Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hmmm anladm cnm cooook sağol yapmak için sabirsizlanıyorm:)
Bende bende:)))

aldım leylam yaaa yine de çok ağrıyoo... bazen bağırasım geliyo ama içime atıyorum

cnm bulabilirsen dal tarçın birebir kaynar suya at bir tane bekle sıcakken iç çok iyi gelir dua edersin bana:)

Kuzuuum leylosa katiliyorum seviyorsan tarcini suttede kullanabilirsin bende oyle rahatlarim

doğum ???? bizde de doğum var hayatım

ya sezeryanla 1 saatte kucakta minnoşlar :)erkekler 1 sene çekiyor en kötüsü 5 ay ama 5 aylıklarında burnundan geliyor zaten hep zor görevler onlara denk gelir hele evliysen aklın hep karındadır. ama bizim minnaklarımız içimizde ve biz onları hep koruyoruz zaten. ve şunu düşün erkekler hiçbir zaman bizim kadar mutlu olamazlar. anne olmak o sevgi o gözlerdeki ışık hiçbir şeye değişilmez. ama onlar bunu hiç anlayamazlar. düşünki sex de bile kadınlar kadar haz almıyorlarmış. o kadar bağırmalarına kanma yani

Evet tatşlım oluyordu. İnşallah güzel haberler verirsin sende bize. yine de çalışmalara devaöm ara vermek beklemek yok..

canım baya canım acıyor ama elimle itesim geliyor eşimin vücudunu.. bir gün çalış bir gün bekle yapıyoruz. Allahım hayırlı haberleri nasip eder inşallah..
Senin nasıl gidiyor, bulantın var mı?

canım baya canım acıyor ama elimle itesim geliyor eşimin vücudunu.. bir gün çalış bir gün bekle yapıyoruz. Allahım hayırlı haberleri nasip eder inşallah..
Senin nasıl gidiyor, bulantın var mı?

İnşallah minnoş yerleşir tatlım Rabbim yüzüne gülsün inşallah.

Benim iyi gidiyor çok şükür şimdilik yok bulantım umarım bu şekilde devam eder. C.tesi kontrolümüz var.

Kızlar silik çizgiyi gördüm çok korkuyorum.. Regli beklemeli miyim eşime söyleyeyim mi bilemedim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar silik çizgiyi gördüm çok korkuyorum.. Regli beklemeli miyim eşime söyleyeyim mi bilemedim Eki Görüntüle 1152747

oyy çok güzel ways canım tebrikler. Bence önce kan yaptır hayatım sonra testi de eline ver. Bu testi verince çok anlamıyo adamlar. sen kan yaptır hemen iş çıkışı. Sonra da kağıdı eşinin eline ver :) babalar günü hediyesi hadi bakalım inşallah güzel haberler ver kuzum çok sevindim senin adına.

Canım daha regle 6 gün var çok korkuyorum beklesem mi yarın test yaptırıp sonuca göre mi karar versem söyleyip söylememeye. Yoksa hemen bu akşam eşimle kan vermeye mi gitsem. Çok korkuyorum ya kimyasal olursa

heyy bayanlar
regle kaç gün kala kan testinde çıkıyor gebelik ?
kestane kebap acele cevap

Canım ben predictor erken gebelik testiyle yaptım bu akşam regle 6 gün var çıktı ama bi kaç gün beklicem kan testi için

Ways silik.cikmiss canimmm yarin sen kan testi ver
..esini al kan testi yaptir kkmyasal.gebelik.oldugunu anlayamazsun daha kan.testini yp insallah degerin yukselirrrr...hldaha 6 gun var diyorsun canimmmm..hadi hayirlisi tatlim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım geçen ay da böyle oldu kimyasal gebelikti. O yüzden hiçbişey yapmadan günümün gelmesini mi beklesem diyorum

Kızlar iki aksamdir aynı saatlerde mide bulantim oluyo ve kramp gibi oluyo sanki birsey batıyor gibi oluyo geçen ay rahim filmi cektirmistim matofin de kullanıyorum acaba Omu yapıyo ya batım 20 haziran

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam Kizlar , herkese iyi aksamlar. Bu ay klomenle 3. Ayim. Yarin kontrolum var yumoslar buyuduyse iğne verecek Dr. İnşaallah bu ay isteyen herkesin gobisleri bebislerle dolar. Rabbim daha fazla bekletmesin inşaallah.

Selam Kizlar , herkese iyi aksamlar. Bu ay klomenle 3. Ayim. Yarin kontrolum var yumoslar buyuduyse iğne verecek Dr. İnşaallah bu ay isteyen herkesin gobisleri bebislerle dolar. Rabbim daha fazla bekletmesin inşaallah.

Canim klomeni her ay bir tane mi kullandin yoksa dr artirdimi ben ilk ay bir 2. Ay bir bucuk tane kullandim bu ay 3. Ayim olacak galiba 2 tane verir bu ayda. Sende nasil oldu

Samsung Note 3

CNM COOOK SEVINDIM DARISI Basımaaaaaaaaaaa

Aminn canım Allah hepimize tez zamanda muradını versin inşallah. Korkuyorum.. Eşime sürpriz yapmak isterdim ama daha çok erken ona söylemeden mi beklesem acaba kan testi için

gunune kacgun varkı ben ce kan tahlılı yap sonucu al oyle ılk cocugunmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…