Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kanda gidip veremedm iste bugun malum gun vardi olmazsam pazartesi veririm ama hamis degilsemde su an gelsin kirmizilar gardimi aldim bekliyorum bu arada sokagmda dugun var sazci agit havasi soyluyo zaten bunalimdaym aglatack beni simdi:KK43:
hahahahaha birazdan da ankaranın bağlarını çalar oynamaya başlarsın valla bende senin gibiyim iyice sıyırdık valla :KK70: ama benim böyle düğünde oynamam lazım kurtlarımı dökmek için :KK70: inşallah kuzum hamişsindir pazartesi kan da çıkar

Allah bagislasin oglunu:-)
Saplanti yaparim diye korkuyorum 5 yillik evliyim 3 aydir deniyoruz bu ay ovulasyon testini izledik.. gece gunduz androidde yumurtlama takvimim var saat sayiyorum.. ben me kadar cok istiyormusum cocuk demekki(:-) bi de 30 yasinda olmanin verdigi gec kalmislik duygusu da var.. ovulasyon testi yaptim bitmisti yeniden cizgi kalinlasti(:-) ben delirmesem keske :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saol tatlim adet gunun gecmeden test yapma zaten ben uc aydir basladim calismalara sabirsz biri oldugum icin erken test yapmaya basladm ve takinti haline geldi o yuzdn . bu arada yasada takilma hic otuz yas gec bi yas degl

İyi geceler cancanlar. Bilgisayarim yok ve liste revize edemiyorum. Babannem bende giremiyorum. Kişlik domates yaptik bugün çok iyi oldu. Doğumda gelen giden lazim oluyor. Sizlrr nasilsiniz bakalim?

saol tatlim adet gunun gecmeden test yapma zaten ben uc aydir basladim calismalara sabirsz biri oldugum icin erken test yapmaya basladm ve takinti haline geldi o yuzdn . bu arada yasada takilma hic otuz yas gec bi yas degl

Senin ne zaman adet tarihin?

hahahahaha birazdan da ankaranın bağlarını çalar oynamaya başlarsın valla bende senin gibiyim iyice sıyırdık valla :KK70: ama benim böyle düğünde oynamam lazım kurtlarımı dökmek için :KK70: inşallah kuzum hamişsindir pazartesi kan da çıkar

aynen oyle benim herif arada bir kalkip oynuyo sanki oynamayi bilirmis gibi:KK70::KK70::KK70:

merhaba bıtanem cok tesekkurler ılgın için allah razı olsun. Bugun gıttık kesemızı gorduk. Kendı dr um yarın amelıyatta olacağı ıcın baska dr gıttım. Haftaya cumartesı kendı dr uma gıdıcem ınsallah pıtpıt duyarız :)

inşallah cnm benim allah sağlık hayırlısıyla kucağına almayıdı nasip etsin darısı çok isteyen herkese..

kizlar bu arada bisey diycem ben sekiz bucuk gibi test yapmistim negatifti az once baktim ikinci cizgi var valla bu testler oynuyo benle

ya siboş sen böyle diyince bizimkinin düğünde oynaması geldi de gülüyorum şuan valla gözümün önüne geldikçe seninki kesin benimkinden iyi oynuyordur :KK70: :KK70: benimkini tek geçerim o konuda :KK70: :KK1:

benimkide cok komikti baktikca guluyoruz hele bi halay ceker ayagi boyunu gecer nasil bir kaldirmaysa:KK70::KK70::KK70: simdi muzik duydukca oynuyo oyunum baya duzeldi gelistirdm diyor ama hala ayni oyun bende guzel oynuyosun herif diyorum napiym

benimkide cok komikti baktikca guluyoruz hele bi halay ceker ayagi boyunu gecer nasil bir kaldirmaysa:KK70::KK70::KK70: simdi muzik duydukca oynuyo oyunum baya duzeldi gelistirdm diyor ama hala ayni oyun bende guzel oynuyosun herif diyorum napiym
hahahaha bizimkiside aynı valla arada diyorum düğünde böyle oynuyordun taklit yapıyorum sana da malzeme çıktı diyor :KK70: sende napcan ver gazı devam etsin öle :KK70::KK1:

merak ettim gittinmi doktora bugun noldu durum ne?

dış gebelikmiş canım. Allah'tan değerim 1332 idi bugün ilaç tedavisi yeterli olur inşallah. iğne vurdular bugün 2 gün sonra tekrar gidicem kontrole. dua edin inşallah ameliyata gerek kalmaz. doktor canımı sokto bugün dış gebelik olmuşsa o tüpün zaten sağlıklı değildir diğer tüpü takip etmen lazım hamile kalmak için diğer tarafın yukurtalığını yani fln dedi. bu dış gebelik neden olurki canım ya? bi kimyasal geçirdim 6 ay önce üstüne bi de bu umutlarım azalıyo gitgide :2:

dış gebelikmiş canım. Allah'tan değerim 1332 idi bugün ilaç tedavisi yeterli olur inşallah. iğne vurdular bugün 2 gün sonra tekrar gidicem kontrole. dua edin inşallah ameliyata gerek kalmaz. doktor canımı sokto bugün dış gebelik olmuşsa o tüpün zaten sağlıklı değildir diğer tüpü takip etmen lazım hamile kalmak için diğer tarafın yukurtalığını yani fln dedi. bu dış gebelik neden olurki canım ya? bi kimyasal geçirdim 6 ay önce üstüne bi de bu umutlarım azalıyo gitgide :2:

Canim umudunu yitirme verici olan Allah. Bende geçen sene Mart ayında dış gebelik geçirdim benim çok kanamam oldu allahtan yumurtaliklarima zarar vermedi iğne ile düştü. 6 ay Korun dedi doktorum çünkü kanser hastalarına vurulan igneymis bebek olursa sorunlu olur dedi.6 ay korunduk ondan sonra hala hamile kalamadim geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı bu ayda kist olmuş yine kaldı. Sabredip beklemekteyim

Canim umudunu yitirme verici olan Allah. Bende geçen sene Mart ayında dış gebelik geçirdim benim çok kanamam oldu allahtan yumurtaliklarima zarar vermedi iğne ile düştü. 6 ay Korun dedi doktorum çünkü kanser hastalarına vurulan igneymis bebek olursa sorunlu olur dedi.6 ay korunduk ondan sonra hala hamile kalamadim geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı bu ayda kist olmuş yine kaldı. Sabredip beklemekteyim

6 ay çok uzun geldi şimdi gözüme . doktor bana böyle bişeyden bahsetmedi. neyse bekelyeceğiz hayırlısıyla benim yaş 29 o yüzden sıkıntı ediyorum. Allah senin de yardımcın olsun inşallah canım. İnşallah hayırlı zamanda sağlıklı bi hamilelik ve doğum geçirip hayırlısıyla büyütürsün bebeğini:KK54:

X