Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar elim ayagim titriyo okuldan gelince test yapip birakmistim öğlen idrari diye simdi gidip vaktim çok silik bi çizgi var korkuyorummm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım silik çizgi griyse idrarın buharlaşmasından olur ama pembeyse sabah tekrarlamanı tavsiye ederim.

haklisin tatlim millet is ustunde:KK70: sen zaten gebe benimde ne oldugum belli degl basbasa kaldik yani:KK70:

Ay inşallah güzel sonuçlar alirsin tatlim yaa. Kasiklarin agriyor mu ben adete 1-2 gun kala gece uykumdan uyandim. Ben genelde gece adet olurum çünkü.

merhabalar nasılsınız kızlar hamile olduğunu öğrenen var mı bugün..
Ben de bugün doktora gittim adetim bugün tam anlamıyla başladı.Rahim ve yumurtalıklar temiz çok şükür.
Kan alındı hormonlara bakılacak inşaallah bişey çıkmaz.

ewet canım kımyasal gebelıkten sonr hamıle kalmak dah akolay oluyomus. hatta kımyasaldan sonra adet gormeyen kadınlar warmıs. ya da 2 3 ay sonra hamıle kalmıslar. bunun nedenını ogrenemedım ama kımyasaldan sonra hamıle kalmanın kolay oldugunu cok duydum. sende kımyasal gebelık mı gecırdın :KK43:

Ya ben geçirdiğimden şüpheleniyorum. Kesin değil. Ovulasyondan 10 gün sonra aşırı halsizlik bel ağrısı ateş falan olmuştu. Hep belim ağrıyordu. Sonra adetim 6 gün gecikti. Normalde periyodum maksimum 32 gündü o ay 36 gün oldu. Geciktiği zamanlarda yaptığım testler negatifti ama biri silikti. Bu nedenlerden dolayı ben de şüpheleniyorum.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

benim iki arkadasimin biri kimyasaldan sonraki ilk ayda digeride ikinci ayda hamile kaldi suan hamileler yani kolay oluyor genel olarak

En azından umudumuzu artıracak bir şey :)
Eskiler hamilelikten önceki aylarda olan gecikmelere vücut kendini hazırlıyo derlermiş ya, belki o kişiler kimyasal geçiriyodu, o zamanlar bilinmiyodu. sonra da hamilelik olunca vücut hazırlık yapmış diyolardı herhalde?

Kozlar bu sabah 2 kez ateş basmasi yasadim idrara cikmalarim bugün 15 dkda bire indi ve kulagimin yaninda kocaman sivilce cikti griyse buharlaşma demissiniz galiba benimki buharlaşma kocam görmesin diye çekmeceye sakladim bi 10 dk sonra herhalde :KK43:(

Ben de bugün doktora gittim adetim bugün tam anlamıyla başladı.Rahim ve yumurtalıklar temiz çok şükür.

Mrb cnm yok benim kuzen bugün test yaptirdi 475 cikmis çok ilginç predivtor de cikmamisti çizgi hatta paylasmistim. İnşallah testler temiz cikar canim.

Kozlar bu sabah 2 kez ateş basmasi yasadim idrara cikmalarim bugün 15 dkda bire indi ve kulagimin yaninda kocaman sivilce cikti griyse buharlaşma demissiniz galiba benimki buharlaşma kocam görmesin diye çekmeceye sakladim bi 10 dk sonra herhalde :KK43:(

Mrb cnm yok benim kuzen bugün test yaptirdi 475 cikmis çok ilginç predivtor de cikmamisti çizgi hatta paylasmistim. İnşallah testler temiz cikar canim.

Hakkında hayirlisi canimm

Nasil da umutlaniyomusum meger icten ice oysaki belliydi gelecegi adetimin...cok uzuldum cok agladim hala da Ağlıyorum nasil yeniden umutlu olcam scaba gelecek ay yada olabilecek miyim..Allahim yardim et bize ne olur.

♥♥♥♥♥

Biz bugün dinlenmedeyiz kocam türk kahvesi istedi nerden aklına geldiyse. Dedim yarınnn 😃
Napıyomuş o da mı sperm yapıyomuş diyo 😀
Yazık adamları deneme tahtasına çevirdik
Ben bu sabah çörekotunu unuttum yaa :KK43:( şimdiye kadar iki kez sabah bi kez de akşam unuttum. Bişe olmaz dimiiiiii???
Bugün çörekotunun 11. Günü. İlk günlerde yumurtalığı etkilediğini hissediyodum, yedikten sonra hafif hafif ağrıyodu. Artık hiç ağrı yok

kızlarr adet sonrası 1 gun arayla basladık calısmaya
5 hazıran 14. gun ovu tes. koyulasmanın basladıgı gun
7 hazıran 16.gun ıkı cızgıde aynı koyulukta
8 hazıran 17. gun t cızgısı c den koyu oldugu gun
9 hazıran 18 gun(gece 2 aslında 10 hazıran oluyor) sılıklesmeye basladıgı gun

calısmalara yaptık.... bugun kı testımde resımde var bugunde sılık cıktı .. artık gun asırı devam edeyım degılmı sızce kacırmamısım degılmı Eki Görüntüle 1152421

kızlar nedıyorsunuz

Hakkında hayirlisi canimm

Canim ben regl oldum malesef :KK43: yeni bat 8 temmuz ekler misin bide bal corekotuna başlamak istiyorum anlatir misin nasil ne zaman ve ne kadar sure yapacagimi

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

X