Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Arkadaslar bende haziran ayinda anne olmak isteyen bir bayanim sizler gibi sizinle dertlesmeye fikir alis verisi yapmak icin bu siteye uye oldm fakt hicbirinizden ilgi goremedim surelli siteye girip girp durdm ama cvp veren duyan yok beni sagoln ilgniz icn.

Doğru diyorsunuz kızlar ama sabredilmiyor işte bi ihtimal vardır da babalar gününde sürpriz yaparım diyorum ama..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah canım bu ayda olmazsa birdahaki adette gel klomene başlıcaz dedi çünkü 11 ay oluyor ama ramazan diye klomen içmek istemiyorum oruçlu iken yan etkisi falan olur bide oruçlu nasıl yumurta takibi yapılırki anlayacağın ağustosa kalır ilaç işi sen ne alemdesin buarada ben isim değişikliği yaptım eski adım medi61 di yeni değilim yani burda :))
:)tmm eski dost:)cnm açlık durumu değiştirimi bilmem bakarsın Allahın hikmeti hiç belli olmaz çıkar ağustosu kafandan bu ay olacak Allahında izniyle .....klomene gerek kalmaz Allahın izniyle ovulasyon yapıyosan daha net olur bence.....

Arkadaslar bende haziran ayinda anne olmak isteyen bir bayanim sizler gibi sizinle dertlesmeye fikir alis verisi yapmak icin bu siteye uye oldm fakt hicbirinizden ilgi goremedim surelli siteye girip girp durdm ama cvp veren duyan yok beni sagoln ilgniz icn.
Aşkım kusura bakma dün ben modumda değildim inan pc başında sürekli ağladım bugün yeni girmişsin gibi yapalım hoşgeldin aramıza biraz kendinden bahsedermisin bize:)

hoşgeldin arkadaşım valla kendi adıma konuşayım çalıştığım için bende pek takılamıyorum burada ama çokta heves ediyorum muhabbetlere :) kaç yıllık evlisin kaç aydır deniyorsunuz ?

:)tmm eski dost:)cnm açlık durumu değiştirimi bilmem bakarsın Allahın hikmeti hiç belli olmaz çıkar ağustosu kafandan bu ay olacak Allahında izniyle .....klomene gerek kalmaz Allahın izniyle ovulasyon yapıyosan daha net olur bence.....

inşallah canım hepimiz için en hayırlı zamanda hayırlı bebişler gelsin :)

paytipooooooo sesime gellll..................

Leylooooooossss bil bakalim ne oldu. Kocisin isi iptal oldu:))))) gerci boyle olcani bilseydim kur mur bisi yapardi yaa:KK43:( neyse simdi ben cift cizgi gorene kadar mik mik yapmiimmi kocamla napim ben heyecanlandim yahuuuu:))

Leylooooooossss bil bakalim ne oldu. Kocisin isi iptal oldu:))))) gerci boyle olcani bilseydim kur mur bisi yapardi yaa:KK43:( neyse simdi ben cift cizgi gorene kadar mik mik yapmiimmi kocamla napim ben heyecanlandim yahuuuu:))
yaaaaa böyle ters köşe yaparlar adamı:) hemen kür başlıyosun ovu testin varmı eniştemede hemen keçiboynuzu özü alıyosun veeeeeee geliyor minnoş yiğenlerim:)

merhaba kızlaaar akşam 9.30 gibi test yapmıştım negatifti sonra yattım sabah kalktığımda silik ikinci çizgi çıkmıştı sonucada güvenmiyorum keşke unutmayıp atsaydım testi kafamı karıştırdı ancak:KK50::KK50::KK50:

hoşgeldin arkadaşım valla kendi adıma konuşayım çalıştığım için bende pek takılamıyorum burada ama çokta heves ediyorum muhabbetlere :) kaç yıllık evlisin kaç aydır deniyorsunuz ?

Benmde hsuma gidiyo sizlerle muhabbet ben 8 aylik evliym 3 aydir deniyorz fakat yukardada yzmstm bu ay adetden once gecti diye kan testi yaptm negtfdi 2 gun snra adt oldm a ck kisa srdu yani 7 gunken 3 gn srdu kesik kesil geldi vede sonhnda kahverengi lekelenme oldu

Azck sitm ise yaradi sagolasn ya.:)ben 8 aylik evliym ve 3 aydir bebis istiyorz daha yenym yani
cnm daha deteylı yaş kaç batın nezaman ayrıca ovulasyon testi kür bişeyler denedinmi?......sitemler iyidir insanlara bazen gözden kaçırdığımız o an düşünemediğimiz şeyleri düzeltmek için fırsat verir bilene:)

Bebegım25 Mayıs1.????????
Kimyager150826 Mayıs1.????????
Polisesi26 Mayıs1.???????
Arzuackgz30 Mayıs1.???????
Ddm_grhn1 Haziran1.?????????
Ada3435391 Haziran1.?????????
Burcugmsc1 Haziran1.????????
Mmsl1 Haziran1.????????
dincersemra12 Haziran1.????????
Asikalp912 Haziran1.???????
Ece10263 Haziran1.???????
Bebekıstıyom3 Haziran1.???????
Ays_794 Haziran1.?????????
Nur485 haziran1.?????????
Hilal1653????????1.Beklemede
Eses766 Haziran1.Beklemede
Naginagi19906 Haziran1.Beklemede
Dilruba806 Haziran2.Beklemede
Missladybird6 Haziran1.Beklemede
Mutsuz287 Haziran1.Beklemede
Beyazkedi57 Haziran1.Beklemede
Seltol7 Haziran1.Beklemede
Sekernaz8 Haziran1.Beklemede
Askbahcem8 Haziran1.Beklemede
Duam8 Haziran2.Beklemede
Ayshenn8 Haziran1.Beklemede
Miyankizu9 Haziran1.Beklemede
Siyah__papatya9 Haziran1.Beklemede

durumlarınız hakkında bilgi verin lütfen... uzun süre topiğe katılmayan arkadaşlar llisteden silinecektir.

bilgilerinize...

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

merhaba kızlaaar akşam 9.30 gibi test yapmıştım negatifti sonra yattım sabah kalktığımda silik ikinci çizgi çıkmıştı sonucada güvenmiyorum keşke unutmayıp atsaydım testi kafamı karıştırdı ancak:KK50::KK50::KK50:

markası ne tatlım testin? ya hemen umutsuzlanma ilk 15 dk da çıkan sonuç doğrudur. Sabah yapsaydın keşke tekrar.

X