Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ya kızlar sabah adet oldum demiştim.çünkü adet başlangıcım gibi bir kere sıvı bulaştı peçeteye ped koydum ama hiç bişi gelmemiş.batım 16 sı umutlanmak istemiyorum sma acaba yerleşme mi :KK43:

kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr oo hamileler cikiyor yavas yavas batlar yaklasi insallah bu iyi gunde allh herkese diledigi ne varsa onu versin...bugun benimadet olmam lazimdi ama daha olmadim....beklemedeyim no stresss En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

"Bir kul gözyaslariyla huzuruma af dilemeye gelirse, ben onu affetmemekten haya ederim" diyor YARADAN! Bugün affedilenlerden olmak duasiyla KANDILIMİZ MÜBAREK OLSUN

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

"Bir kul gözyaslariyla huzuruma af dilemeye gelirse, ben onu affetmemekten haya ederim" diyor YARADAN! Bugün affedilenlerden olmak duasiyla KANDILIMİZ MÜBAREK OLSUN

tskler tatlimmmmm...hayurlisiyla dogum yapar bebegini kucagina alirsinnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım batım 16 haziran.2.gün sonra yenilicem
Hayirli olsun tatlim

Kizlat bunlari dun yaptm.sonra kan verdm.bat a 4 gun var.sonuc 11.3 sizce? Eki Görüntüle 1154439 Eki Görüntüle 1154441
Canim bence hamilesin hayirli olsun.
niye kimseler yok hazal paytipo meyra black zeynep nerelerdesiniz?
Cnm Babannem bende bi de dun kina yrn düğün yoruluyom.iki arada.
BlackBerry beni temmuz a transfer et canım adet oldum

Tamam bitanem uzulmek yok. İstersen burada da devam edebilirsin tercih senin.
tskler tatlimmmmm...hayurlisiyla dogum yapar bebegini kucagina alirsinnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Amin Allah razi olsun oğlan uyudu simdi dua zamanki hepinize dua edicem canlarr..

Senınde kandılın mubarek olsun canım benım. Allah razı olsun. Bebeğine sağlıkla kavuştursun ailene sağlık versin rabbim. Kendine dikkat et hamilenin duası kabul olurmuş dualarını eksık etme olmaz mı :):nazar:

mrb arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum, yumurtlamadan sonra Lh hormonu yüksek devam ederse gebelik olduguna dair bir işaretmiş, bugün adetime 8 gün kaldı, hem ovulasyon hem gebelik testi yaptım bugün , gebelik negatif ama ovulasyon biraz koyu gibi geldi bana, degerlendirebilir misiniz? $20140612_151240.jpg $20140612_151240.jpg

Hayırlı kandiller güzel anne adayları dualarınız kabul olsun Rabbimden hepimiz için hayırlı,sağlıklı,akıllı evlatlar diliyorum :KK16:

Aklıma takılan bir şey var size sormak istiyorum aynı şeyler olmuştur belkide.İki gündür o kadar duygusalım ki biri bişey dese zırlıyorum hemen bugünde kirpiklerim dökülmeye başladı.normalde stres için kullandığım ilaç ağlamama fırsat vermezdi salak gibi hep gülerdim şimdi öyle değil.Ayrıca çok halsizim ya çalışasım yok iki gündür :KK14::KK14::KK14:

huhuhuuuu orda kimse varmııı:KK3::KK3::KK3:

şekerimmm seninde kandilin mübarek olsun hamişlerin duası kabul olur bizede dua et :KK16::KK16::KK16:

mrb arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum, yumurtlamadan sonra Lh hormonu yüksek devam ederse gebelik olduguna dair bir işaretmiş, bugün adetime 8 gün kaldı, hem ovulasyon hem gebelik testi yaptım bugün , gebelik negatif ama ovulasyon biraz koyu gibi geldi bana, degerlendirebilir misiniz?Eki Görüntüle 1154769 Eki Görüntüle 1154769

Canım regl zamanı bende debeme yapmıştım, silik olduğunda negatif demektir, yani hormonların ovulasyonda dogru sonuc verıp gebelik testinde hatalı sonuc vermesi mumkun degilmiş. Yani bence ovulasyon testi seni yanıltmasın. Rabbım hayırlı haberlerle karşılaştırsın canım benım.

Canım regl zamanı bende debeme yapmıştım, silik olduğunda negatif demektir, yani hormonların ovulasyonda dogru sonuc verıp gebelik testinde hatalı sonuc vermesi mumkun degilmiş. Yani bence ovulasyon testi seni yanıltmasın. Rabbım hayırlı haberlerle karşılaştırsın canım benım.
tsk ederim canım cevap verdiğin için, inşallah rabbim herkesin dualarını kabul etsin bugün, 1 hafta kaldı ama insan her şeyde bir umut arıyor, neyse bekleyip göreceğiz, herkese hayırlı kandiller

tsk ederim canım cevap verdiğin için, inşallah rabbim herkesin dualarını kabul etsin bugün, 1 hafta kaldı ama insan her şeyde bir umut arıyor, neyse bekleyip göreceğiz, herkese hayırlı kandiller

canım test çizgisi diğerinden koyu olması gerekmiş hamile olmak için

Mrb kızlar dün çubuk testte çift çizgi gördüm bugünse kesede göründü 5. Haftadayız Allah hepinize nasip etsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar 3 haziranda yumurtlama günü girdiğim cinsel ilişkinin idrarda gebelik testini ayın kaçında yapayım ?

hayırlı olsun inşş :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
son adet tarihin neydi canım ?

Canım adet tarihim yok 😄 şöyle anlatayım yani 4 Mayıs'ta 4 haftalık düşük yaptım hiç adet görmeden gene kalmışım 5 haftalık ve sağlıklı şuan çok şükür

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X