Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yemiyor canım ne yapayım.. Bu konuda çok üzüldüğümü de biliyor ama yemiyor.. regl olursam (ki inşallah olmam) temmuzda aşılama yapacağım. Regl olduğum gün o macunu yemeye başlamaz ise boşanma sebebidir.

Geçen gün ne oldu biliyor musun canım. eşimin en yakın arkadaşı beni arıyor. Saat 22:00 civarlarında. Ben de o saatte beni aramayacağını düşünerek eşime verdim telefonu , o açtı konuşmaya başladı. Ama o kadar tedirgin ki anlatamam sana.. Telefonu bana vermemeye çalışıyor bir yandan da vermesi gerek gibi davranıyor. Neyse arayan eşimin arkadaşının eşiymiş. (Kocasının telinden beni aramış) Neyse teli bana verdi kızla muhabbet ediyoruz ama eşim gözümün içine bakıyor. Yorum yapma sen karışma falan diyor el hareketi yapıyor bana sus gibi falan. Tabi ben anlamıyorum.
Neyse durum belli oldu. Arkadaşım hamile olduğunu, 9 haftalık olduğunu söyledi. Bende sevindim , ilk bebeklerinde çok beklemişlerdi 2. sürpriz gelmiş diye. Sonra kız bana ama aldırmayı düşünüyoruz bakamayız falan dedi. ALDIRMAK kelimesi o kadar iğrenç geldi ki bana Sen mi koydun ki onu oraya sen aldırabiliyorsun diye küfrettim içimden. ÇOCUĞU OLMAYAN Ve bu durum için çaba harcayan bana söylenecek son cümleydi bu.
Şimdi neydi bu? Nispet mi yaptı dertleşti mi?

Telefonu kapayınca çok ağladım. Allaha isyan ettim. Eşim benim teli kapatmamla elini duvara yapıştırdı... Ben sana onun hamile olduğunu söyleyemiyor muyum, senin hassasiyetini bilmiyor mu neden sana söylüyor diye kızmaya başladı.

Bunun üzerine de sağ olsun keçiboynuzu suyunu içmeye başladı..

illlede ispat gerek bunlara benimkide ondan habersiz kaynıma anlattım kaynım aldı macunu öyle kullanıyor sanki çocuk sadece benim çocuğum olacak anam bunların egosu bazen çıldırtıyor beni .......arkadaşının yaptığına yuh diyorum yani bu kadar düşüncesişzlik olur benimde geçen kayınvalidem yanımda oğluna diyorki yıllarımı verdim kocama 5 tane turp gibi çocuk verdim daha ne vereyim ama beni görmen gerek kalbime ok saplansa bu kadar acır o da oğlum var 15 yaşında ona rağmen yani bilmiyorum kalpleri Allah bilir ama nispet yapıyorlarsa Allaha havale ediyorum o bilir ve neylerse güzel eyler ......offff offff anlatsak roman olur hiççççç takma canım benim veren Allah alan Allah kulun haddinemi düşmüş yuvalarımız huzurlu mutlu olsun gerisi olur inşallah takma kafana.....

cm duvarında nergis yazıyodu kullanıcı ismin degilmi gerçek ismini zaten bilmiyorum yeni girdim aranıza tatlım

Kusurabakma canım ya adım melek 87 doğumluyum.eşim doldurmuştu formu adımı o başka yazmış sanırım :) aşırı kıskançtır da :) bende sen söyleyince bakıp gördüm :)

Kusurabakma canım ya adım melek 87 doğumluyum.eşim doldurmuştu formu adımı o başka yazmış sanırım :) aşırı kıskançtır da :) bende sen söyleyince bakıp gördüm :)
allah iyligini versin cm zaten burda herkezin öyle duvar bloglarında gerçek isimler yazmaz kimse olsun önemli degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…