Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yahu benim regl bi garip yaa... nasıl anlatayım bilmiyorum ki... :KK17::KK17::KK17: çok özür dilerim belki biraz açık olucak ama bugün 2. günü ama pazardan beri afedersiniz pedde kahve leke var... ancak lavaboya gittiğim zaman kırmızı geliyo :KK17::KK17: klomenden dolayı olabilir mi ki .. çünkü normalde benim baya bildiğin kırmızı ve çok olurdu ki bugün 2. günü daha çok olması lazım ama bişi yok offf
cnm klomende değilde serephone de aynısını yaşadım çamur gibi ve inan haşlandım yani o kadar iğrenç bir akıntıydı bitti hemen doktora gittim alttan baktı yok anormal bişey dedi......

cnm biraz benziyo ama daha likit bu arada enişteme bebişimizin hatırırına de olmadı keçiboynuzu kaynat ama onu da içmekte zorlanabilir......

Hünnap keçi boynuzu özü eczanede 10 tl ye satılıyor. tamamen doğal ve pekmezinden daha rahat yeniyor tadi daha hoş. Ben eşime hatta sabahları bazen oğluma veriyorum. şimdi kendim de içiyorum. daha rahat yenebilir bilginize...

O zaman aliyim bi deneyeyim bakayim cok sagol canim.
Sen ovulasyon testi yapiyo musun canim ya ben deneme amacli erken basladim 8.gun bugun t silik tamam normal ama c cizgisi de kopkoyu degil digeri kadar olmasa da silik yani net degil daha dogrusu. Bu normal mi?

QUOTE=Hkbinici;35678206]alıp denemek lazım sabah aksam mı yiyecek bi de zamanı var mı yani ne zaman yemeli :KK52::KK52:[/QUOTE]

SABAH AKŞAM AÇ KARNINA YEMESİ LAZIM CANIM.

faydalarını anlatırmısın canım? benim eşimde hız problemi var da iyi gelir mi acaba?

CANIM GENEL OLARAK SPERM KALİTESİ ARTTIRIR. HAREKETLERİNİ GÜÇLENDİRİR. SPERM SAYISINI ARTTIRIR.

O zaman aliyim bi deneyeyim bakayim cok sagol canim.
Sen ovulasyon testi yapiyo musun canim ya ben deneme amacli erken basladim 8.gun bugun t silik tamam normal ama c cizgisi de kopkoyu degil digeri kadar olmasa da silik yani net degil daha dogrusu. Bu normal mi?
adet başladığı gün sayılır 12 gün ovulasyon başlar demişti doktor senin de normal görünüyor cnm... 12. gün üstüne 10 gün sık ilişki tabi bende bu ay deniyorum yeni başlıcam....

cnm ovulasyon testi işe yarayabilir bak çok olmamış adet zamanı ,çörek otu bal tarçın karışımı kendine yapabilirsin....doktora giittinmi hiç gerçi daha erken ama en azından anormal bir durum olmadığını anlaman için:)

Doktora gitmedim ama bilemiyorm gitsemmi verdigin karisimi yapcm amatam olarak faydasi nedir

yaaaaa böyle ters köşe yaparlar adamı:) hemen kür başlıyosun ovu testin varmı eniştemede hemen keçiboynuzu özü alıyosun veeeeeee geliyor minnoş yiğenlerim:)

anacığım bak sensiz olmuyo ama paytipodan güzel haberler var bak............
Var ovu testim . Basladim bilenem. Kocayada kecinin boynuzunu dayiyim:)))
Allahim insaallah olur bu sefer cumlemizin insaallah.
yeni yeni kendime geliyorum walla Leyloş yaaaa çok belim ağrıyodu bugün bi ara kımıldayamadım bile...

şu keçiboynuzu şeysi neye yarıyo nasıl yapılıyo bi anlat hele

Yavruum gecmisler olsun kuzuum

Doktora gitmedim ama bilemiyorm gitsemmi verdigin karisimi yapcm amatam olarak faydasi nedir
cnm topiğin ilk sayfasında ayrıntılı şekilde yazıyo bence doktora gitmende fayda var ya da acelem yok dersen önce soğan kürünü dene ltüm bilgiler ilk sayfada atladığım bişey olmasın ordan oku kararını verirsin cnm

valla bacım bana sadece baktı dinledi sonrada ultrasonda baktı herşey normal dedi akıntım için yorum hiç yapmadı demekki normal:)kız ağızlarından bazen cımbızla laf alıyon bu doktorların:))

ayy sorma yaaa... ben arayamıyorum bile... çünkü arasam kesin fırça yerim öyle bi adam :KK52::KK52:

Var ovu testim . Basladim bilenem. Kocayada kecinin boynuzunu dayiyim:)))
Allahim insaallah olur bu sefer cumlemizin insaallah.

Yavruum gecmisler olsun kuzuum

saol kuzummm

Ben aldım ama kayganlaştırıcı olarak bir sefer kullandım çokta kayganlaştırıcı bir etkisini görmedim. O yzden bir dahada kullanmadım.
Tatlim bu spermin yumurtaya ulasmasini ve uzun sure yasamasini sagliyormus. kayganlastirici olarak ise yaramasada vaji sivisiyla ayni ph ve ozellikteymis. Hamile kalmak icin kullanip hamile kalan col olmus.

Canim burada da devam edebilirsin.

Hadi şifa olsun hayatimmm

Tamam hayatin buraya eklicimm

Senden umutluyum kübra hadi bakalim..

Cnm yeni bat yazarmisin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım bende umutluyum da ne zaman belli olur eşimde çok meraklandı yaa bende sabırsızım biraz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

he ya tıp okuudukta unuttuk gibi kızıyorlar:)))))

cnm benim daya kız valla bak oh gelsin minnoşlar sonra.:)))

He kiiss insaallah hepimizinki el ele tutusup gelsinler gobuslerimise girsinler:)

Peki simdi koyulasana ladar iliski yokmu nasil olcak o kisim:) kis black anlatsana kis ne zaman mikmik yaptiniz:KK66:

X