Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ben yapiyorum ovu testi canim.ayyyy hadi insallah canim insallah...dun koyuydu biraz iste resmi testlerimin bugun 7.gunum

Eklentiler

• $1402386375487.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar bata 6 gün kaldı ovülasyon zamanına göre bakarsam. Hamilelik varsa idrar testinde en erken ne zaman çıkar ya sabredemiyorum bata kadar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bata 6 gün kaldı ovülasyon zamanına göre bakarsam. Hamilelik varsa idrar testinde en erken ne zaman çıkar ya sabredemiyorum bata kadar

Benimde ovulasyöna göre 4gün kaldı umudum yok bekliyorum dayanamayıp yapmam inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamileyimde sürekli kaybediyomusum gibi bir his var içimde sağ tarafimda damarlar cekiliyo sanki viseyler akiyo

Amin insallah canim ugurlu gelsin insallah.hepimize.hersey gonlumuzce olsun insallah.sevgi pitirciklari

selamlar güzel anne adayları benim kafam çok karışık adetimin 11. günü ovulasyon testim bayağ koyu çıkmıştı 12. gün dr a gittim ama kendi dr değildi vakıf gurebadan bi dr seçip gittim kızda stajyer dr muş dediki 9 mm lik iki yumurtan var fazlada ilgilenmedi bende ertesi gün kendi dr uma gittim aylardır gayet güzel büyüyen yumurtam bu sefer çok küçüktü korktum neyse kendi dr um baktı dediki kistik yapıya benzer bi yapı var ama çatlamış bi yumurtada olabilir dedim yeni yumurta yokmu onu anlayamıyoruz bu durumda dedi genede bugünlerde çalışma olsun dedi bizde zaten 10 ve 11 gün çalışma olmuştu sonra eşimle saçma sapan bi konu yüzünden tartıştık günler boşa geçti dün 15. gündü son çalışma oldu ama tabi benim hiç ümidim yok kafamda karıştı eskiden kalan yumurta çatlamışmıydı kistmiydi kasılarımda ağrı sağlı sollu içimde neler oluo hiçbir fikrim yok anlıcağınız :))

Canim beni bu topige eklermisin rica etsem bat 3 temmuz burayla basladim ugurlu gelir bakarsin:)

Ben testlere erken basladim ama dogru mu degerlendiriyorum emin degilim ablacim ya :)
elinde test varsa fazladan bu ay denemek için olsada hepsini yap cnm çigiler koyu olduğu günleri hiç kaçırma gerisi rabbime kalmış:=)

temmuz topiği açıldımı?ben oraya transfer
Canim burada da devam edebilirsin.

cnm eşime de banada macun sipariş ettik yeni umutlar yeni hayallerle bismillah deyip başladık cnm hayırllısı
Hadi şifa olsun hayatimmm

Canim beni bu topige eklermisin rica etsem bat 3 temmuz burayla basladim ugurlu gelir bakarsin:)

Ben testlere erken basladim ama dogru mu degerlendiriyorum emin degilim ablacim ya :)
Tamam hayatin buraya eklicimm

Senden umutluyum kübra hadi bakalim..
Merhaba,
Ben malesef dün regl oldum umudumuz Temmuz'a kaldı. Önümüzde ramazan ayı bakalım nasıl olacak

Cnm yeni bat yazarmisin

Kızlaaar yok mu yorum yahu bu arada belirti falan da yok ne zaman test yapsam

cnm inşallah çatlamıştır inşallah dediğim gibi rabbim kısmet eder inşallah bu ay dolduracağız bu listeyi hamile olarak ümidini yitirme adetten bir gün önce bile hamile kalanları gördük rabbimin işi:)

farzet erken baktın negatif sıkıntı ,pozitifse yine değer yükselecekmi sıkıntı ....bence bekle cnm benim biliyorum zor sabretmek ama stres öle daha fazla yinede sen bilirsin cnm:)

Ben olsam bat i bekler hatta 3 4 gun ustune koyar oyle evde test yaparim baktim pozitif kana oyle giderim. Insallah hepimize saglikla nasip olur.

Tamam canim cok sagol dualarini eksik etme olmaz mi.

elinde test varsa fazladan bu ay denemek için olsada hepsini yap cnm çigiler koyu olduğu günleri hiç kaçırma gerisi rabbime kalmış:=)

Rabbim insallah vesile eder su testleri kismet olur hepimize saglikla evimize renk gelsin mutluluk getirsin istiyorum insallah.

inşallah canım bu ayda olmazsa birdahaki adette gel klomene başlıcaz dedi çünkü 11 ay oluyor ama ramazan diye klomen içmek istemiyorum oruçlu iken yan etkisi falan olur bide oruçlu nasıl yumurta takibi yapılırki anlayacağın ağustosa kalır ilaç işi sen ne alemdesin buarada ben isim değişikliği yaptım eski adım medi61 di yeni değilim yani burda :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…