Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm daha deteylı yaş kaç batın nezaman ayrıca ovulasyon testi kür bişeyler denedinmi?......sitemler iyidir insanlara bazen gözden kaçırdığımız o an düşünemediğimiz şeyleri düzeltmek için fırsat verir bilene:)
Ben 24 yasindayim bu ay 4 unde idi bi onceki ay 28 iydi yani birz duzensz ovulasyon kur hicbirsey denemedim...

yeni yeni kendime geliyorum walla Leyloş yaaaa çok belim ağrıyodu bugün bi ara kımıldayamadım bile...

şu keçiboynuzu şeysi neye yarıyo nasıl yapılıyo bi anlat hele

Ben 24 yasindayim bu ay 4 unde idi bi onceki ay 28 iydi yani birz duzensz ovulasyon kur hicbirsey denemedim...
cnm ovulasyon testi işe yarayabilir bak çok olmamış adet zamanı ,çörek otu bal tarçın karışımı kendine yapabilirsin....doktora giittinmi hiç gerçi daha erken ama en azından anormal bir durum olmadığını anlaman için:)

Benmde hsuma gidiyo sizlerle muhabbet ben 8 aylik evliym 3 aydir deniyorz fakat yukardada yzmstm bu ay adetden once gecti diye kan testi yaptm negtfdi 2 gun snra adt oldm a ck kisa srdu yani 7 gunken 3 gn srdu kesik kesil geldi vede sonhnda kahverengi lekelenme oldu

nadirde olsa geç döllenme dedikleri olay yaşanıyor ama ben senin yerinde olsam dr a gider ultrasona girerdim çatlayamamış bir yumurta yüzünden geç ve kahverengi adet yaşamış olabilirsin..

cnm biraz benziyo ama daha likit bu arada enişteme bebişimizin hatırırına de olmadı keçiboynuzu kaynat ama onu da içmekte zorlanabilir......

Ah ahh bebisi ben istiyorum o pek gonullu degil ki nasip deyip kenara cekiliyo ya. Keciboynuzu ozunu keke katip yedircem en sonunda nolcak bilmem bulamadim bi yol

yeni yeni kendime geliyorum walla Leyloş yaaaa çok belim ağrıyodu bugün bi ara kımıldayamadım bile...

cnm black eşine içiriyordu sperm hareketliliği sayısı ve morfolojisini arttırıcı bir öz tabi kendini kaynatıp içiirebilirsinde........tecrübeyle sabit yine söylüyorum okuyan arkadaşlara 2 senem boşuna gitti sorun hep tek yumurtalığımın oluşu diye düşünürken eşimin morfolojisi çıktı o yüzden siz kürlerle destek alırken mutlaka eşinizde alsın bence:)

Keciboynuzu ozu nasil bisey oluyo keciboynuzu pekmeziyle ayni mi esim pekmezin tadindan nefret ediyo bunun tadi ayni mi ki:KK43:

Hünnap keçi boynuzu özü eczanede 10 tl ye satılıyor. tamamen doğal ve pekmezinden daha rahat yeniyor tadi daha hoş. Ben eşime hatta sabahları bazen oğluma veriyorum. şimdi kendim de içiyorum. daha rahat yenebilir bilginize...

yahu benim regl bi garip yaa... nasıl anlatayım bilmiyorum ki... :KK17::KK17::KK17: çok özür dilerim belki biraz açık olucak ama bugün 2. günü ama pazardan beri afedersiniz pedde kahve leke var... ancak lavaboya gittiğim zaman kırmızı geliyo :KK17::KK17: klomenden dolayı olabilir mi ki .. çünkü normalde benim baya bildiğin kırmızı ve çok olurdu ki bugün 2. günü daha çok olması lazım ama bişi yok offf

Valla bata 5 kaldı ama olmadığını bildiğim için çok rahatım heyecan yok.geçen iki ay çok emindim hamile olduğuma her belirtim vardı :) bu ay da nasıl olsa gene olmaz diye rahatım :) önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :)

Hünnap keçi boynuzu özü eczanede 10 tl ye satılıyor. tamamen doğal ve pekmezinden daha rahat yeniyor tadi daha hoş. Ben eşime hatta sabahları bazen oğluma veriyorum. şimdi kendim de içiyorum. daha rahat yenebilir bilginize...

alıp denemek lazım sabah aksam mı yiyecek bi de zamanı var mı yani ne zaman yemeli :KK52::KK52:

faydalarını anlatırmısın canım? benim eşimde hız problemi var da iyi gelir mi acaba?

X