Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Olmadi bende adet oluyorum kahve lekem geldi adet oldum adet tarihini 12 si sayicam ama çünkü yeni oldum hayirlisi olsun ilk ayimdi ama çok heveslenmistim bu ay sizce ne yapmaliyim takviye olarak yumurta takibimi çörek otu ne ise yariyor yumurta takibi için ne zaman gidicem doktora

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim lutfen rica etsem o asamalari en ince ayrintisina kadar anlatirmisin.

Canım tam olarak neyi anlatmam gerektiğini bilemiyorum. Sabah 11 de aşılama yapilacakti 9 da gittik eşim siperm verdi 2 saat işleme soktular (yıkadılar).sonra doktor rahmime bi siringa ile enjekte ettiler. 30dakika yattıktan sonra eve gönderdiler. Dün bat gunumdu hala olmadı az önce akıntı ile çok az pembemsi kan geldi inş devamı gelmez tutmuştur

Olmadi bende adet oluyorum kahve lekem geldi adet oldum adet tarihini 12 si sayicam ama çünkü yeni oldum hayirlisi olsun ilk ayimdi ama çok heveslenmistim bu ay sizce ne yapmaliyim takviye olarak yumurta takibimi çörek otu ne ise yariyor yumurta takibi için ne zaman gidicem doktora

Canim öncelikle hayırlısı diyelim. Daha ilk denemenmis moralini bozma.bikere rahimin kendini hamilelige hazirlamasi için doktorlar 6 ay veriyor. Eğer doktora gideceksen adetin 2.gunu git ozaman yumurta takibine baslaniyormus. Bide yumurtlama zamanı beline yakı yapıştır ki döllenme kolaylassin

Canım tam olarak neyi anlatmam gerektiğini bilemiyorum. Sabah 11 de aşılama yapilacakti 9 da gittik eşim siperm verdi 2 saat işleme soktular (yıkadılar).sonra doktor rahmime bi siringa ile enjekte ettiler. 30dakika yattıktan sonra eve gönderdiler. Dün bat gunumdu hala olmadı az önce akıntı ile çok az pembemsi kan geldi inş devamı gelmez tutmuştur

yani bunlarin hepsi 1 gun icindemi oldu .aci agri hissettinmi o esnada

Kizlar üstüne görme tam olarak ne öyle olamaz mi acaba belki hala umudum vardir

Benimde pembe akinti geldi bidaha ki aya bebisimiz bizimle olur insallah 10 gun gecikmeden sonra geldi rahatladim biliyordum gelecegini bi umut bekliyordun umudu kiirdim

ya evet doktorlar 10 gün gecsin öyle test yapin diyo. ya gectikten sonra on gün test yapmadan nasil bekleyelim! :KK1:

sabreden derwıs hesabı :) ben gecen ay 5.gunden sonra alısmıstım zaten 2kere test yapmıstım. yenı oldugu ıcın negatıf cıkmıstı meger gec dollenmeymıs :/ sonra da malum zaten..

black berry burdamisin??
Simdi bu dayim datlumm...
slm kizlar gebelik testim negatif cikti bu ayi kapattim yani yarin flnda adet olurum zaten moralim sifir cok kotuyum yapack bisey yok darisi sizlere olsun insallah
Sibelim canim üzülme olacak inşallah. Ayrıca hic umudunu da yitirme geç döllenme olabilir. Bazi arkadaşlar adet günü cikmadi 1 hafta sonra kanda cikti. Yapma boyle tatlim gelmeyen adetten ümit kesilmez yaaa tatlim lütfen topla kendini yaaa.

Benimde pembe akinti geldi bidaha ki aya bebisimiz bizimle olur insallah 10 gun gecikmeden sonra geldi rahatladim biliyordum gelecegini bi umut bekliyordun umudu kiirdim

Arzum en azindan adet gelse de rahatlasan cnm ya önümüzdeki ay calismalara odaklansan inşallah.

Kızlar sağ tarafımdan iki tane yumurta olmuş biri 18,5 diyeri 13 büyüklüğünde sizce iyimi bir de ben dış gebelikte sol tarafımdan olmuştu sağda bebiş yerleşirse tekrardan dış gebe kalma ihtimalim biraz azalır mı bilgisi olan varmı

Kızlar ben ayın 9 unda kırmızıyı gördüm.Normalde bat 12 si ama erken oldum.Fazla umutlanmamıştım ama yinede üzüldüm.umutlar bir dahaki aya kaldı.

Kizlarrre.c9k yogunum.giremedimmmmmm...sibelcimm moralini.bozmaa.masallah bir delikanli.oglun.var insallah olacak...benimde yarin bat gunum.bakalimmm testle vs ugrasmadim.kafama gore hersey...stres olunca.gelmiyor bu bebislerrrr😆😆😆😆

X