Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Maşallah tatlim maşallah. İnşallah bence tutmustur valla.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaa ınsss canımm bu ay oyle ugrastımkı cok umutluyum ama tabı allahın ıznıyle ıns yuzum guler..yumurtlama sonrası sag sol kasıklarda agrı olurmu bugun oldu.

siboşum üzülme ya demek ki nasibinde bu ay yokmuş allah nasip ederse öteki ay olur bozma moralini bebeğim suan bize gerekliolan tek şey moral motivasyon...demek ki testlerede güvenmicez artık

moralim cok bozuldu bir saatir agliyorum esimde sakayla karisik kisirlastinmi dedi bende kisirsam oglan neremden oldu dedm aglaynca kendide uzuldu obur ay olur allahn gunumu bitti dedi kizdi yani bitik durumdaym basimda cok agriyo

canım bazen adet gunlerı degısıyor. benım 5 ay once 29 gunde bır olurdum sımdı ıse 35 gunde bır oluyorum.ve agrım cok fazla olurr ılac ıcmeden gecmezdı. calısmaya basladıgımızdan berı agrım azaldı tuhaf sekılde.bırde calısma baslandıgından berı vucut kendını sperme karsı hazırlarmıs bır yerde okumustum. yanı dısarıdan bırsey gırdıgı ıcın hormonal degısıklık olurmus. bu adetlerede yansırmıs gecıkme ya da erken olma gıbı. bırazda stres hava degısmıde etkıler.korkma ama genede sen ıstersen bır arastır doktora sor hem ıcınde rahat eder

Geldim kızlar acile sonucumu bekliyorum dua edin bana inşallah göbüşte bi velet vardır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

moralim cok bozuldu bir saatir agliyorum esimde sakayla karisik kisirlastinmi dedi bende kisirsam oglan neremden oldu dedm aglaynca kendide uzuldu obur ay olur allahn gunumu bitti dedi kizdi yani bitik durumdaym basimda cok agriyo

canım ne olur uzulmee. allah bagıslasın bır bebısın var uzun omurler versın o duygu ne kadar guzeldır.kardesıde gelıcek annesı sadece naz yapıyor:) bın tane tılkı dolasıyor benım kafamda da ya cocugum olmazsa dıye. ama sonra hemen olumlu dusunmeye calısıyorum. ah bu erkekler bılmezlerkı bız bayanlar kırılgan yapıya sahıbız narınız.sıbelımmm ne olur aglama allahın ıznıyle olacak.

kuzucum üzülme lütfen kendini toplamaya çalış...bu arada eşin kötü manada dememiştir sadece kelimelerini tam seçememiş..birde ne mutlu sana bir tane oğluşun var senelerdir ugraşıp hiç olmayanlar var...yarın kandil bol bol dua edelim rabbim inşallah bizim yüzümüzüde güldürür...sende bugün çok durma yat dinlen kafaya takmamaya çalış bebeğim

saol canim benim sizlerin destegi yeter esimde uzuldu zaten aglama gozlerin kizardi deyip duruyo yarin mubarek gun dualarimiz kabul olur insallh allah tez zamanda isteyen herkesi yavrusuna kavustrsun

saol canim benim sizlerin destegi yeter esimde uzuldu zaten aglama gozlerin kizardi deyip duruyo yarin mubarek gun dualarimiz kabul olur insallh allah tez zamanda isteyen herkesi yavrusuna kavustrsun
rabbim en kısa zamanda bizi de bebeklerimize kavuştursun inşallah üzülme ama tatlım lütfen şimdi yat dinlen yarın iş var zaten öle şiş gözlerle gitme işe tatlı uykular kuzucum sana görüşürüz yarın müsait zamanda

insallah tatlim bu ay olacagna cok inanmistm aksam hevesli bir sekilde test yaptim aslinda yapmaym negatif cikack diyodum ama dayanamadm ve buyuk dumura ugradm dedign gibi benimde kafamda cok tilki dolasiyo esimde uzuldu aglamama gozun kizardi diyor bizim bebisler daha fazka nazlanmadan gelirler insallh

tamam tatlm yarin musait olursan devam edelim seviyorum seni:) iyi geceler

Aynen canim bnde gunasiri yapmya devam gorumcem gelcekmis esime nolur hmn haftaya gelsin yumurtalma zamni gelmesin diyorum)
Ay gelmesin tabii sonra gelsin canim gunler torbaya mi girdi:)))

Benimde gun asiri hayal ama ovulasyon yaklasinca gunasiri icin biseyler dusunmem lazim kocamin hic enerjisi olmuyo isten gucten off.

Masallah yahu size gunasiri haftaici mucize bize :)

Ya aslinda bizdede zor iki gunde birde olabilir bakacas artik duruma .. onemli olan spermcikin uzuuun uzuuun yasamasi :::))))

Çok teşekkür ederim ilgin için. Dünden beri kafam allak bullak olmuştu. İnsanın aklına gelmeyen kalmıyor. İçimi rahatlattın.

asilama nasil bi islem ve maliyeti nedir

Canim ben bu ay yaptırdım ama kartal eğitim hastanesinde hiç para vermedim özelde 1milyara mal oluyormuş. Islemde sole oldu 5gun klomen kullandım 6.gun kontrole gittim o gece 11 de catlatma iğnesi yapildi. 36 saat sonra aşılama yapıldı esimden siperm alıp yıkadıktan sonra.

Bu ayda bişey yok kan tahlili de negatif çıktı arkadaşlar inşallah burdan duyururum size de

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canim lutfen rica etsem o asamalari en ince ayrintisina kadar anlatirmisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…