Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Hayirlisi olsun yarin sabah kalkinca yapicam bi de bugün çok damla damlattim acaba az mi damlatiyorum cikmiyo diye :)) ondan mi acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ama rüyada gördüm hamile olduğuma emin olacagim derecede bir ruyaydi çok taktim galiba Esim telefonu elimden almaya basladi

Gecen ayda bende yaptim idrarda silik cikti heyecanlandim..sabah kan vermeye gittim.hamile degildim..guvenemedim yani..en.iyi aonuc kan testi

Hayirlisiyla sabah olsun bi kez daha yapiyim pek dikkat etmedim sürekli tuvalete gitmeye basladim onlardan birinde demedim sabah tuttuğum ilk idrarla daha net sonuç cikar

ewet canım aynı benım gıbı dusunmussun :) adet olmasak daha da kotu olur. tek umudumuz ıste kımyasaldan sonra hamıle kalmanın kolay olması..

Kimyasaldan sonra kolay mı oluyomuş canım?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

ewet canım kımyasal gebelıkten sonr hamıle kalmak dah akolay oluyomus. hatta kımyasaldan sonra adet gormeyen kadınlar warmıs. ya da 2 3 ay sonra hamıle kalmıslar. bunun nedenını ogrenemedım ama kımyasaldan sonra hamıle kalmanın kolay oldugunu cok duydum. sende kımyasal gebelık mı gecırdın

ofyaaa yarın reglımın son gunu ama ıcımden hıc bırsey yapmak gelmıyor ne corek otu kurune basladım nede sogan kurune ılk defa gecen ay corek otu yapmıstım bu ayda sogan kuru yapacakdım ama hıc ıcımde baslamak gelmedı ve baslamadım bu ay olmazsa onumuzdekı ay ıstanbulda olmucaz ızıne ayrılıyorum duzenımde olmayacagı ıcın onumuzdekı aydan hıcbır umıdım yok ama olurda suprız olursa benım ıcın cok guzel bır tatıl olacak((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…