Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ohooo daha ikinci ayinda boyleysen canim 5-10 sene isteyenler ne yapsin. Girip girmemek senin tercihin tabi. Haline sukretmelisin bence. Hoscakal...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Her şey Allah'tan.. Benim yada senin ne olacağımız belli değil elbet. Ama herkes gibi bende birbirimize destek olmak, bir nevi içimi rahatlatmak amacıyla giriyorum. Kaç ay olursa olsun herkesin kaygıları da karakteri de yapıları da farklıdır. Yalnızca 2 aydır istiyorum diye bu söylenecek her söze açık olmamı gerektirmez. Kimse kötü niyetle bişey dememiştir elbet ama haber vermek istedim sadece. Şükretmeyi biliyorum halimden bir memnuniyetsizliğim yok, verende Allah alanda..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın kuzucum ama o ovulasyonları sabahları yapmayın diyorlar zaten sen öğleden sonra 3 4 saat idrarrını tut ve fazla sıvı tüketmeden tekrar et senin bat yeni bitti zaten bugün yarın başlar çizgiler belirmeye

haklısın bebiş birde 3 gibi yapim bakalım aynı mı yoksa daha mı belirgin çıkcak en azından sonrakileri ona göre yapim evet canım 4 gün oldu regl biteli acele ediyorum kızzz sabırsızım biraz :)))

haklısın bebiş birde 3 gibi yapim bakalım aynı mı yoksa daha mı belirgin çıkcak en azından sonrakileri ona göre yapim evet canım 4 gün oldu regl biteli acele ediyorum kızzz sabırsızım biraz :)))
hepimiz öleyiz canım ya huyumuz kurusunsen baya erken başladın ama ya 7.günden falan başlasaydın iyiydi o bile erken ya

Dostluklɑrın tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyɑşlɑrının ɑkmɑdığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sɑbɑhlɑr sizlerin olsun.

hepimiz öleyiz canım ya huyumuz kurusunsen baya erken başladın ama ya 7.günden falan başlasaydın iyiydi o bile erken ya

canımm çok haklısın muhtemelen cumartesi yada pazar günü yumurtlama olcak dediğin gibi acele ettim :))) test yapmak hoşumuza gidiyor bi nevi rahatlatıyor :)))

cnm günaydın silik çizgi çıkmış testinde inşallah allahım hayırlısıyla sevindirir seni ....düşündüğün seni korkutan düşüncelerden uzaklaş rızkı veren elbet allah miniğini sana bağışlasın inşallah.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…