Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar bende bu ay hamileyim 1 sene üzerine dün kan testim 78.1 çıktı yarın gene istedi inşallah yüksektir lütfen dua edin bana

adet tarihim 3 gn geçtiğinde çıktı canm:KK43: çok yenidir dedi yada geç döllenmiştir dedi doktor gene yarın yaptırcam bakalm

yorma kafanı canım inş yükselir geç döllenmeyse düşük çıkmıştr.hayırlısını iste herzaman çokda stres yapma bence.bak ne güzel hamiş kaldın umrede bizler içinde dua ettnmi :)

adet tarihim 3 gn geçtiğinde çıktı canm:KK43: çok yenidir dedi yada geç döllenmiştir dedi doktor gene yarın yaptırcam bakalm

gec dollenmede olabilir tabi insallh oyledir kimyasal gebelik faln o kadar cogaldiki deger dusuk olunca insanin aklina o geliyor bende adet olmadim hala testlerde ya silik ya negatif cikiyor kimyasldan suphelenmeye basladim yarin kan vericem bebisin seninledir ins. hakkimzda hayirlisi canim

kızlar lutfen cvb verın dun regl oldummm ve bugun ınanılmaz bır agrıyla uyandm karnımın sol yan tarfnda agrım var ve bastrdgmda daha bellı bır agrı ve reglm normalda daha koyu ve daha yogun olurdu ılk gun ama dun ve bugun pembe kanamam vaR korkuyorum bana akıl verın ya

Kızlaaaar bugün batım benım baska varmı bugün bat günü olan ????? Hayırlısıyla hamılele olalım adet olmayalım inş. Az az agrılarım var dün aksam nedendır cok karnım agrısı sancılandı bazende kasıgım batıyor agrıyor adet olucakms gıbı. Sümüksü bembeyaz akıntımda geldı gecen. Şüphelenıyorum ama bılmıyorum yüzde 50 yüzde 50 ıhtımal verıyorum suan. Bebiş hadı yaz geldı sende gel..bugün ovulasyon testı yapmayı düşünüyorum kızlar gebelık bellı olurmu ??

kızlar lutfen cvb verın dun regl oldummm ve bugun ınanılmaz bır agrıyla uyandm karnımın sol yan tarfnda agrım var ve bastrdgmda daha bellı bır agrı ve reglm normalda daha koyu ve daha yogun olurdu ılk gun ama dun ve bugun pembe kanamam vaR korkuyorum bana akıl verın ya

canim bence doktora git hemen dusuk falan olabilir genellikle gebelikte olan kanamalar pembe yada kahverengi oluyor agrimda var diyosun zaten git gorun

canim bence doktora git hemen dusuk falan olabilir genellikle gebelikte olan kanamalar pembe yada kahverengi oluyor agrimda var diyosun zaten git gorun

sadece sol yan tarfmda baskı uygulayınca karnımın alt bolgesıde agrıyo en ıyısı dktra grnmek olacak sanrm cok tesekkr ederm ınsallah dusuk degıldır yoksa cok uzulurum

mrb arkadaşlar siteye yeni üye oldum.bütün sayfaları biraz atlayarak da olsa okudum .bizde 10 aydır korunmuyoruz doktora gittim muayene etti hormon testleri falan her şeyin normal dedi 12 ayını doldur olmazsa rahim filmi çekeriz dedi.acaba simdi çektirmeliyim yoksa doktorun dediği gibi beklemeli miyim karar veremedim.soğan kürüne başladım .1 haziran da regl oldum. 28 nde tekrar regl değil hamile olurum inşallah.Hamileyim yazanların yazılarını okurken bile ne kadar hecanlandım bilemezsiniz.rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla sağlık bir şekilde evlatlarını kucağına almayı nasip etsin İNŞALLAH.

Sogan kurunu adetin 7. Gunu basladin dimi? Bir sey daha sormak istiyorum. İki su bardagi suyu kaynatip icine bir orta sogan bu suyun bir bardagi sabah bit bardagi aksam mi yoksa iki bardak sabah iki bardak aksam mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Blackberry34 merhaba

Benim bat 25 haziran.. beni de listeye ekler misin?

Heyecanimi kimseyle paylasamiyorum bari sizinle konusup rahatlarim..(:-)

3. aşılamam da tutmadı maleseffff bugün geldi kırmızılarrrrr :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: çok ağladımm gözlerim kan çanağına döndü artık 8 ay çocuk lafı duymak istemiyorum sonra tüp bebek olacak herşeyin hayırlısı kendinize iyi bakınnnnnnn:KK14::KK14::KK14::KK14::KK5::KK5:

Blackberry benim aderi 18 temmuz.yaArmisin canimmm..adet oldum ya da dusuk yaptim.cok kanamam.var doktora da gitmek.istemiyorum artik...😣

3. aşılamam da tutmadı maleseffff bugün geldi kırmızılarrrrr :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: çok ağladımm gözlerim kan çanağına döndü artık 8 ay çocuk lafı duymak istemiyorum sonra tüp bebek olacak herşeyin hayırlısı kendinize iyi bakınnnnnnn:KK14::KK14::KK14::KK14::KK5::KK5:

gülüm benim Allah yardımcın olsun 8ay sonra tüp bebekmi deneyeceksiniz.tüp bebekle bebişine kavusan cok var gülüm her yolu deneyecegiz lütfen üzülme yazık degilmi sana canına....

dış gebelikmiş canım. Allah'tan değerim 1332 idi bugün ilaç tedavisi yeterli olur inşallah. iğne vurdular bugün 2 gün sonra tekrar gidicem kontrole. dua edin inşallah ameliyata gerek kalmaz. doktor canımı sokto bugün dış gebelik olmuşsa o tüpün zaten sağlıklı değildir diğer tüpü takip etmen lazım hamile kalmak için diğer tarafın yukurtalığını yani fln dedi. bu dış gebelik neden olurki canım ya? bi kimyasal geçirdim 6 ay önce üstüne bi de bu umutlarım azalıyo gitgide :2:

yam tahmin ettigim gibi.kendini skma .busa gelir buda gecer.

yam tahmin ettigim gibi.kendini skma .busa gelir buda gecer.
üzülmemeye çalışıyorum cnm. ben zaten 2 hafta önce vazgeçmiştim bebeğimden.ilki gibi kimyasal olduğunu zannettiğim için. o yüzden daha çabuk atlattım ama bu seferde ilerisi için daha çok korkıuyorum. zaten pimpirikli bi yapım var ya hiç olmazsa diye yiyip bitiriyorum kendimi. Allah hayırlısını versin ne diyim.Ondan gelen herşeye bağrım açık

üzülmemeye çalışıyorum cnm. ben zaten 2 hafta önce vazgeçmiştim bebeğimden.ilki gibi kimyasal olduğunu zannettiğim için. o yüzden daha çabuk atlattım ama bu seferde ilerisi için daha çok korkıuyorum. zaten pimpirikli bi yapım var ya hiç olmazsa diye yiyip bitiriyorum kendimi. Allah hayırlısını versin ne diyim.Ondan gelen herşeye bağrım açık

ayyy askim ya oyle dusunme sakin.deli anlattim ya ben nelerden gectim.sen guclu olcaksin.baska secenegin yok.hem diyelimki tupunu aldilar diger tupun var.sana metotreksat diye bi ignemi yaptilar

ayyy askim ya oyle dusunme sakin.deli anlattim ya ben nelerden gectim.sen guclu olcaksin.baska secenegin yok.hem diyelimki tupunu aldilar diger tupun var.sana metotreksat diye bi ignemi yaptilar

evet canım ondan yaptılar. 60 kilo olduğum için 50 mg yaptılar. iğne yapılırken acıdan çocuklar gibi bağıra bağıra ağladım.ilk kez böle bişey yaşıyorum. baş ağrım geçmedi iğneden ssonra bi de idrarım çok koyu renkli.iğnenin yan etkisi herhalde. yarın tekrar gidicem beta hcgmi ölçtürmeye. doktor p.tesi ve çarşamba tekrar yapıcaz iğne dedi ama nette beta hcg güzel düşüyosa tekrarlanmayabilir dedi. tıpta başka bi profa gitmek istiyorum yrn inşallah yer alabilirsem.

X