Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

SELAM KIZLAAAR NOLUR ACİL CEVAP YAZINNN adete daha 7 gün var ama antibiyotik kullanmam lazım kan tahlili yaptırdın 0,100 çıktı yani bişi yok mu ? yükselmez mi bata kadar cevap yazın nolur çok üzgünüm

Cnm bn bata 9 gun kala yaptrdm 0 cikti.4 gun kala yani dun yaptrdm 11.3 adet olmazsam hamileym.yani gec dollenme olabilir.suphen varsa bekle istersen

oyyy özlendiğimi hissettim teşekkürler canım.... evet maalesef regl oldum yarın 5. günüm klomen içmeye başlıcam inşallah bu ay olur.... yeni bat 5 temmuz bakalım hayırlısı

inan bana önce sizlere sonra kendime dua ediyorum ve hep öyle edeceğim ...tatlım özel olarak bu gün hazal diye dua edeceğim bu kıyağımı unutma :)

oooyyyy yirimmmm seniiii

napayım bacım... açım birazdan yemeğe gidicem... yarın yokum... oğlum karne alacak o yüzden onunlayım akşamda memlekete götürcez onu bırakıp gelecez. pzt ye ancak girerim heralde
açsın onu geç hep açsın zaten:))))oğluşumuz karnemi alacakmış inşallah emeklerinizi rabbim görür.....bu arada memleket nereydi senin kesin şoparsındır

açsın onu geç hep açsın zaten:))))oğluşumuz karnemi alacakmış inşallah emeklerinizi rabbim görür.....bu arada memleket nereydi senin kesin şoparsındır

kız küstünmü yoksa...

kız deli sana mı küsecem ben :) açım bennapiim karnımı doyurdum geldim çok şükür... bu arada şopar falan değilim canım benim memleket Ankara

Hayırlı kandiller güzel anne adayları dualarınız kabul olsun Rabbimden hepimiz için hayırlı,sağlıklı,akıllı evlatlar diliyorum

Aklıma takılan bir şey var size sormak istiyorum aynı şeyler olmuştur belkide.İki gündür o kadar duygusalım ki biri bişey dese zırlıyorum hemen bugünde kirpiklerim dökülmeye başladı.normalde stres için kullandığım ilaç ağlamama fırsat vermezdi salak gibi hep gülerdim şimdi öyle değil.Ayrıca çok halsizim ya çalışasım yok iki gündür

seninle batlarımız aynı 10 gün sonra bakalım ne olacak bende beklemedeyim artık

seninle batlarımız aynı 10 gün sonra bakalım ne olacak bende beklemedeyim artık

ohh yanlız beklemıcem beraber beklerız:):) degısıklıklerı bırbırmıze sorarız:):) elımızden gelenı yaptık bu mubarek gunde allahım ıns dularımızı kabul eder canım. ıns guzel haberler verırız):

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…