Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Tatlim . Benim iki gun oldu biteli dun calisma oldu bugun dinlences gun asiri devam yani. Gecen aylarda sadece ovu testine gore uc gun yapip biraktik ama olmadi. Bende kurulukta var bu ay preseed aldim sperm omrunu uzatip yumurtaya erismesini kolaylastiriyormus. Insaallah vesile olur. Biz sebeplere yapisalim takdir Allahin. Sende elinden geleni yap eksik olani tespit etmeye calis sonrasi nasip canim

Aynen canim bnde gunasiri yapmya devam gorumcem gelcekmis esime nolur hmn haftaya gelsin yumurtalma zamni gelmesin diyorum:KK66:)

[/B]

Bizimki kabul edecekmi bilmiyorum ama en kesin yol bu. Yada ona konudan hiç bahsetmeden iki günde bir aklını çelmem lazım :KK1:

Benimde gun asiri hayal ama ovulasyon yaklasinca gunasiri icin biseyler dusunmem lazim kocamin hic enerjisi olmuyo isten gucten off.

Aynen canim bnde gunasiri yapmya devam gorumcem gelcekmis esime nolur hmn haftaya gelsin yumurtalma zamni gelmesin diyorum:KK66:)

Masallah yahu size gunasiri haftaici mucize bize :)

kızlar 1 gunde bır ve yumurtlama zamanı 7 8 9 hazıran degerlendırdık 9 hazıran (testın sılıklestıgı gun)gece 2 de calısma oldu(aslında 10 hazıran ) 24 36 saat ıcınde catlıcak oluyormus ya yumurta sızce ben yakaladımmı ???????????????ustune bugunde ovulasyon testı sılık cıktı bugunude degerlendırıcem:)

Kızlar nasılsınız yeni hamile ler var mııı bayadır giremedi m sınavlarrr temizlik derkennnn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb kızlar kimyasal gebelik ne bhcg değerinin önce yüksek çıkıp sonra düşmesi mi?

evet canım. kan testinde önce normal deeğrlerden fazla çıkıo sonra düşüyor ve adet oluyorsun. ama benim anladığım çok yüksek çıktığında düşmüyor o zaman gebelik kesinleşmiş oluyor. ya da değer düşük bile olsa iki gün sonra tekrrlandığında en az iki katına çıkrsa değer gebelik var ve sağlıklı demek.

Hatunlar merhaba normalde hiç adetim geçmez 1senelik evliyim yavaş yavaş gebelik düşünüyoruz hatta bunun için doktora gidip geçtiğimiz ay doğum kontrolü kesip folikasite başladım doktor kontrolünde normalde ayın 9unda regl olmam lazımdı ama olmadı genç kızlık zamanlarımdan beri periyodum hiç şaşmaz hep 28de 1dir ovulasyon tarihine de hiç dikkat etmedim ayın 9unda gebelik testi yaptım idrardan negatifti ama 3gün bitti hala adet olmadım karnıma sanki iğne batırıyolar ara ara ve göğüs uçlarım inanılmaz ağrıyo günde kaç kere tuvalete çıktığımı sayamadım sizce bende hamiş miyim ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

[/B]

Bizimki kabul edecekmi bilmiyorum ama en kesin yol bu. Yada ona konudan hiç bahsetmeden iki günde bir aklını çelmem lazım :KK1:

Bence söyle valla sana bagli falan de. Ben önceden hazirladim. Kac kez bak yorulmak pes etmek yok dedim :) Öyle aklini celmeye ugrasmakla zor olur. Sonra istemezse kacti o gün diye moralin bozulur.

Hatunlar merhaba normalde hiç adetim geçmez 1senelik evliyim yavaş yavaş gebelik düşünüyoruz hatta bunun için doktora gidip geçtiğimiz ay doğum kontrolü kesip folikasite başladım doktor kontrolünde normalde ayın 9unda regl olmam lazımdı ama olmadı genç kızlık zamanlarımdan beri periyodum hiç şaşmaz hep 28de 1dir ovulasyon tarihine de hiç dikkat etmedim ayın 9unda gebelik testi yaptım idrardan negatifti ama 3gün bitti hala adet olmadım karnıma sanki iğne batırıyolar ara ara ve göğüs uçlarım inanılmaz ağrıyo günde kaç kere tuvalete çıktığımı sayamadım sizce bende hamiş miyim ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dogum kontrol hapini yeni birakmissin, o adet düzenini sasirtiyo. Ben bir ara kullandim. Hem baslarken adetimin zamani kaydi hem de biraktigim ay gec oldu. Biraktigim ay hayatimin en agrili adet dönemini gecirdim. Baya degistiriyo insanin düzenini. Yani sebep bu da olabilir, ama hamile de olabilirsin. Arkadasim birakir birakmaz hamile kaldi :) Insallah hamilesindir :KK66:

kızlar 1 gunde bır ve yumurtlama zamanı 7 8 9 hazıran degerlendırdık 9 hazıran (testın sılıklestıgı gun)gece 2 de calısma oldu(aslında 10 hazıran ) 24 36 saat ıcınde catlıcak oluyormus ya yumurta sızce ben yakaladımmı ???????????????ustune bugunde ovulasyon testı sılık cıktı bugunude degerlendırıcem:)

yakaladin bence :) bu kadar ugrastin e olsun yaw :)

hahahahah :) kız ınanma oyle testlere olur mu oyle sey :) adetın gecıkınce testyapman gerekıyor. doktorlar 10 gun gecıkınce test yapın ya da tahlıl. o zaman sonuc garantı cıkıyor dıyor. testı erken yapıp ogrenebılıyosun elbette. ama bu seferde erken gebelık ıse bhcg degerının yukelmesını beklıyosun. o daha da stres yapıyo.

ya evet doktorlar 10 gün gecsin öyle test yapin diyo. ya gectikten sonra on gün test yapmadan nasil bekleyelim! :KK1:

kızlar yardım edin lütfen..
Normalde 40 günde bir adet oluyorum. En son 10 Mayısta adet gördüm. Bu ay ilk defa bebek istiyorduk. 25 Mayıstan itibaren az az kasık ağrısı çektim ve göğüslerim büyüdü. Hamile miyim diye şüphe duyuyordum ki 20 Haziran da adet olmam gerekirken dün yani 10 Haziran da adet oldum ve çok sancı çektim. Korktum çok sancılı olunca.. Sizce neden erken adet oldum hep 40 günde bir olurdum.. Benim gibi bebek isterken erken adet gören var mı..

Maşallah tatlim maşallah. İnşallah bence tutmustur valla.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm kizlar gebelik testim negatif cikti bu ayi kapattim yani yarin flnda adet olurum zaten moralim sifir cok kotuyum yapack bisey yok darisi sizlere olsun insallah

slm kizlar gebelik testim negatif cikti bu ayi kapattim yani yarin flnda adet olurum zaten moralim sifir cok kotuyum yapack bisey yok darisi sizlere olsun insallah
siboşum üzülme ya demek ki nasibinde bu ay yokmuş allah nasip ederse öteki ay olur bozma moralini bebeğim suan bize gerekliolan tek şey moral motivasyon...demek ki testlerede güvenmicez artık :KK43:

Insallah bu ay olur canim bende adet oldum bu ay bir gun gecti cok umutlanmistim ama olmadi hayirlisi olsun artik. Elden birsey gelmiyor. Insallah cok fazla surmez. Ilk cocuk olunca cok daha zor oluyor.

Samsung Note 3

X