Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar adet oldum.bu ay oyle gecti..artik 2 3 ay dusunmeyecem.sanirim..biraz zaman g3csin..allah isteyen herkrse anne olmayi.nasip.etsin..adet oldum diye esim yanumda olacagina umursamadi bile kizim daha 11 aylik..sirtini dondu uyudu bende kalktim yanindan 😟

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok eğlencelisin coopermaker.

yorumlarını okudukça neşem yerine geliyor. bi tanesin

kızlar hamile olup olmadığımız kan testinde ne zaman belli oluyor?

adet tarihini mi beklememiz lazım onun için de?

kan değerlerime baktırmak istiyrm.arada ona da mı baksalar? (hamile mym die)
bat 25 haziran. çıkarmı acaba bu hafta içi kan versem?

Selam eylul07

Yukarida sahsim icin yazdiklarina tesekkur ederim(( ayrica bat tarihimiz ayni biz nasil bekliycez daha 10 gun var.. testte cikmaz tabiki.. bi de ben gec dollenirim diye calismalara son surat devam ediyorum. Ya gec yumurtlarsak kacirmayalim bence bu 10 gunu.. ovulasyon testi al mesela bazen ay dongusunde 2 kez yumurtlayabiliyorsun. Ben ovulasyon testi yaptim bu sabah ancak koyulasti cizgi.. demekki onumuzdeki 48 saat icinde catlayacak yimirtam.. isin dahasi var ayin 8inde birlikte olduk esimle, ben o gunden beri 6 aylik gebe gibi kasiliyorum.. kocam da sasirdi aklini yitirdin iyice, korkutma adami diyor(

Kizlar gunaaydinn bnmde bat tarihm ayin 22 tam bir hafta bu koca birr hafta gecermii sizce😥

Selam kızlar bat 19 4 gün önce kan testi 0,100çıkmıştı yükseldimi yoksa gene kırmızılarımı görücem meraktayım

sadece ara ara adet ağrısı gibi kasıklarım ağrıyo ve akıntım var canım ama kan testi çok umudumu kaybettirdi
umudunu kaybetme bence canım bazen hemen çıkmıyor erken yaptırmışsın bende klomen kullanmıştım geçen hafta kasıklarımda belimde bacaklarımda ağrılar oldu hatta kasıklarımda yanma vardı ayakta kalınca şimdi yine oluyor bende kist mi oldu acaba diye tedirginlik yaşıyorum hakkımızda hayırlısı inş

benimde yumurtalıklarımda küçük kistler varmış bu yuzden tembellik yapıyorlarmış

Yarın batım ve ben çok heyecanlıyım. Bu ay kesin olmaz deyip kendimi umutlandırmamata çalışsamda zaman yaklaştıkça umutlanıyor insan :) inş gelir bebişim :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…