Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar raglime 2 gun kaldi bugun ovu testi yaptim boyle cikti. Gebelik testi yapmadim biraz daha bekleyeyim diye ama çok da umutsuzum bu ay hakkimizda hayirlisi bakalim

♥♥♥♥♥

Eklentiler

• $1402426512285.jpg
    $1402426512285.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 25
Su an hastanedeyim Esim emara giricek annemde yaninda olmasa acilden hemen kan testi yaptiricm ama annem var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlaaarrr nirdesinizz

kımse yok galıba bu aksam

Ben burdayımmm.....

ofyaaa yarın reglımın son gunu ama ıcımden hıc bırsey yapmak gelmıyor ne corek otu kurune basladım nede sogan kurune ılk defa gecen ay corek otu yapmıstım bu ayda sogan kuru yapacakdım ama hıc ıcımde baslamak gelmedı ve baslamadım bu ay olmazsa onumuzdekı ay ıstanbulda olmucaz ızıne ayrılıyorum duzenımde olmayacagı ıcın onumuzdekı aydan hıcbır umıdım yok ama olurda suprız olursa benım ıcın cok guzel bır tatıl olacak:KK43:((

Canım bu ay da akışına bırak o zaman inşallah bu ay gelir minnakk :)

Kizlar raglime 2 gun kaldi bugun ovu testi yaptim boyle cikti. Gebelik testi yapmadim biraz daha bekleyeyim diye ama çok da umutsuzum bu ay hakkimizda hayirlisi bakalim

♥♥♥♥♥

Canım böyle yapıp hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar da var ama bu testlerin yanında gebelik testi de veriyorlardı onlardan yok mu?

benim bat yarin canim bu ay ucuncu ayim iki yasinda bir oglum var ikinci bebisi istiyorz hakkimzda hayirlisi artik

canım sen oğlanı hemen yaptın dimi sorun yoktu yani?

evlendigimin birinci ayinda hamile kaldim tatlim simdi biraz zorluycak bizi sanirim:KK43:
:) bende 2. ayında kaldım bi tek balayında korunduk sonra adet oldum zaten gelince sonrası korunmaık o ay oldu çok şükür. bu sefer 9 ay bekledik sebebi mantarım vardı tsh yüksekti. çok şükür çörekotuyla geldi. inşallah seninde bu ay gelmiştir minnoşun..

:) bende 2. ayında kaldım bi tek balayında korunduk sonra adet oldum zaten gelince sonrası korunmaık o ay oldu çok şükür. bu sefer 9 ay bekledik sebebi mantarım vardı tsh yüksekti. çok şükür çörekotuyla geldi. inşallah seninde bu ay gelmiştir minnoşun..

insallah tatlim bu ay olmazsa bende corekotu kuru yapicam ama bendede mantar olabilir smir testi yapildi ama sonucunu almadm hormonlarimda sikintim yok benimde kilom fazla:KK43:

oyy minişi görceksin cumartesi ne güzel :) Allahım hayırlı haberlerle dönmeni nasip etsin..

insallah tatlim bu ay olmazsa bende corekotu kuru yapicam ama bendede mantar olabilir smir testi yapildi ama sonucunu almadm hormonlarimda sikintim yok benimde kilom fazla:KK43:

tsh de ölçtürdün mü tatlım bende kilo problemi yoktu ama troitim az çalışıyormuş. bunu da tesadüfi öğrendim.

Kızlar bata 5 gün kaldı ve çok umudum yok aslında ama midemdekiler boğazımda duruyo gibi miğdem bulanıyo bir de sıcak basıyo beni.umutlanmak istemiyorum ama çok istiyorum bebişim gelsin :KK43:

Canım daha regle 6 gün var çok korkuyorum beklesem mi yarın test yaptırıp sonuca göre mi karar versem söyleyip söylememeye. Yoksa hemen bu akşam eşimle kan vermeye mi gitsem. Çok korkuyorum ya kimyasal olursa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende cumaya kadar bekle cuma test yaptır ona göre pazar hediye verirsin eşine inşallah..

Selam Kizlar , herkese iyi aksamlar. Bu ay klomenle 3. Ayim. Yarin kontrolum var yumoslar buyuduyse iğne verecek Dr. İnşaallah bu ay isteyen herkesin gobisleri bebislerle dolar. Rabbim daha fazla bekletmesin inşaallah.

canım sen yeni bat yazdın mı acaba ben mi görmedim?

Canım böyle yapıp hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar da var ama bu testlerin yanında gebelik testi de veriyorlardı onlardan yok mu?

canım sen oğlanı hemen yaptın dimi sorun yoktu yani?

Bi tane gebelik testim var itinayla sakliyorum canim gunum gelince yapayim diye :) bu ovu testlerinden cok var onlari rahat harcıyorum bundan 2 gun once yapmistim daha silik çıkmıştı ama yinede umutlanmak istemiyorum bakalim hayirlisi

♥♥♥♥♥

canim birde bisey sorcm benim bir haftadir agzmda zehir gibi aci tat var yedigmdende bisey anlamiyorm ozellikle bugun daha cok neden olabilir acaba

bende sabahları demir gibi değişik bi tat oluyordu. gastrit var bende ondan sanıyordum bende ama hamilelikte oluyormuş hormonlar yükseldikçe.İnşallah bebiştendir tatlım..

X