Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

dete daha 7 gün var ama antibiyotik kullanmam lazım kan tahlili yaptırdın 0,100 çıktı yani bişi yok mu ? yükselmez mi bata kadar cevap yazın nolur çok üzgünüm YAZMIŞTIM KUZUMMMMM

Canım ben kullanmak zorunda kalmıştım. O ay negatifti. Yine de doktor hamilelerin kullanabileceği bir antibiyotik yazıyorum demişti. İstemeye istemeye kullandım. Ama sana yanlış bir şey söylemiş olmamak için cevap yazmadım.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Regl günün ne zaman :) benim 18-19 1 hafta kaldı hiç hevesli değildim bu kez ama az kalınca yine kendimi dinlemeye başladım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim daha çook var daha başındayım canım ben 26 günde bir oluyorum adet doktorum erken yunurtluyo olabilirsin dedi o yüzden erken başladık :) 1 temmuz regl günüm inşallah görüşmeyiz kendisiyle bi kaç ay :)

blackberry beni listeden silebilirsin adet oldum yaaa bu ay diğer aylara göre daha rahat bıraktım kendmi. relax oldum inanki ama olmadı 6. ayda da hüsran... çok ama çok üzgünüm

Canım ne durumdasın? Ya bak bende sinirlenmiştim adet olacam sanıyordum hep. Hakkında hayırlısı ama inşallah bebişin gelmiştir tatlımmmm

kandilin mubarek olsun tatlim adet olmadm henuz ama olucam gibi geliyor karin agrim oluyor ara ara dun cok gergindm ama bugun daha sakinim oturdum adetimi bekliyorum iste

Bende l corekotu bal.karisimi yaptimmmm ama sadece sanah yedim klomen kullandigim.icin ikisini bir yapmak.istemedim bakalim ilk.hamile kaldigimda.yine yapmistim.insqllah bu sefer de olur.😎😍😍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kandilin mubarek olsun tatlim adet olmadm henuz ama olucam gibi geliyor karin agrim oluyor ara ara dun cok gergindm ama bugun daha sakinim oturdum adetimi bekliyorum iste

canım gelmesin o kırmızı da bebiş gelsin inşallah. Umutşla bekliyorum seni inşallah şubat annesi ol canım sende :)

canlarımm hepımızın kandılı mubarek olsun bu guzel gunde dularımız kabul olsun herkesın gonlunden gecen dılekler kabul olsun hayırlısıyla bebıslerımız olsun allahın ıznıyle amınnnnnnnn dularımdasınız

seninde kandilin mubarek olsun tatlim allah tum dualarini kabul eylesin

Evet canm bizdede oyle derler hayirlisi bakalim
senin hayirli haberlerinle mutlu olalim bu ay insallah canmm gelmemis daha kirmizilar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gelmedi tatlim ama dun idrar testi negatif cikti o yuzdn umutsuzum bugun yarin adet olurum galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…