Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canım sen hangi gebelik testini yapmıştın adete 2 gün kala 2. çizgi çıkmıştı değilmi

Evet canim biliyorum doktorum da gun verdi hatta bna pazartesi sali pers degerlndr demisti 12 13 15. Gunlerime denk gelio dojtra gittigmde 2 cmlik yumurtan var demişti ben daha bilmiodum biliomusun böyle seyler yok yumurtlmyi takip edip ona gore yapiliomus fln))diger hamileligimde 14 unde yumurtlama zamnim die dusunup 14.gunu mutlka yapmya çalıştım ama o gunu kacrinca tutmaz fln ole bişey ugrasmadgim icin bilmiodum vala neler ogrendik buralardan) pazartesi gitmstim yumurtan var dedi gun verdi cuma gunu gel dedi o hafta iliski oldu dedigi gunlerde cuma gittik yumurtan catlamus dedi gulerek bn iyi bişey oldugunuda bilmiodum utaniyorum ama bilmiodum meger cok onemliymus catlatma ignelerini anlamis oldum snradan.baklm iyi dedi doktr ama herseye ins olmustr ne bilim hic bi belrti yok bnde bide kurtaj oldumya hmn olmayabilirmis zaten; ((

hahahaha kendimle guru duyuyorum..

Bi arkadaşım daha bebiş istemiyordu oğlumdan 1 yaş buyuk kızı var facede konuştuk gaza getirdim dr dan randevu aldı spirali çıkarttırcak....

en ıyısını yapmıssın canım :) hıc hamıle olamıcakmsım gıbı gelıyor benımde ıkıdebır morelım bozuluyor.. Bu ayda ümidim var ama pek belırtı yok arada kasıkta batmalar dışında. Hayırlısı herkes ıcın. Bırde vajınısmus var tabi Ya Rabbi sen yardım et..

hersey nasip kısmet .. zor bir sınavımız var .. :2:
dua edelim sabredelim baska elden birsey gelmiyor ..
elimde değil,unutmadan birileri soruo saolsunlar cok yoruldum bebek mevzusundan ..

Kızlar ben ovu testi hiç kullanmadım yumurtlamam yaklaşıyor eczanede satılıyormu( internetten gelmesi uzun sürer)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hanimlar merhaba size danismak istiyorum BAT 16- 17 haziran.3unde yumurtlama oldu 1hafta oldu erken gebelik testi yaptim bugun ama negatif olsa belli olurdu dimi sanirim ilk denememiz husranla sonuclandi...?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadasimmm regl tarihimizz ayniii :) :) :) benim 1yumurtam vardi 18mm.28mayis catlatma ignesi oldum hala bekliyorum :) :) :)benimde ilk denemem oyle deme INSALLAH pozitifleri goruruzzz :) :)

olmazdı canım inanma sen idrar testlerine heleki erken olanlara çok yanılanlar olmuş benimde elimde var erken gebelik testi ama ben en azzz 4 gün kalmadan yapmam bence sende bekle dayanamazsanda 2 gün kala yap

Kızlar ben ovu testi hiç kullanmadım yumurtlamam yaklaşıyor eczanede satılıyormu( internetten gelmesi uzun sürer)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım eczanede 5 li setler 29 tl sanırım. Ben dogru uygulandıgında aynı sonucu verecegıne emın oldugum ıcın ınternetten 50 adet seti 36 tl ye aldım. sipariş verdiğim günün ertesi gün öğlende elimdeydi, ınşallah vesıle olur :)

Aminnn insallah adet olmayiz pozitifi goruruz..Ben ovulasyon testi kullandim gerci cok degerlendiremedik ama umut etmek istiyorum iste..Gebelik varsa 1hafta kala cikiyor diyen cok kisi var benim testte cikmadi bugun ama adet gunune kadar bir umut iste..Hayirlisi Allah aratmadan versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…