Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yaaa hadi üzme tatlım cm canını ya doktora giddindemi anladın yumurtlayamadıgını
yok cnm ben bu ay ovulasyon testi kullanıyorum zaten farklıyım bu ay belli göğüsler şiş ama ağrı yok kasıklarımda batma ağrıda yok bu arada yumurtalığım ve tek tüpüm var biri alındı ameliyatla biryerlerde duymuştum sizler gibi her ay yumurtlayamıyorum daha az bir senede 6 8 arası değişiyormuş belliki bu ay es geçeceğiz.....bua arada bende senin gibi bebiş için evhanımlığına terfi ettim normalde muhasebeciyim ayrıca direksiyon hocasıyım:)

arkadaşlar yardım lütfen ben bu a y test kullanıyorum ama ilk 5 dk silik çizgi oluyor.bi yere bırakıyorum yarım saat sonra filan koyuçizgi oluyor.hangisini baz alıcam..???????????

Günaydın kızlar kimler ev hanımı kimler işde bakemmmm ben şimdilik evde ev hanımlıgı yapıyorum çocuk tedavisi için işi bırakdım:KK49::KK49:

ohh ne güzel ben çalışıyorum :KK43: geçen sene mayısta bende çıkmıştım işten 8 ay evde kaldım bebiş gelmeyince ocakta tekrar başladım ama eve döneceğim günü dört gözle bekliyorum valla 99 yılında stajla beraber bi başladım çalışmaya halada çalışıyorum :KK43:

Benim gibi yeni kahvaltı yapanlar afiyettt olsuunnnnnn güzel bi güne merhaba deyin güne nasıl başlarsanız öyle gider bekleyen bebek anneleri :KK28::KK28::KK28:karamsal olmak yok :KK52:

yok cnm ben bu ay ovulasyon testi kullanıyorum zaten farklıyım bu ay belli göğüsler şiş ama ağrı yok kasıklarımda batma ağrıda yok bu arada yumurtalığım ve tek tüpüm var biri alındı ameliyatla biryerlerde duymuştum sizler gibi her ay yumurtlayamıyorum daha az bir senede 6 8 arası değişiyormuş belliki bu ay es geçeceğiz.....bua arada bende senin gibi bebiş için evhanımlığına terfi ettim normalde muhasebeciyim ayrıca direksiyon hocasıyım:)

MaaşAllah marifetliymişsin :) tabiki insan kendini bilir canım hayırlısı bu ay olmazsa mart nisan ilkbahar bebeği olur :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ohh ne güzel ben çalışıyorum :KK43: geçen sene mayısta bende çıkmıştım işten 8 ay evde kaldım bebiş gelmeyince ocakta tekrar başladım ama eve döneceğim günü dört gözle bekliyorum valla 99 yılında stajla beraber bi başladım çalışmaya halada çalışıyorum :KK43:
cnm bende 1 senedir bebek için evdeyim ama karar verdim bu bahar başlayacağım yine en iyisi bence kafa dağılıyor ya.......

üzme tatlım inşş sende geçersin eve helede bu sıcakda allah çalışanlara yardım etsin sen yenimi evlisin öyle geldi bana

cnm bende 1 senedir bebek için evdeyim ama karar verdim bu bahar başlayacağım yine en iyisi bence kafa dağılıyor ya.......
hm anladım tabiki öylede kafa dagılıyo evet ben yumurta takıbi yapdırıyorum şefde idare etmedi mecbur çıkdım iyi oldu benim açımdanda

inşallah gerek kalmaz da başlamazsın :) aslında evde kalıncada şu kötü oluyor kendi paran olmuyor maalesef ben evde olduğum 8 ayda işsizlik maaşı aldığım için sıkıntı yaşamadım ama şimdi çıksam o hakkımda yok koca eline bakmak zor olacak

inşallah gerek kalmaz da başlamazsın :) aslında evde kalıncada şu kötü oluyor kendi paran olmuyor maalesef ben evde olduğum 8 ayda işsizlik maaşı aldığım için sıkıntı yaşamadım ama şimdi çıksam o hakkımda yok koca eline bakmak zor olacak

aynen öyle cnm çok sıkıldım parasal olarakta manevi olarakta insan kendini daha güvende hissediyor hayırlısı hamiş kalırım diye hep umut ediyorum çalışırsam zor olur diyom ama yok koskoca istanbulda tanıdığım gidip gelecek kimse yok......

X