Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ay benimkide aynı sadece dokınunca acıyor 3-4 gün öncede içten içten sızlıyordu sanki :) bide sarı sıvıya yakın akıntım var ? ben önümüzdeki hafta sonuna doğru regl olmazsam yapıcam test çok var daha :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yasasin sende de ayniysa biraz daha umutlandim heyyooo :) insallah bebistendir canim bu belirtiler. Sen test yapmamissin ama ben 2 gundur yapiyorum ama negatif :KK43: daha 5 gun var diyip avutuyorum kendimi. İnsallah hayirli haberleri aliriz canim

Merhaba kzlar bn 22 yasndaym sat 18 mays bat 15 haziran yani yarn.4 gun once gebelik testi yaptm.silik cizgi cikti hemen kan testine gttm 11.3 cikti eger yarn adet olmazsam hamileyim.ama her gun test yapyrm.cizgi artk cok belrgn.degerm yukseldi dmekki.benide listeye alin lutfn

Erken test yapmam hatta hiç yapmıyon gectigimiz ay 10 gün geciktim yapmadım regl oldum hamile olmadığımı biliyordum zaten :) 15 gün soğan kürü uyguladım bu ay düzene girdiyse 18. İnde regl bekliyorum ama karışık işte :s

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende adet olmadimmmm 3 gun gecti...aksama belki kanda.bakarim...surekli gaz var karnimda cok sert ilk hamileligimdede oyle.olmustu.bakalim.hayirlii..😍😍😍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim.kan testi yapmadin miiiii...bence git hwmen yaptir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amin canım inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:artık uzman olduk :KK34::KK34: bende aşılamamın 10. günündeyim hayırlısı artık duan için çok teşekkür ederim kaç yıldır bebek istiyorsun canım eşine babalar günü hediyesi geldi bak bence yarın kana git ve süpriz yap

Allah hepimize sagkli bebisler nasip etsn bn 4 yil dogm kontrol hapi kullandm 6 ay oldu birakali zor olur dediler hep nasip iste acaba ultrasonda cikarmu artk

Yumurtalarıda mı ölçüolar :)) ve Nasıl ölçüolar. Daha öğrenmediğim ne çok şey var.

Tabi ki :) yumurtlama olana kadar ölçüm yapıyolar 15-20mm olana kadar ölçüm yapılıyo geçen ay benim 25 mm di gerçi sonra çatlama olmuştu bu ay belli değil daha .. amaç şu zaten yumurta takibinin, yumurta gerekli ölçüme geldiğinde çatlamaya yakın sana söylüyor doktorun ilişkiyi öneriyor hamilelik için hem de bir sorun varsa yumurtalarında gelişmiyor ya da çatlamıyorsa tedaviye başlanılıyor ..

kızlar kanda 340.6 çıktı:)2 gün önce 66.6.ydı.5 katına çıkmış 2 günde.ikiz filan olabilir mi acaba?

Sedenim insallah cnim mucizen cift cift gelsin canim benim adetim 5 gun gectignde ilk degerim 2519 du dr sasirmisti ama tek bebis insallah senin cift olur tabi istiyosan cnim saglikli hayulri olsun gittinmi doktora folik aist falan basladinmi

X