Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

8 haxiranda yumurtlamissin canim 9 haziranda catlamis .bu iki gun iliski olduysa super.gun asiri mik mike devam canim

.benim testlerimde sole adetin 5.gunu basladim teste. yumurtlamadim hala sanirim.ama ates tablom 8.gun yumurtlamisim gosteriyo anlamadim

canım 7.8 hazzıran calısma oldu 9 hazıran yanı gece 2 de aslıda 10 hazıran olmustu 2 saat gectı yanı bısey olurmukı:KK1::):)): bugun yapmadık ve resımdekı testım 19. gun bugundu calısma olsamıydı 3 gundur ust uste yaptık ayyy bugun yapmadık dıye kacırırmıyız korkyorum offf
canım adet aralıgın ne kadardı hanı benım 35 gun 17 18 . gune denk gelıyor. senın testlerde 10. gun koyu gıbı canım ıns degerlendırmıssındır teste devam:):) bu ay ıns bebeıslerımız gelsın

kızlar nedıyorsunuz

Canim 9 haziranda iliski olduysa iyi o gun siliklesmis gorunuyor yani c cizgisi t den daha koyu duruyo.bide spermler 72 saat canli kaliyor ya gun asiri yaparsiniz canim.ama ben yerinde olsam bugunde mik mik yapardim garanti olsun diye.ben ilacla adet olyom canim degisiyo ondan.degerlendirdik tatlim o gunude.ama yumurtlamadim gibi ben....devam edicem testlere canim

Canim 9 haziranda iliski olduysa iyi o gun siliklesmis gorunuyor yani c cizgisi t den daha koyu duruyo.bide spermler 72 saat canli kaliyor ya gun asiri yaparsiniz canim.ama ben yerinde olsam bugunde mik mik yapardim garanti olsun diye.ben ilacla adet olyom canim degisiyo ondan.degerlendirdik tatlim o gunude.ama yumurtlamadim gibi ben....devam edicem testlere canim

gercektenmıı bugundemı yapalım. uc gundur ust uste yaptık ayy adamın varmıkı acaba calısma yapası:KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:bıkacak dıyoe korkuyorum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım 7.8 hazzıran calısma oldu 9 hazıran yanı gece 2 de aslıda 10 hazıran olmustu 2 saat gectı yanı bısey olurmukı:KK1::):)): bugun yapmadık ve resımdekı testım 19. gun bugundu calısma olsamıydı 3 gundur ust uste yaptık ayyy bugun yapmadık dıye kacırırmıyız korkyorum offf
canım adet aralıgın ne kadardı hanı benım 35 gun 17 18 . gune denk gelıyor. senın testlerde 10. gun koyu gıbı canım ıns degerlendırmıssındır teste devam:):) bu ay ıns bebeıslerımız gelsın

Kiz kahve icirmedin mi adama sen...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kiz kahve icirmedin mi adama sen...

kızz ıcırmezmıyımm calısma once ıcırdım hep adama:KK9::KK9: canım ne olur bıde sen yorumlaaa gozunu seveyım...adet sonrası 1 gun arayla basladık calısmaya
5 hazıran 14. gun ovu tes. koyulasmanın basladıgı gun
7 hazıran 16.gun ıkı cızgıde aynı koyulukta
8 hazıran 17. gun t cızgısı c den koyu oldugu gun
9 hazıran 18 gun(gece 2 aslında 10 hazıran oluyor) sılıklesmeye basladıgı gun

calısmalar yaptık....:KK6::KK6: bugun kı testımde resımde var bugunde sılık cıktı ..uc gundur ust uste calıstık artık adamın yapası varmı bılmıyorum sence yarın calısma yapsak olurmu yanı kacırırmıyım offf gene aklıma takıldıı yaa $IMG_4809.jpg

kızz ıcırmezmıyımm calısma once ıcırdım hep adama:KK9::KK9: canım ne olur bıde sen yorumlaaa gozunu seveyım...adet sonrası 1 gun arayla basladık calısmaya
5 hazıran 14. gun ovu tes. koyulasmanın basladıgı gun
7 hazıran 16.gun ıkı cızgıde aynı koyulukta
8 hazıran 17. gun t cızgısı c den koyu oldugu gun
9 hazıran 18 gun(gece 2 aslında 10 hazıran oluyor) sılıklesmeye basladıgı gun

calısmalar yaptık....:KK6::KK6: bugun kı testımde resımde var bugunde sılık cıktı ..uc gundur ust uste calıstık artık adamın yapası varmı bılmıyorum sence yarın calısma yapsak olurmu yanı kacırırmıyım offf gene aklıma takıldıı yaa Eki Görüntüle 1153193

Sanki geç yumurtlamissin cnm 17. Gün baya koyu. Calismalar güzel inşallah tutmustur. Maşallah.. Hadi bakalimm

Kizlar kullandığıniz c.otu tarcin bal kurunun balın markası varmı illa saf balmi olmasi lazim bide ne zaman başlanıyor du?

Son düzenleme:
Bacim sen kurde hangi marka bal kullandin süzme miydi ne zaman basladin

Canim adetin 2. Gununben marketten aldim balparmak neden bulum anacim süzme bali.

Bacim sen kurde hangi marka bal kullandin süzme miydi ne zaman basladin

Canim adetin 2. Gununben marketten aldim balparmak neden bulum anacim süzme bali.

Günaydın kızlar eskisi kadar sık girmemeye karar verdim kk. Özellikle bugünlerde. Birbirimize destek oluyoruz diye giriyorum ama zaten hepimiz kaygılıyız birde senin kullandığın testle benimde çizgi çıktı ertesi gün adet oldum laflarını çekebilecek durumda hissetmiyorum kendimi. Kaş yaparken göz çıkarmak oluyor çünkü bu. Allah hepimizin gönlüne göre versin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın kızlar eskisi kadar sık girmemeye karar verdim kk. Özellikle bugünlerde. Birbirimize destek oluyoruz diye giriyorum ama zaten hepimiz kaygılıyız birde senin kullandığın testle benimde çizgi çıktı ertesi gün adet oldum laflarını çekebilecek durumda hissetmiyorum kendimi. Kaş yaparken göz çıkarmak oluyor çünkü bu. Allah hepimizin gönlüne göre versin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ohooo daha ikinci ayinda boyleysen canim 5-10 sene isteyenler ne yapsin. Girip girmemek senin tercihin tabi. Haline sukretmelisin bence. Hoscakal...

hahahahaha benden fazla heyecan yaptın ha :) yok ya herkesde çıkıyor o çift çizgi bende merakımdan işte yapayımda dedim kurtulayım görmeden rahat etmicektim çünkü :KK1::KK1:

günaydınnnn cansın sen heyecan yapmam mııı :))) ovü yaptım sıfır çizgi :)) birde akşam 11 gibi yapimm bi yanlışlık yapıyorum zaten sabah çok sıvı alıyom ben sanırım ondan öyle çıktı yada yumurtlama uzak bana

X