Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

bak size bi kıssa anlatayım okudugumdan evlat sahibi olmayan bi aile varmış hz musa zamanında musaya gelerek ya musa sen rabbimle konuşuyorsun bizim nden bebegimiz olmuyo rabbime sorarmısın demiş hz musa rabbimle konuşmaya magaraya çekilir ve sorar rabbim bir aiile var ve çocukları olmuyo bana sormamı istediler alllah c.c lide ben onların alınlarına evlat yazmadım der ve çocukları hiç bir zaman olmuyacak der hz musa geri gelir ve anlatır durumu ailw üzgün bi şekilde evine dönerler aradan zaman geçer ve hz musa rabbiyle konuşmasına gitmeye hazırlanır bde ne görsün çocugu olmuyacak dedigi ailenin 4 yaşlarında bi ogulları olur ve hz musa rabbine sorar filancı ailenin çocugu olmuyacak dediydiniz ya rabbi anlam veremedim der rabbimde evet öyleydi der ama onlar öyle içtenlikle evlat istedilerki kıyamadım der verdim der ya ni ne anlıyoruz çok istemek lazım kalbimiz yanana kadar rabbim inşş o mucizeyi nasip eder bizlere:KK3:

Cook tesekkur ederimmm umut fakirin ekmegi derler adimi gorunce (takma da olsa) ciddiye bindi sanki(:-) birine zulmetmek icin sey denilebilir: "planli gebelik ayinda bat'ina 1 haftadan fazla kalsinn" denebilir bence.. çin iskencesi gibi.. saatler gecmiyor ki hic.. neyse ben kocama nazlanmaya gidiyorum sonunda bosar bu adam beni(:-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Coktan basladin bacim presedimi de aldim kullandim :)) ee artik gelsin dimi:)

Demekki icimizde bisiler catliyo ama yimirta degil:))
Allah hakkimizda en hayirlisini en guzelini nasib etsin cumlemizin. Burdaki herkese insaallah...

:) haahhahah valla ben beklemekten çatlıycam. Önce adetin bitmesini bekle sonra yumurtlama bekle sonra iki haftayı bekle....
Şaka bi yana bence o akıntı yumurtlamadan önce geliyo. Yani çatladığı anda akıntı olmuyo öncesinde oluyo. İnsan vücudu üreme için mükemmel organize aslında. O sıvı spermlerin yaşaması için uygun bir ortam oluşturuyor. Yumurtlamadan önce salgılanıyor ve sperm gelirse daha uzun yaşamasını sağlayarak döllenme ihtimalini arttırıyor. :KK66:

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Esra5116 Haziran1.Beklemede
Hanife5516 Haziran1.Beklemede
Sykapusuz16 Haziran1.Beklemede
Alppın16 Haziran2.Beklemede

umarım güzel haberler verirsiniz nedir durumlar bayanlar..

kızlar yardım edın adetten bır gun once 2 damla pembe leke geldı adetım 4 gun gectı bugun lekeler devam edıyor sılınce peceteye gelıo ne anlama gerlıo bu 4 gun once test yapmıstım cıkmadı of of ne agrı var ne sızı sadece peceteye gelen lekelerrr

Dogru diyosun abla aslinda:)
Amin insallah hepimizin dilekleri kabul olsun..

Canim bu dogru mu gercekten yani benim ovulasyon bu hafta ici ben bilmiyodum bu dedigini allah allah

Evet ben çok araştırdım. Yabancı bir kaynakta ve başka bir iki yerde okudum. Çok uzun beklerse spermler sağlıksızlaşıyor. Dur tekrar bakayım kaç gün olduğunu yazmışlar mı

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Canım merhaba belki yazdın ama görmedim listede bat 7 haziran son durum nedir?

Canm battan bi gün sonra idrar testi yaptım çok şükür ikinci çıktı..fakat dr a gşdemedim henüz. . Benim okuldaki işler dr izni derken ancak yarın gitcem inşallah hayrlısıyla kesin sonucu öğrencem..tabi kese görünür mü bilmiyorum küçüktür sanırım daha..

kızlar yardım edın adetten bır gun once 2 damla pembe leke geldı adetım 4 gun gectı bugun lekeler devam edıyor sılınce peceteye gelıo ne anlama gerlıo bu 4 gun once test yapmıstım cıkmadı of of ne agrı var ne sızı sadece peceteye gelen lekelerrr

canim tkrar yapmadnmi test bende adet olmadim hala :KK43:

merhaba tatlimm napiyosun

iyiyim cnm ya keyifsizdim bugun ishal oldum üşüttüm. babannemde bizdeydi hafta sonu giremedim 3 topiğin listesini güncellemeye çalışıyorum. eşimde geldi birazdan yemek faslı başlar. sen nasılsın kuzum

Canm battan bi gün sonra idrar testi yaptım çok şükür ikinci çıktı..fakat dr a gşdemedim henüz. . Benim okuldaki işler dr izni derken ancak yarın gitcem inşallah hayrlısıyla kesin sonucu öğrencem..tabi kese görünür mü bilmiyorum küçüktür sanırım daha..
Ay çok sevindim bitanem gözünaydın. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Kese görünür cnm benim de bat 6 hazirandı cuma gördüm kesemizi. Bir hafta daha beklersen pıtpıt duyacan valla inşallah...

iyiyim cnm ya keyifsizdim bugun ishal oldum üşüttüm. babannemde bizdeydi hafta sonu giremedim 3 topiğin listesini güncellemeye çalışıyorum. eşimde geldi birazdan yemek faslı başlar. sen nasılsın kuzum

Ay çok sevindim bitanem gözünaydın. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Kese görünür cnm benim de bat 6 hazirandı cuma gördüm kesemizi. Bir hafta daha beklersen pıtpıt duyacan valla inşallah...

gecmis olsun tatlim dikkat et kendine genelde kabizlik olur ama sende tersi olmus sivi cok tuket. bende hala adet olmadim cumartesi gunku test negatifti. is cikisi eczaci ablayla konustk. hamileligi dusundugumdn beri adetlerim duzensizlesti dedim. oda sen cok stres yapiyosun takiyosun kafaya adetin o yuzden gecikiyo rahat birak kendini dedi. hatta test verdi parasinida almadi:KK70: bi daha yapaym dedim artik birazdan yaparim ama bisey yok bende tamamen stresten

Allah razı olsun kardeşim. İnş tüm hamileler sağlıklı ömürlü hayrlı bi şekilde alır evlatlarını kucağına bekleyenlerede ikiz versin diyelim inş:) black canm senin keseyi alttan bakarak mı gördü yoksa karından mı..

X