Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yok cnm ben bu ay ovulasyon testi kullanıyorum zaten farklıyım bu ay belli göğüsler şiş ama ağrı yok kasıklarımda batma ağrıda yok bu arada yumurtalığım ve tek tüpüm var biri alındı ameliyatla biryerlerde duymuştum sizler gibi her ay yumurtlayamıyorum daha az bir senede 6 8 arası değişiyormuş belliki bu ay es geçeceğiz.....bua arada bende senin gibi bebiş için evhanımlığına terfi ettim normalde muhasebeciyim ayrıca direksiyon hocasıyım:)
hm anladım leylacım güzelmiş meslegin olsun be bebek için evde olmayada deger benim eşim elektirik teknisyeni çok şükür para sıkıntım yok rabbim innş bebişlerimizide verirr istiyenlerede leylacım tüp bebek denedinmi hiç

aynen öyle cnm çok sıkıldım parasal olarakta manevi olarakta insan kendini daha güvende hissediyor hayırlısı hamiş kalırım diye hep umut ediyorum çalışırsam zor olur diyom ama yok koskoca istanbulda tanıdığım gidip gelecek kimse yok......

foruma fazla giremediğim için sorucam canım ne zamandır istiosun bebek bi sıkıntı varmı bide bat ne zaman :)

Arkadaslar merhaba araniza yeni katıldım. Bizde yaklasik bir yildir cocuk istiyoruz.pko var bundan dolayi prolaktinim yuksek 40.bunun icin olac verdi doktorum bu ay.bende sizler gibi saglikli ve hayirli evladimin olmasini cok istiyorum.Rabbim isteyen herkese versin ins.sanki bu ayda benim olmayacak gibi.artik strestende olmadigini dusunuyorum kendimde

hm anladım leylacım güzelmiş meslegin olsun be bebek için evde olmayada deger benim eşim elektirik teknisyeni çok şükür para sıkıntım yok rabbim innş bebişlerimizide verirr istiyenlerede leylacım tüp bebek denedinmi hiç
benim eşimde elektrik teknikeri meslekleri aynı:)maddi şükür sıkıntı yok ama bunaldım işte evde hayırlısı bakalım........

foruma fazla giremediğim için sorucam canım ne zamandır istiosun bebek bi sıkıntı varmı bide bat ne zaman :)
cnm 2 senede bir dış gebelik ilk 4. ayda sonrada hiç olmadı tabi dış gebelik öncesinde eşimde bende göründük bende sadece tek tüp ve yumurtalık var eşimdede o sıra sadece testte sperm sayısına bakılmıştı.yeni öğrendik geçen ay meğer sperm morfolojisi%1 miş yani ondada sıkıntı var olursa ilk çocuğumuz olacak ama benim bir oğlum var ilk evlilikten:KK43:

Arkadaslar merhaba araniza yeni katıldım. Bizde yaklasik bir yildir cocuk istiyoruz.pko var bundan dolayi prolaktinim yuksek 40.bunun icin olac verdi doktorum bu ay.bende sizler gibi saglikli ve hayirli evladimin olmasini cok istiyorum.Rabbim isteyen herkese versin ins.sanki bu ayda benim olmayacak gibi.artik strestende olmadigini dusunuyorum kendimde
cnm hoşgeldin Allah büyük inşallah olacaktır tedavi görüyormusun peki?

benim eşimde elektrik teknikeri meslekleri aynı:)maddi şükür sıkıntı yok ama bunaldım işte evde hayırlısı bakalım........

cnm 2 senede bir dış gebelik ilk 4. ayda sonrada hiç olmadı tabi dış gebelik öncesinde eşimde bende göründük bende sadece tek tüp ve yumurtalık var eşimdede o sıra sadece testte sperm sayısına bakılmıştı.yeni öğrendik geçen ay meğer sperm morfolojisi%1 miş yani ondada sıkıntı var olursa ilk çocuğumuz olacak ama benim bir oğlum var ilk evlilikten:KK43:

yaww sendemi adını değiştirdin :KK1: leylaup değilmiydin eskiden

cnm yeni farkettim tüp bebeği sormuşsun doktor hemen aşılama dedi 1 hafta önce gittim kistten korkmuştum şükür temizdi ama eşim yanaşmıyo bende artık oluşuna bıraktım eşim keçiboynuzu özü ve gingstenli macun kullanıyor bu ay bakalım hayırısı sende umarım bir sıkıntı yoktur?

Cnm 2 senede bir dış gebelik ilk 4. Ayda sonrada hiç olmadı tabi dış gebelik öncesinde eşimde bende göründük bende sadece tek tüp ve yumurtalık var eşimdede o sıra sadece testte sperm sayısına bakılmıştı.yeni öğrendik geçen ay meğer sperm morfolojisi%1 miş yani ondada sıkıntı var olursa ilk çocuğumuz olacak ama benim bir oğlum var ilk evlilikten:KK43:
hm anladım ama bi oglun varmış ne güzel inşş peşide gelir :KK52:

cnm yeni farkettim tüp bebeği sormuşsun doktor hemen aşılama dedi 1 hafta önce gittim kistten korkmuştum şükür temizdi ama eşim yanaşmıyo bende artık oluşuna bıraktım eşim keçiboynuzu özü ve gingstenli macun kullanıyor bu ay bakalım hayırısı sende umarım bir sıkıntı yoktur?
bende de sebepsiz tatlım bi düşügüm oldu üzerinden bi sene geçdi halen olmadı gelecek ay inşşş aşılama dedi dok bakalım tutar inşş tutmazsa tüp bebek sonuna kadar gitcenm ben hem devlete gidiyorum aşılama olmazsa tüp bebek için üniversite hastanesine gidcem oyüzden devleti tercih etdim nbakalım kısmet atık

bende de sebepsiz tatlım bi düşügüm oldu üzerinden bi sene geçdi halen olmadı gelecek ay inşşş aşılama dedi dok bakalım tutar inşş tutmazsa tüp bebek sonuna kadar gitcenm ben hem devlete gidiyorum aşılama olmazsa tüp bebek için üniversite hastanesine gidcem oyüzden devleti tercih etdim nbakalım kısmet atık
inşallah gerek kalmadan hamile kalırsın cnm kür falan uyguluyomusun?

arkadaslar merhaba araniza yeni katıldım. Bizde yaklasik bir yildir cocuk istiyoruz.pko var bundan dolayi prolaktinim yuksek 40.bunun icin olac verdi doktorum bu ay.bende sizler gibi saglikli ve hayirli evladimin olmasini cok istiyorum.rabbim isteyen herkese versin ins.sanki bu ayda benim olmayacak gibi.artik strestende olmadigini dusunuyorum kendimde
hoşgeldin iclem inş sıkıntı yapma tatlım olur

X