Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

walla bilmiyorum yaaa tam gelse de içim rahatlasa şu an muallaktayım yani
mevlam neyler neylerse güzel eyler.........
neyse
Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses :

-Binme, bu uçak düşecek! Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş,

binmemiş. İkinci uçağı beklerken kara haber ulaşmış :

-Uçak düştü kurtulan olmadı! Koşmuş Haydarpaşa'ya, bilet almış, tam trene binecek, aynı ses

kulağında :

-Binme bu trene, raydan çıkacak! Dönmüş, bakmış yine kimse yok, trene binmemiş, gelmiş eve, sabah gazeteyi açınca tüyleri ürpermiş :

-Tren Eskişehir'de raydan çıktı şu kadar ölü, şu kadar yaralı...

Allahına şükretmiş, koşup otobüse bilet almış, tam binerken yine o ses :

-Bu otobüse binme, freni patlayacak!

Dönmüş yine kimse yok! Dayanamamış, bağırmış :

-Sen kimsin yahu?

-Ben senin iyilik meleğinim!

Adam iyice kızmış :

-Ulan evlenirken neredeydin!

mevlam neyler neylerse güzel eyler.........
neyse
Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses :

-Binme, bu uçak düşecek! Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş,

binmemiş. İkinci uçağı beklerken kara haber ulaşmış :

-Uçak düştü kurtulan olmadı! Koşmuş Haydarpaşa'ya, bilet almış, tam trene binecek, aynı ses

kulağında :

-Binme bu trene, raydan çıkacak! Dönmüş, bakmış yine kimse yok, trene binmemiş, gelmiş eve, sabah gazeteyi açınca tüyleri ürpermiş :

-Tren Eskişehir'de raydan çıktı şu kadar ölü, şu kadar yaralı...

Allahına şükretmiş, koşup otobüse bilet almış, tam binerken yine o ses :

-Bu otobüse binme, freni patlayacak!

Dönmüş yine kimse yok! Dayanamamış, bağırmış :

-Sen kimsin yahu?

-Ben senin iyilik meleğinim!

Adam iyice kızmış :

-Ulan evlenirken neredeydin!

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: biliyordum bu fıkrayı çok güzel yaaa :KK52::KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: biliyordum bu fıkrayı çok güzel yaaa :KK52::KK52:
bilmediğini anlatim:)
Temel otobüs yolculuğu sırasında mola yerinde inerek tuvalete gitmiş. Tuvalete girdikten kısa süre sonra, yan tuvaletten bir ses gelmiş:
- Merhaba!

Temel bu sesi duyunca önce ne yapacağını şaşırmış, sonra gayri ihtiyari "Merhaba" demek zorunda kalmış.
Hemen ardından :
- Nasılsın? diye ses gelmiş.

Temel yine şaşırıp muhabbete devam etmiş.
- iyiyim teşekkür ederim siz nasilsinuz?

Yan tuvaletten cevap gelmiş :
- Ne yapıyorsun? Bu soruyu duyan Temel, soruyu soranın o an ne yaptığını tahmin edeceğini düşünerek konuyu dağıtmak için :
- Trabzon dan izmir’ e cideyrum demiş. Ya siz? Yan kabinden sinirli ses tonu ile cevap gelmiş :
- Aşkım şimdi telefonu kapatmak zorundayım. Yan tuvalette adamın biri var, sana sorduğum soruları cevaplıyor.

bilmediğini anlatim:)
Temel otobüs yolculuğu sırasında mola yerinde inerek tuvalete gitmiş. Tuvalete girdikten kısa süre sonra, yan tuvaletten bir ses gelmiş:
- Merhaba!

Temel bu sesi duyunca önce ne yapacağını şaşırmış, sonra gayri ihtiyari "Merhaba" demek zorunda kalmış.
Hemen ardından :
- Nasılsın? diye ses gelmiş.

Temel yine şaşırıp muhabbete devam etmiş.
- iyiyim teşekkür ederim siz nasilsinuz?

Yan tuvaletten cevap gelmiş :
- Ne yapıyorsun? Bu soruyu duyan Temel, soruyu soranın o an ne yaptığını tahmin edeceğini düşünerek konuyu dağıtmak için :
- Trabzon dan izmir’ e cideyrum demiş. Ya siz? Yan kabinden sinirli ses tonu ile cevap gelmiş :
- Aşkım şimdi telefonu kapatmak zorundayım. Yan tuvalette adamın biri var, sana sorduğum soruları cevaplıyor.

Allah iyiliğini versin çatlak kahkaha attırdın bana :KK1::KK1::KK1::KK1:

evet kuzum bu ay 1. ayım klomenle kullandım... şimdi hastalansam 2. doza başlıcam ama gelmiyo ki

Benimde ilk ay normaldi kullandigim bu ikinci ayim bnm ama bat gunumuz ayni bugun . En son dr a gittigimde yan etkisi oldumu dedi hayir demistim. Bu ay 5 6 gun onceden agrilarim basladi bnm cok hastaligimin ilk gunu gibi bel kasik agrim vardi. Bende daha hasta olmadim bekliyorum ama acaba agrilar haptan mi diye dusundum 😦

Samsung Note 3

Benimde ilk ay normaldi kullandigim bu ikinci ayim bnm ama bat gunumuz ayni bugun . En son dr a gittigimde yan etkisi oldumu dedi hayir demistim. Bu ay 5 6 gun onceden agrilarim basladi bnm cok hastaligimin ilk gunu gibi bel kasik agrim vardi. Bende daha hasta olmadim bekliyorum ama acaba agrilar haptan mi diye dusundum 😦

Samsung Note 3

benim normalde de ağrılı olur reglim canım... ama bu ay sadece cumartesi günü çok ağrım oldu... şimdi hafif bel ağrısı var ama arada sağ kasığıma da ağrı vuruyo bıçak saplanıyo gibi... normal zamanda sadece belimde ağrı olurdu kasığım da ağrı olmazdı..

yawww ne yapıcam ben sımdıı:S:S kızlar adet bıtımınden ıtıbaren 1 gun arayla calısma oluyor 16.gun ovulasyon testım bıraz koyulasmaya basladı yanı 5 hazıranda. 5 hazıran calısma oldu 7 hazıran calısma oldu 8 hazıran oldu. sımdı sormak ıstedıgım resımlerı yukluyorum bugun 9 hazıran testım hafıf sılıklesmıs bugunudemı degerlendırmelıyım sızce.ust uste ıyımı yanı bugunde yapıp 2 3 gun ara verıp tekrar 1 gun arayla devammı edeyım bır fıkır verın kuzular $IMG_4803.jpg $IMG_4804.jpg

yawww ne yapıcam ben sımdıı:S:S kızlar adet bıtımınden ıtıbaren 1 gun arayla calısma oluyor 16.gun ovulasyon testım bıraz koyulasmaya basladı yanı 5 hazıranda. 5 hazıran calısma oldu 7 hazıran calısma oldu 8 hazıran oldu. sımdı sormak ıstedıgım resımlerı yukluyorum bugun 9 hazıran testım hafıf sılıklesmıs bugunudemı degerlendırmelıyım sızce.ust uste ıyımı yanı bugunde yapıp 2 3 gun ara verıp tekrar 1 gun arayla devammı edeyım bır fıkır verın kuzularEki Görüntüle 1151024 Eki Görüntüle 1151025

anacım valla ben bu test işlerinden anlamıyorum.. keşke bilgim olsa da seni yönlendirebilsem

X