Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Tansiyonun düştü yahu yatiyorum. Kandil diye birşeyler yapiyordum yemek yemeyi unuttum. Sonra modem bulandi ve tansiyon düştü tabi. Biraz çorba ve vişne suyu zorla. Auaklari da havaya kaldirdim daha iyiyim gibi. Oyy bu sicaklarda allah YARDIMCINIZ olsun yaaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım adet tarihim yok 😄 şöyle anlatayım yani 4 Mayıs'ta 4 haftalık düşük yaptım hiç adet görmeden gene kalmışım 5 haftalık ve sağlıklı şuan çok şükür

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet konu açmışsın gördüm sonradan
sana maşallahhhh diyorumm
herkese anlatma
nazar değerr maşallah subanallah hemencik bi daha kalmışsın..
allahım kucaklamayı nasip etsin :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlar oldukça yoğun geçen günlerden sonra gene geldim aranızdayım değişiklik var mı hamile kalan var mı acep?
ben regl oldum reglim bitti incir kürü de işe yaramadı maalesef.
şimdi ne yapsam bilemiyorum?

Ya kızlar bırsey soracagım benım reglım ayın 14 unde yalnız acayıp belım agrıyor kasıklarımdada sancı var olacak gıbı hısedıyorum ne ıcsemde ıyı gelse cozulemedıgı ıcınmı boyle agrılı oluyor her ay cekıyorum bu agrıyı baya baya gercı daha olmadan baslıyor agrı :S

Kızlar 3 haziranda yumurtlama günü girdiğim cinsel ilişkinin idrarda gebelik testini ayın kaçında yapayım ?

Tam olarak ayni gun yumurtlama ve iliski bende de sozkonusu bende merakla bekliyorum.2-3 gun once erken gebelil testi yaptim iliskiden 5 gun sonra sonuc verir falan yaziyor ustunde, negatif...umudumu kirdi ama hayirlisi artik..

selam canlar bugün soruma pek cevap vermediniz küstüm sizeee:KK1::KK1: ama bu mübarek kandil gününde rabbim tüm dualarımızı kabul etsin ve hepimize güzel sağlıklı bebişler nasip etsin birbirimize dua edelim bol bol kandiliniz mübarek olsun :KK16::KK16:

Kızlar ben ayın 9 unda kırmızıyı gördüm.Normalde bat 12 si ama erken oldum.Fazla umutlanmamıştım ama yinede üzüldüm.umutlar bir dahaki aya kaldı.
Insaallah bu ay olur canim umidini kesme

Ya kızlar bırsey soracagım benım reglım ayın 14 unde yalnız acayıp belım agrıyor kasıklarımdada sancı var olacak gıbı hısedıyorum ne ıcsemde ıyı gelse cozulemedıgı ıcınmı boyle agrılı oluyor her ay cekıyorum bu agrıyı baya baya gercı daha olmadan baslıyor agrı :S
Ben balli tarcinli sicak sutle rahatliyorum. Birde kaynar sutu ocaktan aliyorsun icine bir cimdik kuru nane ve kimyon katiyorsun tadi cok hos olmuyor ama kk da biri paylasmisti benim agrimi oldukca azaltiyor.

selam canlar bugün soruma pek cevap vermediniz küstüm sizeee:KK1::KK1: ama bu mübarek kandil gününde rabbim tüm dualarımızı kabul etsin ve hepimize güzel sağlıklı bebişler nasip etsin birbirimize dua edelim bol bol kandiliniz mübarek olsun :KK16::KK16:

Ne sordun kis:) seninde kandilin mubarek olsun

Allahim bana ve oncelikle kk da ve tum isteyen anne adaylarina bu gecenin hurmetine saglikli hayirli guzel bebekler nasib et. Amin

dete daha 7 gün var ama antibiyotik kullanmam lazım kan tahlili yaptırdın 0,100 çıktı yani bişi yok mu ? yükselmez mi bata kadar cevap yazın nolur çok üzgünüm YAZMIŞTIM KUZUMMMMM

Yukselenler olmus tatlim simdi ne desek olmaz. Antibiyotik ne icin!! arkadasim hamileyken disi apse olmustu kullandi ama neydi adi bilmiyorum

Yukselenler olmus tatlim simdi ne desek olmaz. Antibiyotik ne icin!! arkadasim hamileyken disi apse olmustu kullandi ama neydi adi bilmiyorum

boğaz için çok şişti canım bide alerji hapım ve bacak ağrısı hapım var kullanamıyorum çok ağladım bugüün :KK43::KK43:

Kizlar ovu testim bugun en koyu oldu pko oldugu icin renk koyulastikca bir umut geliyor negatif olsada test bir bakarmisiniZ

Sondaki 2 testi tekrarladim emin olmak icin

Eklentiler

• $1402586280259.jpg
    $1402586280259.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 38
  • $1402586327100.jpg
    $1402586327100.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 41
Tam olarak ayni gun yumurtlama ve iliski bende de sozkonusu bende merakla bekliyorum.2-3 gun once erken gebelil testi yaptim iliskiden 5 gun sonra sonuc verir falan yaziyor ustunde, negatif...umudumu kirdi ama hayirlisi artik..

senınkı ayın kaçındaydı tam kuzum? şüpheli ilişki günü ?

Benimxe adetim.gelexek sanirim agrim.basladi.. stres yok dedik.o kadar amaaannnnnn :)

X