Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canım beraber bekleyeceğiz benimde bat 18 Haziran :) bu sabah daha da koyuydu test ama akşam ilişki oldu zaten. Bakalım gerisi Allah'tan :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam canım durumlar nasıl ben heyecanla bekliyorum sonucumuzu , ama öncelikle herşeyin hayırlısı tabiki

Günaydın canım âmin Allah hepimize hayırlısını nasip etsin inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben dün yapmadım bünye çok rahatsız oluyor yapmayınca bugün yapıcam ama

ayyy ilahi kızzz :)))) en iyisi mi ben yarın 3 gibi yapimmm kızın doğum günü bugün dün börek kurabiye vs yaptım çok yoruldum beeee :))) şimdi yanımda birazdan okula götürcem bende kuaföre gidim malum kıl tüy işi :))) artıkın yarın görüşürük bebeim sana boooolll bolll dua edicem bu ay bebişin gelsinde teyze olayım die hatta ediyom allahım inşşş bu tatlı arkadaşım hamiş kalır bu ayyy inşşşş

cnm ovu testine başlamışsın beraberiz batta ....bende geciktim diyodum bugün alıcam i....nşallah beraber doğururuz:)))

kızzz amiiiinnnnn inşşşş öyle olurda beraber doğururuz sen gecikmedin kuzu ben erken davrandım ama cumrts yada pazar yumurtlarım bi aksilik olmazsa :)))

ahhh kuzucum allah bin kere razı olsun bende hem kendime hem isteyen bütün arkadaşlarıma dua ediyorum...kızının doğum günü kutlu olsun yeni yaşı ona bol bol mutluluk sağlık getirsin uzun ömürlü olsun inşallah...inşallah bu ay kızına doğum günü hediyesi bir kardeş gelir en güzel hediyesi de bu olur...tabi git kuaföre temizlen paklan süslen kocaya hoş gözük....seni çok çok öptüm iyi eğlenceler bebeğim

Gunaydin ways bu lafin bana galiba ama burda kimse kotu niyetli degil emin ol ben hep dua ederken hepimiz icin ediyorum kirmak istemezdim ama yasadigimi anlattı m sadece. bu devirde iyi niyet hep kotu anlaşılıyor nedense yinede dusuncene saygi duymaya calisiyor hoscakal diyorum Allah gonlumuze göre versin hepimizin

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

bi tanesin bebeimmm mucukkkk güzel dileklerin içinde çok sağol canım allah sanada ve isteyen herkesede bu duyguyu nasip etsin inşş canım inş kardeşide gelir bu ay keşkeeee :))) dün mik mik oldu bugün olmasın da artıkın yarın olsun :))) hele bi hamiş kalayım dırdırımdan kafasını bi milyon edicem uleyynnn :)))

cnm bugün gidip kanda baktırsan keşke yanlış hatırlamıyorsam 2. çizgiyi görmüştün.....

evet gördüm canım ama pazartesi akşam yaptığım test negatifti sabah kalktığımda ise pozitifti dumura uğrattın beni umutsuz olduğum için test yapasımda yok olmazsa öğlen bir test alır yaparım

aynen kuzucum sen ne zaman test yapıcaksın regl tarihinde geldi çattı ayyy inşallah iyi haberler verirsin bize

en son pazartesi yaptım tatlım akşam yapmıştım akşam negatif sabah silik pozitif saçma sapan bir testti umudumu kaybettim test yapmadım tekrar ama bugün adet olmazsam akşam yaparım

Ohooo daha ikinci ayinda boyleysen canim 5-10 sene isteyenler ne yapsin. Girip girmemek senin tercihin tabi. Haline sukretmelisin bence. Hoscakal...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim yeni bat 8 temmuz ekler misin dun regl oldum malesef bu ay corek otuna baslamak istiyorum onuda anlatirmisin kisaca sana zahmet

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…