Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

adet günü kan testi yaptır derim ben canım. tabi erken gebelik testi de yapabilirsin.

Ben çatalca da oturuyorum ve erken gebelik Testi Yok elimde miratech var dün bŞka bir markayla yaptım çıkmadı şimdi elimdekini harcamıyım cuma yaparım inşallah pozitifi görürüm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah canım istersen sana test gönderim bende bi kutu var kim ister dedim kimse cvp yazmadı.

benımde adet gunum dundu seffaf akıntım falan artmıstı ama test yaptım negatıf zaten atesımde 35.8 dı bu atesle olmaz napacagımı bılemıyorum artık

Blackcim adette sonra iliski araliginiz nasildi canim. Yumurtlayana kadar naptiniz yumutladiktan zonra naptiniz :)) bize ders ver anneeemmm::))

valla kuum adet olana kadar gün aşırı gibi devam ettik. arada 3 günde bir olduğu oldu sadece bazen. onun dışında gün aşırı ne olur ne olmaz diye bazen kasıklarım ağrıyordu ama yine de geç yumurtlarım belki diye devam ettim hep. Kısmet adete 3 gün kala oğrendiğimden beri 2-3 kere oldu :)

aa sendemı bebıs beklıyorsun sımdı gordum tebrıkler bırtanem bende topıc actım ama tutturamadım ınsallah saglıkla kucagına alırsın

teşekkürler bitanem. Topik açmak değil aslında yüreği güzel insanların güzel dilekleriyle olduğuna inanıyorum ben. Bu topikte hepimiz kalbimizden dua ettik hep birbirimize. İnşallah bu topikteki herkes hamiş olacak.

ısyan etmek ıstemıyorum tabıkı gunahı tasıyamam cok dua edıp yalvarıyorum ınsallah bızlerıde guldurur rabbım

oy üzülme canım yaa inşallah olacak sabredelim. Sivilce adet belirtisi değil aynı zamanda gebeliğinde belirtisi bence bende hiç sivilce olmazdı yüzüm sıvılce doldu. Hakkında hayırlısı olsun inşallah hamişlesindir bebeğim. Güzel haberlerini alalım hep birlikte...

Bende öyle canım çok kaptırıyorum kendimi eşimde çok geriliyor. Kafamı biraz dağıtmak için yeni romanlar aldım birde ebru şallı dvd lerinden :)) sende başka şeyler düşünmeye çalış gündemini değiştir. Artık hiç eşime bu konulardan bahsetmiycem olursa süpriz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…