ki saglikli olsunlar da. Yine de insan hastalikli gibi dolaniyo. Valla makyaj yapacak tip yok yaa. Rabbim canlarina saglik versin.

aminnn Allah yardımcın olsun senınde 3-4 aydan sonra cok rahat gecıreceksın ıns bu durumların hepsı gecmıs olacak.hayırlısı ıle kucagına almak nasıp olsunn

günaydınlar kızlarrrrr, yepyenı umutlar sızın olsun guzel haberler alacagınız gun olsun göz yaşlarınız sevinçten olsun canlarrr :KK66:

X