Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Doktora göre normalmiş, 6 ayı bitirin diyor. Altı ay bitince de olmazsa o zaman ilaca başlıycak sznırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
normal olması güzel cnm herşeyin bir vakti varmış olur inşallah klomene başlarsın büyük ihtimal olmazsa inşllah gerek kalmaz hamilesindir:)

normal olması güzel cnm herşeyin bir vakti varmış olur inşallah klomene başlarsın büyük ihtimal olmazsa inşllah gerek kalmaz hamilesindir:)

Inşallah canım. Dün adet günümdü ama olmadım, umutlandım test aldım bu günde yaptım. Silik çizgi bile yok. Güvenilir de bir test, predictor , hala beklemedeyim negatifi de gördüm bilmiyorum adet de yok

Inşallah canım. Dün adet günümdü ama olmadım, umutlandım test aldım bu günde yaptım. Silik çizgi bile yok. Güvenilir de bir test, predictor , hala beklemedeyim negatifi de gördüm bilmiyorum adet de yok

cnm inşallah gebesindri keşke 1 2 gün beklesen kan testi yaptırsan:)

adet olmadim hala sanirim stresten gecikti bekliyorum gelmesni tatlim
cnm sen daha gidip kana baktırmadınmı?

bn bu ay kullanıyorm klomen daha doğrusu son tableti dün içtim 18i 14.gün dra gitcm de o zmna kadar ilişki yok dedi neden acaba??

cnm büyük ihtimal yumurtana bakıp çatlama aşamasındamı ultrasonla bakacak sonra çatlatma iğnesi verebilir bende tam bilmiyorum......

bnde anlamadm 5 gün var sonucta erken catlamaz inşallah acaba spermlerde coğalsn güçlensn diye mi neyse bekleyp görcz

Ayy cok sevindim yaa insallah arkadasim, sen benden once ogrenirsen nolluuur yaz bana olur mu, meraktan catlicam

Yazarım regl günümde tam belli değil aslında neyse benim göğüs uçlarımda sızıda var hafif regl döneminde hiç acımaz bakalım beklemedeyim

Yazarım regl günümde tam belli değil aslında neyse benim göğüs uçlarımda sızıda var hafif regl döneminde hiç acımaz bakalım beklemedeyim

Benim de sag gogus ucumda hafiften sizlama var dun basladi ama sadece dokununca aciyor. Ayy hadi insallah :)
rabbim isteyen herkese versin..

Ay benimkide aynı sadece dokınunca acıyor 3-4 gün öncede içten içten sızlıyordu sanki :) bide sarı sıvıya yakın akıntım var ? ben önümüzdeki hafta sonuna doğru regl olmazsam yapıcam test çok var daha :KK66:

merhaba beni de eklermisiniz kızlar listeye.31 yaşındayım prolaktin 44. 1 haftadır dostinexs kullanıyorum.
en son adet tarihim 2 haziran.inş hayırlısıyla hamile kalırız. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.

X