Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm erken gebelik testlerinden al bence eğer çok yorulacaksan bilmelisin tabi.....

cnm erken gebelik testlerinden al bence eğer çok yorulacaksan bilmelisin tabi.....

Teşekkür ederim canım, haklısın hiç o aklıma gelmiyor🙈Normal test almayı düşünüyordum ama onda çıkmaz en iyisi erken gebelik testi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya kızlar benim iyice morallerim bozuldu.bugün adetin 22. günü ve adet oldum.asla böyle bişi olmazdı.hep 28 günde bir olurdum şu iki üç ay 25 güne indi şimdi de 22 gün oldu

nedense bu idrar testleri bana hiç cazip gelmiyo çünkü yanılan testleri çok duydum son zamanlarda. inşallah bebişin göbişindedir sana kanda sürpriz yapar annesi:)

inşallah canım bende çok fazla duymaya başladım yanılanları, bende 2 aydır silik çizgi çıktı ama sonuç negatif. dün başka topiklerdede çok fazla gördüm yanlış test sonucu ile hamile olduğunu sananları. nette araştırıken gazatede çıkmış bir haber gördüm eczanelerde çin malı testler varmış ve çoğunlukla yanlış sonuç veriyorlarmış

bir kez gecikme yaşamıştım bozuk çıkanlar oldu ama hiçte silik çıkmadı yani yanıltmadı ama ne blim yinede güvenilir gelmiyo bana bak senin başına gelmiş inşallah bu sefer silikler doğru çıkıyordur:)

Ya kızlar benim iyice morallerim bozuldu.bugün adetin 22. günü ve adet oldum.asla böyle bişi olmazdı.hep 28 günde bir olurdum şu iki üç ay 25 güne indi şimdi de 22 gün oldu
cnm bu tip değişiklikler inan bana psikolojik bence... ama yinede doktorla görüşmende fayda var geç olana iyi değil derler ,gebeliğe hazırlık derler bazende ama erken olması konusunda bir fikrim yok

Hadi inşsllah canım yaaaa

cnm bu tip değişiklikler inan bana psikolojik bence... ama yinede doktorla görüşmende fayda var geç olana iyi değil derler ,gebeliğe hazırlık derler bazende ama erken olması konusunda bir fikrim yok

Bu ay zaten hiç umudum yoktu olmayacağını biliyodum ama buna şok oldum doktora gittim daha önceden ama daha 3.ay diye önemsemediler

Kizlar istediğim doktora randevu bulamiyorum yarin adetimin 2. Günüydü yumurta Takibi yaptircaktim sonrada yaz tatili memlekette olucm düzgün ilişki bile olmaz ( off bu ay olsaydii ne iyi olcakti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

adet oldunmu tatlım

Valla canım bılmıyorum kı bende neden, bendede devam edıyor hala ama daha sulu bı hal aldı ama bugun batmalarım basladı benım ufak ucak sancılar giriyor 14 unde olmam lazım ama 1-2 gun farkeder bugun yarın olurum heralde bende hafıf kasık agrısıda basladı cunku,ve ben bebek beklemıyorum bu ay bılıyorsun ,cok umutlanma arkadasım stresde gecıktırıyor regl ve psıkolojı ole bıse kı dusunmek ıstemesende hep aklında emınım kı

Evet canım maalesef hep aklımda sürekli tuvalete gidiyorum cok tedirgin oluyorum. Hakkımızda hayırlısı demekten baska çaremde yok 😒

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…