Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Arada giriyorummmm okuyorummmm beni de yabana.atmayin :

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyy çok heyecanlıyım adetime 5 gun var ve hiçbi,r hamişlik belirtisi yok ney,ne heyecanlanıyorsam:) hamiş oldugumu düşünüp kendi kendime heyecan yapıyorum yaaaaa doktor kan testi yaptır demişti yaptırmadım. 1 tane predictor 2 tanede normal gebelik testi aldım ama yapmıyorum:) nasıl bir psikopatlıksa:))) çünkü hep negatifi görmekten sıkıldım birazda böyle kendimi kandırayım bariiii

Canım merhaba belki yazdın ama görmedim listede bat 7 haziran son durum nedir?

Black canm hastaneden geldim..Binlerce şükürler olsun keseyi gördük..herşey yolunda 6 haftalıkmış..inşallah 2 hafta sonrakalp atışı için gitcez..Rabbim Efendimiz yüzü suyu hürmetine bebek isteyen herkese nasip etsin...

Gozunaydin tatlim çok sevindim. Darisi pitpita olsun inşallah. Benim bugün bulantilar basladi çok zor kafam kalkmiyo

Kuşlar nasilsiniz? Zor geciyo zaman evden cikamiyorum hep uyku hali. Oğlum soğuk alginligi oldu. Yemekler bile modemi bulandiriyor. Herşey kokuyor. Nasip geçer 16. Haftaya kadar gecmezz

Gozunaydin tatlim çok sevindim. Darisi pitpita olsun inşallah. Benim bugün bulantilar basladi çok zor kafam kalkmiyo

Allah yardımcn olsun canm ilkinde bulantı 2 gün oldu bi dahada hissetmemiştim ..bakalım şimdi nasıl olacak...ama yinede beslenmene dikkat et ilk aylar çok önemli biliyorsun

hahaha canım harıkasın ya stres yapıyorz hertürlü zarar oluyor en ıyısı bu :) bende hala beklıyorm aksam test yapıcam ıns adet oldm gbı gelıyo kahverengıler devam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…